Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Wtedy to ja jeszcze Kasi nie znałem. Ale sobie mówię, muszę poznać jakąś brunetkę i uratować ją ze szponów tego paskudnego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie reszta Miłych Pań...oj, Normalnych, chciałam powiedzieć. Moja mała dopiero zasnęła. Obiadu niewiele zjadła, pewnie te ząbki jej dokuczją... Ja biegnę na kawkę , jakaś się zrobiłam senna a na sen czasu nie mam! Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia brunetką była jak ją poznałem. Teraz blondynka pasemkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana Ty pewnie zaraz konczysz pracę...? Ja tez juz po jedzonku, ale ilość w granicach normy. nie wiem na czym to polega , ale ja tez zawsze jak zjem w knajpce to mało nie pęknę...czy za dużo, czy za tłusto, może jedno i drugie? Mam składniki na pizzę i chyba zaszaleje wieczorem a co, raz się zyje...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziulaa ja pracuję do 15-tej. Teraz już jestem w domku, po obiadku...wypoczywam... Muszę do siostry dzisiaj jeszcze zajrzeć bo dzwoniła i się żaliła, że sama w domku siedzi chora:) Mój pojechał po meble...znowu bedzie kilka dni skręcania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zakochana w nim, zmieniłam swój pseudonim bo mi się tamten pzrestał podobać. Mam nadzieję dziulaa ze nie masz mi tego za złe że jest troszke podobny do Twojego 🌻 A juz tłumacze od czego on się wziął...Edyta - dusia - duska- dula ;) Mam nadzieje ze to tego przywykniecie podobnie jak do tamtego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.. Inez dziś się popisała w piaskownicy, posypywała piaskiem wszystkie dziecie, więc stanowczo została przez mnie wyproszona....Popłakuje sobie czasami... teraz chodzi z anteną pokojową i próbuje coś złapać :P Kupiłam Jej szczoteczkę dla dzieci, do gryzienia, bo bierze się za meble. Mężowi oczywiście się nie spodobała, bo kształt nie taki i cena 9 zł (czemu taka droga ?).... Skoro wynajmujemy mieszkanie, to meble muszą pozostać takie, jakie były :P W przyszła środe idę robić odrosty pasemek, bo odrosty ogromne....To tyle u mnie, objadłam się tortem malinowym, bo nie skorzystałyście z zaproszenia :P Magda, podeślij nam swoje zdjęcie, jeśli to nie tajemnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana...Dula, absolutnie nie mam za złe, że pseudo podobne...Przez chwilę zastanowiłam się czy to ja się zle podpisałam...przywyknę jesli będziesz częsciej się do nas odzywała... Ze zdjęciami jest ten problem, ze to ja je robię a nie mi robią...Rozumiecie. Oczywiście poszukam czegoś i postaram się jeszcze dzisiaj dosłać...:-D A ten tort malinowy to pewnie nie był za dobry, proszę przytaknij bo mnie skręci............................................................... a jest tu ktoś? nie było dzisiaj wcale helgi, boskiej i niemamnika...Pewnie też nie lubią poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie chcecie ze mną gadać...Wyciągnę konsekwencje!!!!! Zamilknę na pięć minut!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, zdjęcie właśnie się wysyła... to potrwa bo mój internet ma zawrotną prędkość 115,2 Kb/s. Makabra...ale jest! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, zdjęcie właśnie się wysyła... to potrwa bo mój internet ma zawrotną prędkość 115,2 Kb/s. Makabra...ale jest! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula a czemu nie zmienisz SDI na Neo ? Bo z tego co piszesz wnioskuję, że masz łącze SDI.Opłaty będziesz miała zdecydowanie mniejsze. A jeśli komfort do DSL. Polecam to łącze, choć nie jest najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam połączenie przez GPRS , prędkość się zmieni jak wymienią przekażnik na lepszy, podobno niedługo...Innej możliwości posiadania netu w mojej okolicy nie znam... Zdjęcia doszły, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak doszły :) Fajnie jest pisać z osobą, którą się wie jak wygląda :) Swego czasu byłem bywalcem czata WP i znałem tam wszystkich - spotykaliśmy się raz w miesiącu na zlotach. Oki bo Kasia wskakuje na kompa na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę już tu sama siedziała ...:-( Nie można na Was liczyc w długie samotne wieczory... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowacki Raj..... tam nie byliśmy, ale znam z video moich rodziców, którzy niejeden szlaczek tam zaliczyli. cudo, marzenie...Pojedziemy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, jesteśmy umówieni...Tylko co z dziećmi, tam raczej ciężko się chodzi z maluchami...chyba, że na plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa pojawiłam się....nie myśl że jesteś sama...poprostu nie zawsze mamy czas tutaj zajrzec:) włąsnie powoli szykuje się do spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że się zdjęciami wymieniacie....no no no...ja tez bym chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plecach...Inez wagowo nie jest najcięższa...Zresztą sama widziałam smerfy 5-letnie przede mna jak smarowały po łańcuchać na drabinie...Można zobaczyć na mojej stronie w dziale wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie dula, ledwo przyszłas już uciekasz... :-D Spoko, rozumiem, rano do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×