Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

helga_ wielki całus do Ciebie poleciał i musze przyznać, ze coś w tym jest :) podręczyłam papierzyska i szefowa hehehe i teraz mam luzik :classic_cool: (ciekawe na jak długo ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tradycyjnie powinnam mieć w tym wcieleniu równie \"ciekawy\" zawód: Powinnaś rozwiązywać kwestie skażenia środowiska, pracą cykliczną, nadużyciami surowców, eliminacją radioaktywności koniecznie właczając psychologiczne metody. A wiec wahadełko w dłoń i do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona informatyka ** * Inez (czarna) kojarzy mi się z jakąś polska piosenką tylko nie pamiętam kto ją śpiewał :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiować....oto jakie wnioski wyciągam z tego co mi Helga napisała...:-D Musze uciekać. MÓj wrócił z pracy...Mała śpiąca... Zajrzę do Was wieczorem a kto nie ma w domu kompa...do jutra na porannej kawce. Helga jeszcze raz dziękuję. Studiować, studiować.......................................................... czerpać nauki!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz Dwa Trzy » Czarna Inez Na wielu śliskich parkietach przy wielu nadzianych facetach tańczyła ona motyl kobieta królowa seksu i łez Czarna Inez a potem pojawił się on piękny jak anioł jej ramiona zadrżały tak że on białą śmiercią mógłby w niej skonać całą w królowej seksu i łez w Czarnej Inez biały był ból który przeszył ją i nóż w jednej chwili błysnął w sercu motylim pył ze skrzydeł i krew na mankietach on z królową nieruchomą z królową seksu i łez z Czarną Inez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zawsze jak chce z Wami pogadac to mi się roboty narobi:)mam adzieje ze teraz juz bedzie spokój. Helga no a ja kim byłam???13.02.1983 Tak dziulaa, jestem ze sląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diagnosis: -------------------------------------------------------------------------------- I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation. You were born somewhere around territory of modern USA North-East approximately on 525. Your profession was librarian, priest, keeper of tribal relics. -------------------------------------------------------------------------------- Your brief psychological profile in that past life: Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future. -------------------------------------------------------------------------------- Lesson, that your last past life brought to present: Your lesson -- development and expansion of your mental consciousness. Find good teacher, spend a part of your time and energy on his wisdom. -------------------------------------------------------------------------------- Now you remember?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation. You were born somewhere around territory of modern West Australia approximately on 900. Your profession was monk, bee-keeper, lone gunman. -------------------------------------------------------------------------------- Your brief psychological profile in that past life: Inquisitive, inventive, liked to get to the very bottom of things and to rummage in books. Talent for drama, natural born actor. -------------------------------------------------------------------------------- Lesson, that your last past life brought to present: There is the invisible connection between material and spiritual world. Your lesson -- to search, to find and to use this bridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sie zgadza:) W ostatni wcieleniu byłaś płci żeńskiej. Byłaś urodzona gdzieś wokół terytorium współczesnej Zachodniej Australii mniej więcej w 900 roku. Twoim zawodem był zakonnik, pszczelarz lub wolny strzelec. Twój portret psychologiczny poprzedniego wcielenia: Dociekliwy, pomysłowy, lubiący otrzymywać (dostawać; rozumieć) rzeczy i grzebać w książkach. Talent do dramatu, urodzony aktor. Lekcja którą dało ci poprzednie wcielenie i którą powinnaś wykorzystać w obecnym: Posiadasz niewidzialną łączność między światem materialnym i duchowym. Twoje zadanie to odszukać, odkryć i wykorzystać ten most.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska Diablica: W ostatnim wcieleniu byłaś kobietą. Urodziłaś się gdzieś wokół terytorium współczesnej Jugosławii mniej więcej w 650r. Twoim zawodem był: wojownik, myśliwy, rybak, egzekutor. Twój portret psychologiczny poprzedniego wcielenia: byłaś zdrową psychicznie, praktyczną osobą, materialistką bez żadnej duchowej świadomości. Dzieki swojej prostocie i mądrości pomagałaś słabszym i biednym. Lekcja którą dało ci poprzednie wcielenie i którą powinnaś wykorzystać w obecnym: Wasza lekcja - zwyciężać irytację i zawiść w sobie a potem w tych, którzy będą dobierać cię jako swojego przewodnika. Masz zrozumieć że te słabości są spowodowane przez obawę i żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra słonka ja już uciekam bo kończę pracę i mam jeszcze 1000000 rzeczy do załatwienia:) (Staram się zachować optymizm;) ) Do pogadania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dzisiaj nie mogę odrobić....A obiecałam Wam ze dzisiaj bede miała spokój. Ale jak to mówia \"nie cwali sie dnia przed zachodem słonca\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale tutaj cisza dzisiaj nastała:) ja już po pracy, po obiadku....a Wy gdzie się podziewacie?Pewnie sie pojawicie jak mnie nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Małżeństwo obchodzi 25 rocznicę ślubu. Równocześnie małżonkowie świętują 50 rocznicę urodzin każdego z nich. Podczas ceremonii wśród gości zjawia się wróżka i mówi: - Kochani! W nagrodę za waszą wierność przez te lata małżeństwa, chcę spełnić kazdemu z Was po jednym największym marzeniu! Żona podekscytowna ogłasza: - Pragnę odbyć z mężem podróż dookoła świata! Po dotknięciu różdżką przed żoną pojawiają się bilety lotnicze oraz stos voucherów do hoteli na całym świecie. Mąż patrzy na bilety a potem na żonę ....... Zastanawia się jeszcze przez chwilę i mówi: - Wizja wspaniała! Ale taka okazja może się już nie powtórzyć. Dlatego wybacz mi kochanie ale moim pragnieniem jest mieć żonę o 30 lat młodszą ode mnie! Żona stanęła jak wryta.Wróżkę też prawie wmurowało w ziemię, lecz słowo się rzekło....... I patrząc na żonę dotyka męża różdżką zamieniając go w ...80-cio letniego staruszka! Jaki morał? Fakt, że mężczyźni to czasem skurwiele i robią w życiu złych rzeczy wiele. Ale pamiętaj, że wróżki, niestety, to na tym świecie wyłącznie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki!!! …. u mnie znowu szaro, zimno i do domu daleko ehhhhh Stawiam \\_/< kawcie bez cukru i ze śmietanką, która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×