Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Miałam troszkę pracy wiec nie miałam jak tutaj byc. Dziudziusia powiadasz?? Macie w planach rozumiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że w tym tygodniu i w przyszłym z racji tego że informatyk jets na urlopie pracuje od 8 do 14. krócej śpię, ale za to wczesniej jestem w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pracy powoli dobiega końca, pewnie Kasiulaa tez kończy o 14;) Chyba całe popołudnie dzisiaj przespie, taka jakś niezywa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany znowu taka pogoda!!! 😭 A mnie na dodatek zaczyna boleć węzęł chlonny pod pachą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda cąłkowicie do bani! Cały czas kaszle i kicham więc podejrzewam że mnie tez jakaś choroba bierze. Do tego dzisiaj mam dentystę o 17:30 i już mam stresa na maxa. Echhh. Idę zrobić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też coś zaczyan głowa boleć...To pewnie przez tą durną pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula witaj w klubie, ja też dzisiaj do dentysty na 15,30. bo wczoraj mi się lewa jedynka ułamała! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę z lewą piatką. Ale w lewej jedynce chyba cos mi się zaczyna robić zapytam się dzisiaj mojego dentysty. Spać....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet pojedzona dzisiaj jestem bo naszykowałam sobie do pracy dwie pyszne bułeczki:) Jeszcze tylko albo aż 2 godziny i koniec dniówki Kasiulaa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to se pocieszam że wieczorem bede już spokojna, będzie po wszystkim... Ale też się strsuje strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde byłam w bufecie, mialam ochotę na gołąbki, ale nie ma będą dopiero od poniedziałku! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj kolejny dzień pluchy za okenm brrrr. Do tego średnia prędkość na drodze którą się poruszam do pracy to 60km/h wiec muszę sobie wczesniej wyjeżdżać bo drogą zajmuje mi więcej czasu. Byłam wczoraj u dentysty z piatką, okazało się że w czwórce też coś się zaczyna dziać....więc miałam zrobione dwa naraz. 30 min i po problemie. Troszkę bolało ale tak znośnie:) Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Gdzie się podziwacie??:) I znowu dzisiaj poniedziałek. Ja chyba muszę się wybrać do lekarza, mam powiększony węzeł chłonny z tyłu głowy. Nie boli mnie, ewentualnie leciutko jak odwracam głowe, nie jestem przeziębiona wiec nie wiem od czego. Jak naczytałam się na necie to już mam takiego stresa że koniec świata.... Zapraszam na kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawie, jedynka zrobiona, bez bólu było na szczęście! I znowu poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula kobieto, ja w piątek brałam urlop bo mi węzeł wyskoczył pod lewą pachą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Nam tydzień szybko minie. Jeszzce mnie w weekend czeka impreza bo mam imieniny. Wszyscy pytają co bym chciała dostać...a ja nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś u lekarza?? Bo ja sie strasznie denerwuje o czym to świadczy, bo jak poczytałam na necie to stwierdziałam że już chyba umeiram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie byłam, bo jak w styczniu mnie złapało to dostałam tabletki przeciwzapalne Pabi-Naproxen czy jakoś tak, i brałam se po pół tabletki rano i wieczorem, no i cały czas w łóżku leżałam i zakaz antyperspirantów i jakoś zeszło. Mam nadzieję, że skutecznie. A boli Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie boli, jedynie jak głowę odwracam to troszke go czuje. A na necie różnie pisze, że może być rakowe itd. Wiesz jak jest jak cżłwoiek jest przewrażliwiony. Ja miałam nieraz powiększone węzły chłonne ale na szyi. Z tyłu głowy niegdy w życiu. Dlatego sie martwie. Wyczułam go w piątek...Zobacze bo jak coś to muszę biec do lekarza. Tyle ze teraz sama jestem w biurze wiec nawet nie mam jak wziąść urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżance z pracy węzeł wyskakuje z tyłu głowy jak ją przewieje, przeważnie przy myciu okien, może gdzieś Cię przewiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co okien nie myłam, ale możliwe ze mnie gdzieś przewiało. Tata mój mi mówił że najważniejsze żeby nie przeziębic węzłów chłonnych. Także dzisiaj jak wróce do domu opatulę się szalikiem i bede wypoczywać:) Niech Mój się dzisiaj mną opiekuje. Tym bardziej , że dzisiaj jest 6 miesięcy jak razem mieszkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Edyta odrzuć czarne myśli, to na pewno na skutek przeziębienia...Oszczędzaj się troszkę...U Inez po zapaleniu oskrzeli wystąpił guzek na szyi po lewej stronie...Wielkości połowy groszku...Mamy go obserwowac czy się nie powiększa i to wszystko....Będzie dobrze...Dziś wraca Dziulaa z wojaży.... My na weekend uciekamy do Charzykowy, ponoć pięknie tam i liczę, że popgoda nam dopisze... P.S. Chwalę się, że dwa pokoje można uznać za gotowe...jeszcze drobna kosmetyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to proszę się oszczędzać, u mnie też pokoje gotowe, tylko czekamy na szafę, zamówilismy na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×