Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

niemanika super ze sie pojawiłas bo się martwilismy!!!zmieniąłm nicka(żebys wiedziała) :) ja wstałam , umyłam glowe i szykuje sie do pracy...Ale leje!!!!nie nawidze takiej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dula i niemaminka, wysłałam wam właśnie zdjęcia i czekam na rewanż:) Wpadnę do was później, na razie muszę zrobić sobie kawę bo inaczej cały dzień będę nieprzytomna chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula twoje juz doszło, dzięki wielkie:) Żono informatyka tobie też już wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Tobie Kasiu tez juz wylałam.A teraz zbieram się do parcy. bede w okolicach 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nareszcie, martwiłyśmy się...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witajcie o poranku... Ja pospałam sobie do 7.15 bo tak sobie pospało moje najmłodsze słonko...Kasiu, ona przesypia noce, dopiero jak wstanie zasiadamy do śniadania...Jak skończysz kiedyś z tym porannym karmieniem, które ja odstawiłam na końcu, taż zaczniesz się wysypiać... U nas tez listopadowo, fatalnie wplywa ta pogoda na mój nastrój...:-( będziemy się chyba całą jesień i zimę wzajemnie pocieszać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie płaczcie myrevin już sobie poszedł/poszła....na szczęście. Nie potrzebujemy tu takich subiektywnych odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałem to odczucie nie ocena. :o Ocena musi wynikac z poznania. Odczucia nie sa srodkiem poznawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Żona informatyka Nikt nie podał definicji normalnmości więc... A żadnego wspólnego języka nie szukam, wystarczy mi mój własny. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kochane zasiadam do śniadania, kto się przyłączy? Kasia, rozumiem, że masz za cobą całkiem nieżle przespane noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. Teman brzmi, Normalne pogadajmy...Może normalne nie jesteśmy , ale gadamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dzisiaj nic nie chce, mam mega, gigant lenia. Jak wy to robicie że w taki koszmarny dzień nie usypiacie na stojąco, help. 😴💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnia noc była taka sobie, choć nie najgorsza. Miałaś rację to komar tak załatwił Inez - bąble ma na twarzy nogach..Zaraz idę go zlikwidować..Śniadanie zjadłam Inez podziubała tylko... Husband wybył dziś na szkolenie, więc nie dotrzyma nam towarzystwa chyba, że wieczorem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomogła 💤 Zaraz sie młotem walne moze to będzie bardziej skuteczny sposób. Myrewin, ale ja pracować muszę więc kafe i jej genialne topiki odpadają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, daj spokój!!! Z kim będziemy gadać w te leniwe poranki...Zostaw ten młot!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm właśnie mi się przypomniały słynne złote młoteczki, którymi niegdyś panie wybijały sobie wszy :D Myrevin ty to chyba też sie nie wyspałeś, wysil sie i wymyśl coś lepszego. Jak mam mnożyć to równie dobrze mogę zacząć barany liczyć a wtedy ... będę stracona 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, mam pomysł...Wypisz jeszcze raz te wczorajsze faktury, na pewno nie uśniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×