Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witajcie...Lepiej późno niż wcale...;) Dzisiaj Mojego urodziny, miałam w związku z tym malutkie zamieszanie...Już jestem gotowa na przyjęcie Jubilata a On, jak na złość, spóźnia się z pracy... Ale dzisiaj gorąco... Pozdrawiam... Kasiula nadal czekam na Twoje wrażenia z Poradni...;) Jakoś to przemilczałaś, czy może ja coś przeoczyłam...? Idę poczytać o tej Twojej diecie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń Kasi : Wszystkiego Naj dla Twojego Męża Dziulaa:) Ja dzisiaj też miałam spore zamieszanie bo jutro przychodzą goście na imieniny Mojego:) Mam dość...lecę do wanny:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione ale szczere dla Wszystkich solenizantów życzenia. Zapraszam na kawę :-) Dziulaa w poradni myślalam że mnie szlag trafi! Dobrze, że było nas około 10 par, bo nie rzucałam się tak bardzo w oczy, z całej tej śmiesznej wizyty wyszedł jeden wniosek, jak bierzesz tabletki, albo jak stosujesz jakąkolwiek inną antykoncepcje niż metoda kalendarzyka to po prostu jesteś szmatą, która nie szanuje samej siebie! No i wogóle przecież żeby \"żyć na tej metodzie\" to czlowiek musiałby mieć bezstresowe życie, wysypiać się nie mieć kłopotów i łazić non stop szczęśliwy! Bzdura totalna!!!! Dobrze, że to tylko jedna wizyta była! Drugiej takie barniny bym już nie wytrzymała. I co czytałaś o dietce? Ja byłam wczoraj kupiś sobie te płatki nestle fitness z tym kodem ale mieli tylko duże paki za 8 zeta, a ja nie chcę takiej dużej, bo i tak tego nie będę jadła, jak poczytałam skład to się tylko uśmiałam! I ja miałabym na tym schudnąć???!! Chyba rzeczywiśie tylko wtedy jak se odmówię innych posiłków! A tak a pro po to strasznie się cieszę, że juź piątek! Ale dzisiaj ma być gorszy upał od wczorajszego przynajmniej u nas, ja nie weim jak to wytrzymam, jak wy sobie dziewczyny dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo jest tu ktoś czy się Wszyscy rozpuścili? Mi już nie dużo brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) Ksiegowa była u Nas wiec nie miałam jak zajerzeć na kafe. A teraz mam już luzik. szef pojechał siedzę sama:) Piję kawkę...U mnie też duszmo ale chmurzy się...wg pogody od dzisiaj popołudnia ma lac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja się pytam....;) JEST TU KTOŚ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, ale nie wydalam! Jeszcze przyszło mi jakieś pismo z urzędu skarbowego że coś jest źle w deklaracjach i trzeba złożyc korekty, kurde a ja już nie mam sił! Spadam dzisiaj o 13 i walę wszystko, jeszcze pojade po odbiór obrączek! Ciekawe jakie będą??? A Ty Dula jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a też mam dzisiaj dość. Zbieram się za 30 minut bo musze z racji piątku zajrzeć jeszcze do naszego biura w Katowicach i tam siedzieć do 15. Ale ja że jestm sprytna pojade sobie za pół godzinki na zakupy a potem do biura dopiero...a co:) Wolę w godzinach pracy stracic czas na zkaupy niż potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano jade do Świerklańca z mamą s siostrą. Siostra wraca w niedziele a ja zostaję do poniedziałku. W poniedziałek wieczorem wracam do domku, a we wtorek do pracy:) Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Zamieniłam się wczoraj z tatą samochodami bo jego większy więc więcej się zmieści a mama przez telefon mi mówila ze ma masę pakunków. Ciekawe co Ona tam popakowała:) Dzisiaj jeszcze robimy imprezę w domu z okazji imienin Mojego. Nawet za dużo pić nie mogę bo rano muszę jechać autem...buuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie jutro odbijesz! Fajnie Ci ja jutro będę jak głupia jeździć i zaprzoszenia rozwozić na wesele I myślę cały czas nad kupnem basenu takiego dwu metrowego położyć se go w ogródku i taplać tyłeczek 130 zeta taki kosztuje i się zastanawiam czy warto hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiulaa jak ma być taki upał do konca wakacji to ja bym zainwestowała:) Przecież Nam też się coś od życia należy;) Tak mas zrację odbiję sobie w sobotę...:) Mój zostaje w domu bo ma dużo roboty, moze wpadnie w niedziele na parę godzinek do mnie. Ciekawe jak On spędzi sobotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak Mój chodził do pracy (teraz jest na L-4 parę miesięcy już bo miał wypadek) i często wypadały mu nocki w sobotę, to ja zawsze kombinowałam co to ja nie będę robić, kupowałam sobie piwko i wymyślałam, a przychodziła sobota godzina 22 a ja już na fotelu usypiałam w pozycji siedzącej i tak potrafiłam do rana spać aż Mój nie przyszedł z pracy i obudził mnie śmiechem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre:) a stawiam, ze jeżeli Mój już gdzieś wyjdzie to wypić coś z kolegami z racji tego ze mnie nie będzie i nie będe w stanie skontrolować stanu w jakim wrócił:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma tego problemu, bo Mój jest domatorem, nie lubi nigdzie wychodzić(zaraz wszystko przelicza że się nie opłaca, bo za piwo w knajpie to on ma czteropak!) a tak wogóle to WCALE NIE PIJE!!!!!! Więc ja muszę nadrabiać za dwóch! A kocham piwo, i słysze tylko krzyki, że jestem gorsza niż facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz jednak niepijący faceci się zdarzają. Mój natomiast lubi o jakiś czas wyjść gdzieś, zreszta ja też należę do takich osób. Mój np. nie lubi piwa!!! Jedynie latem 1 schłodzone...ale tylko jedno bo więcej mu się nie mieści:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u nas nie idzie już wytrzymać taka duchota, ze mnie się leje, a siedzę i ic nie robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram powoli Kasiula. Życzę Wam udanego weekendu i do pogadania we wtorek. Pozdrawiam serdecznie buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się i Tobie przede wszystkim miłego wypoczynku i miłego przedłużonego weekendu! Buziaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki, muszę się wam pochwalić że dziś skończyłam szkolenie nowej pracownicy i od jutra do 20 sierpnia mam urlop :D:D:D Pozdrawiam was, buziole zozole ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga--Tobie to dobrze!! Gdzie tam mój urlop..... Długi masz ten urlop, miesiąc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ponieważ wyjazd w góry przesądzony, to zabrałam się ponownie za ćwiczenia....Trzeba poprawić własną kondycję...Nosidło dla Inez zakupione...Kawa trochę odstawiona, tzn piję mrożona i zamiast kawy na śniadanie herbatę zieloną...wow jaka ja zdrowa się zrobiłam..pozdrawiam zmykam na śniadanie.. P.S. Dziulaa ładnie to nas tak porzucać ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam taki kocioł w pracy, że nie miałam nawet czasu tu zajrzeć, mam nadzieję, że reszta tygodnia nie będzie taka jak poniedziałek! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewvzyny, wróciłam:D Świetna pogoda była, domek super, okolica jeszcze fajniesza! Tak nie chciałam jechać a teraz najchętniej bym ta wróciła...buuuu:) Zasiadam do kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Witaj zrelaksowana!! To teraz pełna werwy do pracy co? Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff miałam parę zajęć ale teraz chwilka luzu:) Kasiula ja wcale nie jestem wypoczęta, dzisiaj jakas taka niedobita jestem....chyba nie umiem się przestawić:) Jutro popołudniu jade tam zawieść Mojego mamę więc sama przy okazji troszkę posiedzę:) jaka ta Dąbrowa szara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myślisz że ja nie mam takich problemów? Jak mam wolne choćby dwa dni wolnego to już mi się cięzko wraca i nie umię się przestawić deprecha i te sprawy!! Dzisiaj na 14 idę na przymiarkę sukni ślubnej, hm ciekawe co mi wymyślą, welon czy beż, jakie rękawiczki. Nienawidzę tego! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×