Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

……..nie odzywam się przez chwile, bo głowie się nad ankieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa przerwałam bo musiała,m do pracy jechać. A więc tak....oczywiście że zamieszkamy razem...ale jeszcze nie teraz....W najbliższej przyszłości jak ja to mówie...Dwóch najwazneijszych rzeczyw jego mieszkaniu brakuje (bez których nie da się normalnie funkcjonować) pralki i lodówki:D On sobie jakos z tym radzi bo mama jego mieszka w bloku naprzeciwko. Natomiast ja tego sobie nie wyobrazam:) Więc spokojnie czekam az wszystko będzie:) Chcemy jescze łazienke skonczyc....Bo neistety jeszcze nie jest skonczona. Narazie to się wszyscy śmieją ze mieszkam tam weekendowo:) Zobaczymy...keidy na stałe się wprowadze:)Chyn\\ba jestem nienormalna :) bo z jednej strony chciałabym bardzo a z drugiej sama nie wiem:) ale pzreciez kiedys i tak to nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnia wielkości brunetka (aktualnie przefarbowana na winną czerwień:) Czasami szczupła czasami nie to zależy od pory roku :P w spódnicy ( wymagają w pracy ) a po pracy wskakuje w wytarte jeansy mężata ale jeszcze nie dzieciata zdecydowanie śledzie pifffffffko bez soczku i w dodatku bardzooo zimne morze ten szum fal, wiatr we włosach, piasek hmm… latoooooo a po za tym co Wy na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toruń, hmm, jedna z piękniejszych starówek w kraju, no ale dla mnie mogłoby tego miasta nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jakie Wy jesteście zorganizowane, ja ledwo się przebrałam , jeszcze bez śniadania a Wy już na spacer... dula zawsze są jakies wątpliwości...czas wszystko rozwieje (albo nie) :-D luna, gratuluje, przeszłaś pozytywnie weryfikację, zostajesz przyjęta do \'normalnych\"...ale czy normalnych rzeczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula to chyba normalne że się wahasz, ale pewnie chęć zamieszkania razem będzie silniejsza ;) now iesz te ciepłe nózki i nie tylko :D dziulaa okaże się w praniu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam spokoj dzisiaj w pracy( żebym tylko nei zapeszyła:) luna ile masz latek??bo chyba nie pisałas...Chyba ze ślepa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no teraz sobie przypomniałam;) Oj chyba nie myśle z rana:) Kawka już wypita a ja nadal jakaś zakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula to pewnie przez tą ohydną, wstrętną, pochmurną pogodę ….. ja chce lato slońce morze !!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dokładnie pogoda nastraja negatywnie. Ale swoją drogą to jakieś słoneczko tutaj u mnie próbuje się przebić:) Luna przypomnij mi jeszcze skąd jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko nieśmiało wygląda zza chmur, wezmę przykład z Kasi i wyjdę na spacer póki nie pada... Zajrzę do Was wkrótce... Luna,znajdziesz jeszcze c.d. ankiety...o butach, koralach itd...:-D szukaj po pytaniach, na które już odpowiedziałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze….. ominęłam jeszcze cosik :-O już szukam pozostałych pytań :P a pracuje w stolicy dolnego śląska czyli we wrocku, mieszkam kilkadziesiąt km od wrocka w małym miasteczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu się cisza zrobiła. Dziewczyny na sacerach...una szuka testu:) a ja się nudzę w pracy:D Ciekawe gdzie boska i niemamnika....Coś ostatnio rzadko bywaja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu ciąg dalszy : wloski do ramion bo ostatnio opitoliłam u fryzjera :D buty na średnim obcasiku pantofelki a po pracy adidaski srebro i złoto – szykuje się dla mnie pierścionek hip hip huraaaaa……. a z czasopism to z życia wzięte i inne :) i to tylko w PKSie bo w domu nie mam czasu sport latanie na mopie, w kinie byłam xx m-cy temu więc pozostaje TV kofaaaam pub mam taki jeden ulubiony, a na dysko męża nawet wołami nie mogę zaciągnąć ((( a tak bym chciała !! mam nadzieje, ze to już wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze by tak ułożyć dalszą częsć testu??ja zaczynam myśleć nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niech będą alternatywy, bo nie wiem co wybierać: czy \"Z życia wcięte\" czy \"Przyjaciółka\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja nie mam stażysty/stażystki ? Wszyscy już mają a o mnie zapomnieli :P A przyjęli kilka nowych na staż... Czy informatyk nie może mieć pracownika ? Ehhh jakie trudne to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×