Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Nie no, dziulaa masz rację muszę się czymś zająć, może nie wczorajszymi fakturami ale zawsze coś się znajdzie ... przy czym cały czas moje lewe oko będzie zerkało na kafe :D Na jaki kolor się farbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał być ciemny brąz, ale zaraz, jak wysuszę, okaże się co wyszło...Farby lubią mi płatać figle...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, może wyjdzie blond ??? Nie, nie pojechałam, bo Damian byłw Toruniu już po 8, szkolenie od 10 do 12, więc w domu będzie pewnie po 14,a Inez śpi od 12 do 13:30...Poza tym tyle godzin musiałabym błądzić po mieście zupełnie sama z Inez :( Innym razem jeszcze pojedziemy :) Teraz zabieram calineczkę na spacer, bo już szaleje w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa znam to, kiedyś jakikolwiek brąz bym nie kładła, wychodził mi rudy :o Straszne to było. Żono zazdroszczę spaceru, a jaka jest u ciebie pogoda bo u mnie szaro, buro i zimno. Muszę przestać narzekać bo wprowadzam tu pesymistyczny nastrój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, narzekaj ile chcesz...będziemy Cię pocieszać...:-D no właśnie Żono, z dzieckiem na taki mróz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to i ja, jeśli tylko nie pada, zabieram dzieci na spacer...Znam jednak takie mamy, które całą zimę przetrzymują dzieci w domu...Bo zimno...:-D Póki co dzisiajesz pogoda na spacer nie pozwala, może się przejaśni? niby 18st. , ale deszcz...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to Indie odpadają. Jeśli ci się nudzi to zrób sobie ten test, mówi kim byłaś w poprzednich wcieleniach http://www.onearth.com/whouwhere.html Ja byłam żyjącym około 1075r na terytorium Chin Południowych przedsiębiorcą pogrzebowym. Płci męskiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki czy można sie do Was dołączyć? Pracuje we wrocku a mieszkam kilkadziesiat km od wrocka no i mam duzo lat ok 30 więc nie wiem czy moge tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, zapraszamy...choć trochę teraz niemrawo się zrobiło, ja robię ten test, Kasia na spacerze, Helga zapracowana, Dula pewnie naprawia suto w drodze do pracy, Ola znowu milczy a Boska...No właśnie co z Boską...? Ja jestem po trzydziestce, więc najstarzsa nie będziesz...Tylko jest wątpliwośc...czy my jesteśmy normalne? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa ;) hmmmm to samo pytanie moge zadac sobie :P mi sie wydaje że jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam tez się tak wydawało, ale marevin (czy jakoś tam...) zasiał pewne wątpliwości...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa więc pewnie wyszedł brąz na właosach.. Dula pogoda całkiem przyjemna, nie pada, nie ma mrozu, jest tylko chłodniej, ale ubrań mamy na szczęście dużo... Damian od godziny na szkoleniu, jest na półmetku teraz... Zdjęcia doszły, super dziewczyny jesteście :) Piję drugą kawę, na obiad zrobię spaghetti z mięsem mielonym... Inez na śniadanie łaskawie zjadła sucha bułkę i jogurt... :) Tylko ta głowa boliii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam datę, Helga, o to chodziło...? Ja tam żadnego testu, ponadt to, nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zono - byłaś mężczyzną w swoim ostatnim wcieleniu. Urodziłaś się gdzieś wokół terytorium współczesnej Birmy(?) mniej więcej w 1825r. Byłaś artystą lub czarnoksieżnikiem lub wróżbitą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×