Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

dziulaa - ty też byłaś mężczyzną :D.Urodziłaś się gdzieś wokół terytorium współczesnej Północnej Indii mniej więcej w 1425r. Z zawodu byłaś budowniczym domów, świątyń i katedr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ a jak ja Ci rzucę moją datę to powiesz mi kim byłam plisssssss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lun_a - byłaś płci zeńskiej (chociaż jedna z nas;) ) Urodziłaś się gdzieś wokół terytorium współczesnej Północnej Kanady mniej więcej wroku 375. Byłaś artystką, czarodziejką lub wróżbitką (tak samo jak żona informatyka) Tylko ja byłam przedsiębiorcą pogrzebowym, a to taki mało romantyczny zawód 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy ze sobą dużo wspólnego, byłyśmy facetami... jest tam jeszcze lekcja na przyszłość, o ile dobrze rozumuję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Wy artystki...czarodziejki... Luna, masz niedługo urodziny...Musimy pomyslec o jakims małym przyjątku... Żona piecze :-) pyszne, ponoc, torty malinowe...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, jesteś w pracy jak Helg, Dula,Niemamnika i Boska czy na wychowawczym, jak ja i Żona? a może jest jakaś inna opcja? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ bardzoooooo dziękuje hmm kiedyś wróżka mi przepowiedziała, że mam predyspozycje do magii hihi a to tylko pozostałości po innym wcieleniu :) a w Kanadzie moja babcia miała brata ;) dziulaa mniam mniam kofffam torty ;) a ja dorzucę jakiś mocny trunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa no to może kiedyś jak lepiej się poznamy to spykniemy się na kawie ;) + ciacho …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, znowu zaśniesz... Luna, czemu nie...Planujemy już mały zlocik, problem z ustaleniem miejsca by każdy miał blisko... Kafelek...rzeczywiście nie pamiętam, ale możesz się przypomniec.. .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie ziewać, Inez usnęła ja nie mogę, obiad mężowi będę gotowała...Właśnie biegnie na pociąg, następny ma za 2 godziny :P Trzymajcie kciuki żeby zdążył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani co dobrego ja pije 2 kawe wiec jak ktos ma ochote to zapraszam dziulaa ja jestem z CK czyli krainy latajacych scyzoryków pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kieleccczankę (tak to się pisze ?) Ja już apomniałam, że piłam drugą kawę..Pogoda w Grudziądzu dopisuje, więc po południu zabieram moją rodzinkę na krótki wyjazd rowerowy..O ile Damian będzie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może Helga i dula są ze Sląska? Ja zapomniałam się napić kawy...czas nadrobić! boska gdzie byłas jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak długo ale miałam tu zmasowany atak;) Daje wam to co zdołałam przetłumaczyć i sory że to tak trochę po rusku ale tylko na tyle mnie stać;) ZONA INFORMATYKA Twój portret psychologiczny poprzedniego wcielenia: Naturalny talent psychologiczny, wiedziałeś jak wykorzystać każdą szansę. Zachowywałeś zimną krew i opanowanie w każdej sytuacji. Lekcja którą dało ci poprzednie wcielenie i którą powinnaś wykorzystać w obecnym: Twój problem to nauczenie się determinacji i wytrwałości w działaniu. Dzięki swojej silnej woli powinnaś przetrwać każde niepowodzenie. DZIULAA Twój portret psychologiczny poprzedniego wcielenia: Miałeś pamięć (umysł) naukowca, zawsze szukałeś nowych wyjaśnień, teorii. Środowisko często mylnie cię zrozumiało, ale szanowało twoją wiedzę. Lekcja którą dało wci poprzednie wcielenie i którą powinnaś wykorzystać w obecnym: Twoja lekcja – studiować, praktykować i wykorzystywać mądrość, otaczany psychologicznymi naukami i w starożytnymi rękopisami. Z silną wiarą i intensywnie pracując zajdziesz prawdziwe przeznaczenie w obecnym wcieleniu. LUN_A Twój portret psychologiczny poprzedniego wcielenia: Cygańska (Czeska?) indywidualność, tajemnicza, bardzo utalentowana, zdolna rozumieć starożytne książki. Posiadałaś magiczne zdolności mogące służyć ciemnym mocom. Lekcja którą dało ci poprzednie wcielenie i którą powinnaś wykorzystać w obecnym: Twój problem to nauczyć się determinacji i wytrwałości w działaniu. Dzięki swojej silnej woli powinnaś przetrwać każde niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×