Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ja jestem w pracy i dzisiaj koncze wystwiac fakturki:)od jutra bede spokojniejsza:) dziulaa zaraz sprawdze czy mam fotke:) GHelga ja tez chce dula83@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa fotki rewelacyjne!!!!!! dzieciaczki takie słodziutkie:) dziękuje ze mi je przesłałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , dziewczynki...nareszcie udało mi się usiąść...chyba nie na długo bo Mała mi tu jęczy... Zajrzę za chwile... ooooooooo poszla do brata...zaczyna się zabawa...znowu bedzie okropny balagan . nic to, grunt, że chwila spokoju...:-D Kasia, dziewczyny dostaly te same zdjęcia co Wy, to tak byście nie czuli się poszkodowani...:-D przestalo padać, uffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za piętnaście minut wyciągam pizzę z pieca...haaa, taka ze mnie gospodyni....nie jakas tam mrożona , ale własnymi rekami wyrobiona...:-D Ale pachnie ...zapraszam...zapraszam bo wiem, że nikt nie wpadnie...więcej dla mie :-D hahahahahahahahahahahaaaaaaaaaa Kasia tekst o pająku albo meszce był oczywiście do Ciebie nie do Edyty...Jak opuchlizna, schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę zeszło, ale zaczęło swędzieć....Inez siedzi na kolanach i marudzi...Poproszę o starszego brata dla Niej, może być wypożyczony :P Ale mi narobiłaś smaka pizzą...ech..swego czasu też sama robiłam, ale Damianowi smakuje bardziej gotowa :P Jeśli będziesz miała inne fotki, Twoja aktualna np...to poproszę :) Z moich takich fanaberii, to oglądam \"modę na sukces\"...:P Wiem, że jest tandetny, ale lubię go... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"modę na sukces\" oglądałam ostatnio dawno temu, jak jeszcze byłam w liceum. Teraz jestem wolna od tego typu serialowych uzależnień... smaruj fenistilem do oporu.. .Może teraz ząbki dają o sobie znać...? a zdjęcie pyknę sobie sama i podeslę wieczorem a co...jak się nie moge doprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie... Ząbki też na 100%, bo cały czas palec w buzi, podsuwam Jej szczoteczkę do gryzienia, wczoraj obrabiał stół.... To kiedy na pizzę mam przyjechać ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po dentyscie:)i zab nadal nieskonczony....Dentysta twierdzi ze tylko jesczze jedna wizyta:)mam nadzieje:) p.s. szukam moich fotek dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, właściwie już jest za póżno, niestety...:-D Troszkę przypaliłam ser ale dało się zjeść...:-) Edyta, ten Twój dentysta to jakis naciągacz...a może sadysta...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dam znac wcześniej...tak bys zdąrzyła( jak to się pisze?) dotrzec... Moja też jest niesamowitą strojnisią, zdarza się, że to ona decyduje co zakłda...Ma gust, swoją drogą...:-D Zastanawiałam się nad moją małą fanaberią, skoro poruszyłaś ten temat...Chyba nic takiego nie mam, o matko...jakie ja mam puste życie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby w tv leciała Moda na sukces...a może mąż wrócił do domu? Ucichło nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że zasnęłaś razem z małą...Był tekst, że idziesz usypiać a potem dlugo nic... myślę, że jeszcze troszkę i będziesz się wysypiać...cierpliwości... Budzisz się w nocy sprawdzić czy mała jest np. przykryta? ja , wyrodna matka, śpię snem kamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem Ci Kasia jak sprawdzę gdzie jest ten Wasz...jak to było? aaaaa już wiem, zaraz wracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie budzę się, dziś spałam ciągiem od 23 do 5 rano, bo Inez się obudziła...Spała dłużej o 1 godz, niż poprzednio, bo poprzedniej nocy pobudka była o 4 :) coraz lepiej nam idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dziewczyny że dyskutujecie:) ja musze troszke pospzratac także będe tutaj z doskoku. Swoją drogą to zaczynam sie martwić o niemamnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, niecałe 400km. Powiem wam szczerze, że ja tez o Niej myslę... nieobecność boskiej to pewnie wynik nieobecności w pracy (nie ma kompa w domu ), ale ola nigdy nas tak nie zostawiała... co robimy...czas rozpocząc poszukiwania...Poszla w niedzielę na zakupy i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt na zakupach się skończyło. Od razu źle pomyslałam o Niewypale....(a chyba nie powinnam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między Lublinem z moim miastem jest 280 km;) a Wy Kasiu skąd jestescie?przypomnij mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wychodzi na to ze najbliżej bym miała do niemamnika, ale tylko o 10 km bliżej niż do dziulii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie zajęcie znalazłam....patzrenie ile gzdie jest km:D a miałam sprzatac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co? Zlot robimy w Łodzi ? Chyba będzie każda z Was miała po równo ? Albo gdzieś się przeniesiemy? Bo my chyba trochę lubimy te przeprowadzki... Jeszcze tyle miejsc w Polsce i na Świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×