Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Kasiula, mocno zaciskam palce...🌻 Daj znać jak już będzie po wszystkim... wielka buźka...dasz radę... .a szpital to rzeczywiście makabra...zamiast leczyć dołuje jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na to by Kasiu wygladało że pierwsza:) Ja już w pracy, z kawką w ręce. Ale zima u Nas...Wczoraj nawet nie jeżdziłam autem a go odśnieżałam co by mi go do dzisiaj nie zasypało całkowicie. I jak wyszłam rano z domu to Mój na tle innych troszkę lepiej wyglądał:) Ślisko, korki...echh nie lubię zimy bo warunki na drodze są fatalne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykapałam się, zasiadłam do laptopa z nadzieją, ze ktoś się tutaj odezwał a Tu nadal cisza...U mnie zimno i pada śnieg.Jutro rano znowu będzie ślizgawka na drodze:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...;) To ja...po pracowitym weekendzie, po walce z zaczątkami grypy, po zakupach w Ikei, zasiadam ponownie na Kafe...:) U mnie śnieg, chociaż z godziny na godzinę coraz mniej...Wieje...zimno...nastały ciężkie czasy... ciekawe co u Kasiuli...? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dziękuję ślicznie za życzenia. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ile ja Cię czasu tutaj nie widziałam:) Również pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie...🌻 🌻 🌻 :D NAJLEPSZE ŻYCZENIA NA OSIEMNASTE URODZINY!!! ;) U nas dzisiaj śnieg z deszczem...brrrr Druga kawka dopita, czas zabrać się za gotowanie obiadu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniegu u mnie prawie po kolana, na drodze średnia prędkosć 30km/h i wcale nie dziwi mnie to bo ślisko tak że rzyca samochodem po całym pasie.... Ciesze się ze juz dojechalam do pracy:) Odstresowywuje się przy kawce... Wreszcie piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie piątek, ale dla mnie to mniejsza radość... :) no poza tym, że mąż będzie spał dłużej :) Pozdrawiam... P.S. U nas ani widu ani słychu o śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... U mnie jeszcze tylko na tarasie biało... Za to okropnie zimno...chyba naprawdę już nadeszła zima...:( Ciekawe gdzie podziewa się Kasiula, miała się odezwać po powrocie ze szpitala i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dzewczyny fajnie macie, że śniegu u Was tyle nie ma. Ja dzisiaj jak wyszłam ranoz psem to taki jakiś zdiwiony był bo wejsc na trawnik nie mógł ( śniegu było tyle ile On ma wysokości a nwet więcej) żrobił siku na odśnieżonym chodniku i zaczął uciekać do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Córa litościwie dała mi przespać noc..szkoda tylko, że obudziła mnie właśnie wtedy kiedy podróżowałam we śnie po Egipcie...;) Ach te dzieci... Za oknem paskudnie, szaro, wieje...pewnie zimno...Byle do lata...Biegnę na kawkę i jogurcik...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. U mnie nadal kupa śniegu...Od rana sprzątam , robie pranie...i muszę przyznać że nieźle mi idzie:) Teraz biorę się za gotowanie. Miłego weekendu Wam życzę! 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja...Ja już po kawie...i po przespanej spokojnie nocy...:D Strasznie szaro za oknem...mam lenia giganta...zakładam, że nie ja jedna...;) Gdzie podziewa się Kasiula? Daj znać Dziewczyno co u Ciebie bo się tu zamartwiamy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, właczyłam gg i co widzę - dziulaa dostepna:), właczam kafeterie a tam normalni na pierwszej stronie:D Pozdrawiam Was laseczki i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc nudo, idź spać gdzie indziej bo chrapiesz niemiłosiernie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziewczyny jak mnie dzisiaj brzuch boli to się zaraz wykończę....:/ Jak ja nienawidzę tych dni....brrr. A gdzie tu do 14 -stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to muszę się zacząć ogladać pierścionki...Bo zaręczyny za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×