Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

jestem jestem. Mam troszkę zajęc przed zbliżającym się weekendowym zjazdem na uczelni. Pocieszeniem jest to że to już prawie koniec. Piję kawkę i próbuje się zmobilizować do pracy ale cięzko...oj ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę już sobie porobiłam rzeczy na weekendowe zajęcia. Na dworze słonko pięknie świeci...upał...A jak był długi weekend to deszcz lał, to się nazywa złośliwość:) Zaraz zmykam do domku. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rękę podniosę, ale mój kręgosłup!!!! A gdzie reszta?! :-( Jutro kolejny dzien pracy w ogródku mam nadzieję, że pogoda też dopisze, może jakaś przejażdżka na motorze? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień pięknej pogody! A ja w pracy:):):) Dzisiaj z Moim jadę do Pana od zespołu, który chcemy zamówić. Obejrzymy jakąś płytkę, porozmawiamy o warunkach i jak dopbrze pójdzie to podpiszemy umowę. Bo muzykę jaką grają już słyszałam i mi się podoba. Jeszcze muszę do koscioła...dzisiaj jak zdąże oczywiście. Teraz delektuje się kawką Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam... Ja też wznowiłam \"ogródkowe szaleństwo\" , wieczorem rolki a od przyszłego tygodnia nowa rozrywka: zapisuję się na fitness...:D Czas zacząć się ruszać...:P Zapraszam na kawkę...zapowiada się ciepły , cudny dzień... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula ja rower wczoraj zakupiłam:) Też stwierdziałam, że tzreba się ruszać:) Teraz kawka a potem uczelnia i tak do niedzieli wieczorem a 07.07.2008 OBRONA PRACY MAGISTERSKIEJ!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ja się broniłam 5 lub 7 lipca 2004 :P Inez zapisana do przedszkola...heheh a ja powoli rozglądam się za pracą...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki, wpadłam na chwilę i nie mogłam się oprzeć zeby nie sprawdzić czy nasz topik nadal jest ale widzę , że ma się rewelacyjnie:) Pozdrawiam was serdecznie, duza buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Helga! Szmat czasu Cię tutaj nie było! Odwiedzaj Nas częściej:) Ja po weekendzie na uczelni. Do piątku muszę pracę oddać oprawioną. W sobotę mam egzamin. W jeszcze następną sobotę też mam egzamin i koniec! Potem zostanie dwa tygonie do obrony i wakacje. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę że już konczę te studia...bo najnormalniej w świecie już mi się nie chce. A Ty jak tam Dziulaa?? Na rowerku jeździmy codziennie o ile czas nam na to pozwala:) Tyłek bolał ale już sie przywyczaił:) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wczoraj zrobiłam według mojego męża zbrodnię, zafarbowałam włosy na brąz i tymczasowo nie mam pasemek...Jak patrzę w lustro to jeszcze myślę czy to ja czy nie ja...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja obrona odwleka się w czasie...nie mogę skonczyc pisania pracy...dopiero połowa... Dzisiaj fitness...:D nie mogę się doczekać... pozdrawiam Helga...wpadaj częściej...;) Buźka Namawiam Was na rolki, to naprawdę zarąbista sprawa...pod warunkiem, że nie musicie w nich jeździć po mieście, i zaludnionych alejkach parku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wczoraj poczyniliśmy kolejny krok w stronę wypoczynku i kupiliśmy Inez nosidło :) Teraz czas na kawę po porannym poszukiwaniu kluczy męża heheh Pech chciał, że schowała je Inez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pada deszcz....oby na weekend pogoda się poprawiła. Wczoraj byłam zrobic sobie zdjęcia do dyplomu, a wieczorem drukowałam pracę. A że drukarki (2) robiły mina złość to skonczyłam przed pierwszą w nocy...Spać mi się chce:) Ale dzisiaj jadę oprawić i już koniec z nią. W tą sobotę i przyszłą mam egzamin więc muszę zacząć się coś uczyć. A jak narazie zapraszam na kawkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja...;) A ja zapiasałam się na siłownię...i ćwiczę ciało zamiast zając się ćwiczeniem umysłu...:P teraz więc jednego dnia siłownia, drugiego dnia 10km na rolkach...:D wieczory więc wypełnione cięzka pracą na własne życzenie...:) Pozdrawiam i uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Wieczorem zmykamy z domu, jutro do Poznania i w niedzielę wracamy :) Dziś tylko pakowanie i obiad i laba i pewnie piaskownica, bo taka piękna pogoda :-) Pozdrawiam i do niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdzie nie wyjeżdżam...buuu. No chyba, że na egzamin na uczelnie:) Wczoraj byłam w kosciele, termin zaklepany, zespół załatwiony. W poiedziałek jesteśmy umówieni z kamerzystą i fotografem i jak się zdecydujemy to narazie koniec z załatwianiem:) Nawet szybko się z tym uwinęlismy:) Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja:) Troszkę niewyspana jestem po wczorajszym meczu:) Ale egzamin na uczelni do przodu, jeszcze tylko sobota i koniec!!!:) Pogoda ładniutka, a ja dzisiaj jadę o 18 do kamerzysty i fotografa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mamy załatwione i foto i video:) Teraz troszkę luzu więc można myślec o wakacjach. W tym roku jeszcze raz nad Nasz Bałtyk jedziemy, tym razem będziemy wypoczywac i balować w Międzyzdrojach:) A tak w ogóle to co tu tak cicho i pusto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez w tym roku powtórka na Słowacji, ale na przyszły rok po cichu szykuję sobie wyjazd z koleżanką...Ale to jeszcze daleko i nic nie wiadomo.. Dula to jeszcze sukienka, zaproszenia i wszystko gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teoretrycznie tak, bo jeszcze zostanie Nam latanie po urzedach, kościołach...bo nauki itd... Ale to już po wakacjach. Teraz skupiam się nad obroną, otem wakacjami a potem będe myślała dalej:) Dzisiaj na rower idziemy a co?!:) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się jak mogę, Ty widzę Kasiu ze też ale reszta coś nie dopisuje... Popadało wczoraj u Nas troszkę, dzisiaj niebo zachmurzone ale dosyć ciepło jest. Dzisiaj mecz...Mam nadzieję , że więcej pokażemy niz w niedziele. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooolska gooola! a umieranie Kafeterii wybijcie sobie z głowy...!!! Ja nadal czekam na deszcz a moje roslinki razem ze mną, biedaczyska...nie nadąrzamy podlewać... Nadal biegam na siłownię, polecam, naprawdę...Waga, czy tgo chcecie czy nie, pokazuje coraz mniej kilogramów...cięzko, ale fajnie... A wiecorami nadrabiam zalełości magisterskie, więc same rozumiecie... nic to, po 22-gim wrócę do Was na dłużej...:D buziaki i uciekam gotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×