Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

hahaah dobre....:) Do Waszej przeprowadzki to nie bardzo mam co się wtrącać:) Oczywiście chodziło mi o zlot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, umawiacie się za plecami...ja Wam dam :-D Ja też jestem za, tylko niech się najpierw Ola znajdzie...:-( Łódż może być...a do mnie zapraszam, co tam wesele, jeszcze niejedno się trafi...:-D Edyta zdjęcia doszły, ale masz dlugie włosy...Ja zapuszczam , ale tej długości nigdy nie osiągnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie że tych wesel tak dużo nie będziemy mieć. Ja mam jeszcze młodszego brata, od Kasi wszyscy już też, no jest jedna wolna (niezamężna) kuzynka i chyba koniec. A propos wesel, to zdjęcia naszego ślubu robione były w łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam troszke krótsze bo byłam niedawno podciąć...ale niedużo:) Ty mnie jeszcze w długich nie widziałas:D Ja nigdy krótkich nie miaąłm. nie wiem jakbym w takowych wygladała:) Ale za dlugich też nie moge mieć...bo do gęstych nie naleza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpana i wypachniona zasiadłam do kompa :) Moje włosy sięgają prawie łopatek... hihi dawno już tak długich nie miałam, a jak poznałam Damiana miałam krótkie, pewnie dzięki Damianowi zapuściłam...To On namówił mnie na pasemka, tak na próbę i się przyjęły..Ja też jestem za spotkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :) ja nawet nie zwrocialm na to uwagi:) swietnie Nam się udaje topik utrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacz sobie fotum duskusja ogólna i spis tematów, po lewej stronie śa cyferki .Po wpisie leonory, a potem moim było ich 1001 :) czyli wpis leonory był 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej Twój Edyta :P Zauważ, że na 1 stronie są 31 posty a nie 30! Na 2 stronie są 30, na 3 stronie też 30. Więc gdy założymy, że na pozostałych jest też po 30 postów to leonory bylby 1001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale po wpisie leonory jak się patzrało na liczbę odpowiedzi to było ich tysiąć:) bo prawdopodobnie nie był liczony pierwszy post....czyli twórcy topiku. Ale zamieszaliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdopodobniej twórca tego forum pomylił się (cóż - jeset informatykiem) i liczy od 0. W systemie informatycznym liczenie jest od 0, a \"ludzkim\" od 1, stąd pierwszy post ma numer 0 a nie 1. Dlatego na 1 stronie są 31 posty a nie jak powinno być 30. Komputer jednak myśli - niesłusznie - że są 30 posty. Stąd ta pomyłka o 1. Gratulacje Edyta 1000 posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie to sprawdzilam:)nigdy nie jest liczony pierwszy wpis autora topiku:P:D Więc tysięczny post był leonory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaha teraz to juz się tak sama zakręciłam że nic nie wiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja zmykam z forum, Kasia też już zniknęła, dobranoc do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta gdzie się podziewa??:) Niemamnika proszę Cię odezwij się bo zaczniemy poszukiwania....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy już poznikali z kafeterii a ja własnie wyszłam z wanny i zaraz sie położe do łóżeczka i będe odpoczywać i spać:) jutro rano się odezwę...Już będe miała więcej czasu bo wszystkie fakturki zostały wystawione:) do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Coś nam nie działało forum o 7, ja wiem, Wy jeszcze śp[icie wtedy, a dla mnie to już początek dnia...Inez uparcie wstaje o godz 6... Magda, podajesz coś do jedzenia córci w nocy ? Inez je o 19:40, a potem o 6 rano... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×