Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dzwoniłam do przychodni idę dzisiaj prosto po pracy do lekarza bo akurat przyjmuje na popołudnie. To będe miała z głowy, i stresu będe miala mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się nawet nie chce jesc narazie. Ale Tobie Kasiula życzę smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego spacerownia Kasiu. Ja się obijam, bo nuda dzisiaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gander
Żona informatyka->czym się zajmuje twój kochany mężulek? da się z nim dogadać? Pytam się bo sam jestem informatykiem, a raczej webmasterem :) Boję się czy nie jesteśmy my (informatycy) tak nienormalni jak krążą o nas dowcipy w sieci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Byłam wczoraj u lekarza, dostałam tabletki i kazała mi się babka wygrzewać. No więc cały dzień się obijałam, może za wyjątkiem kolacji bo robiłam leczo;) A dzisiaj znowu kolejny dzień w pracy i znwou nuda...Ja chcę żeby się coś działo bo umrę tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dula nie umieraj nam tutaj, bo nie będzie do kogo się odezwać. Ja wczoraj zamiast grzecznie po pracy iść do domu i wygrzewać swój węzełek to zrobiłam maraton po sklepach i efekt był taki, że wróciłam z trzema sspódnicami, rybaczkami, dwoma swetrami i sukienką na zimę. :-) Dula zdrówka życzę!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę Kasiulaa że poszalałaś:) Ja też w tym tygodniu muszę się wybrac na zakupy, a bo to siotra chce mi coś kupić, a to Mój...:) Obawiam się że mi czasu może nie starczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja mam kupe roboty!!!:-O Jaka u Was pogoda dzisiaj? U mnie nieśmiało słońce się pokazuje, ciekawe na jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się słońce pojawia ale jest nadal zimno. Chciałabym żeby chociaż jeszcze tydzień było cieplutko. Jeszcze 1.5 h i do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Kasiu Dziulaa odpoczywa po powrocie?:) Mnie głowa zaczęła boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Też bym sobie pospała jeszcze...Jak ja nienawidze takiej pogody... Weszłam do pracy i juz mnie wszystko irytuje...chce do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:)))) Wróciłam w poniedziałek, ale rzeczywiście musiałam odpocząć...Dzisiaj już jest ok, mogłabym już jechac gdzies znowu...;) Było fajnie, ale pogoda średnio dopisała, choć pociaeszam się, że zawsze mogło byc gorzej...;) Grunt, że Dzieci zadowolnone mimo zimna, deszczu i śniegu... No troszkę słonka też mieliśmy, ale mało... odbijemy w przyszłym roku...Planu \"szlakowego\" nie wykonalismy...ale Tatry na pewno nie uciekną...;) Za to wymoczyłam się w ciplutkich basenach w Popradzie i Liptowskim...ech...:) Teraz palnujemy z Moim jakiś wypad we dwoje...;) Pozdrawiam i spadam robić paprykę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam w domu nowego domownika. Dostałam na imieniny slicznego szczeniaczka WEST HIGHLAND WHITE TERRIER potocznie Westie, biały terier szkocki. Ale jet śliczny, taka mała biała kulka. A jaka jestem niewyspana:( Będe się ratowala dzisiaj kawką Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Przypuszczam, że to dzieło ukochanego :) fajnie, my mieliśmy dwa króliczki, ale zostały w Blachowni...Może jak Inez będzie już rozumnym dzieckiem, to kupimy Jej pieska...Pozdrawiam i zmykam do kuchni na śniadanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest , to dzieło Ukochanego:))) Az mi się przyko robiło jak slyszałam jak piszczał jak z domu wychodziłam. Nigdy nie miałam psa i wszyscy sie smieją że starsznie przeżywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ciekawe w jakim stanie zastaniesz dom po powrocie z pracy...? :P Moje dzieci będą miały psa jak sobie same go kupią do swojego własnego domu...taka ze mnie wyrodna matka... Kawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa z Ciebie taka matka jaka była z mojej:) Też nigdy nie chciała psa. Ja też swojego czasu byłam wielką przeciwniczką. Ale tak ostatnio jakoś bardzo chciałam. O stan domu się nie obawiam bo jest Mój w domu. Dzwoniłam przez chwilą jak tam pies, to mówil że On pracuje na komputerze a pies stoi przed lustrem i szczeka sam na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam cztery koty i chomika! :-) Ale całe moje dzieciństwo odkąd pamiętam to był zawsze pies w domu. Tera ja kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień myśle co ten Mój mały Szkrab robi...Ale jeszcze 2h i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ciągnie Cię do domu jak diabli no nie? A jak na złość czas powoli sobie płynie jak to zawsze bywa gdzy sie na coś czeka z niecierpliwością! :-) jak szkrab będzie miał na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado. Tak jakoś mi się to imię już spodobało jak oglądałam \"Tylko mnie kochaj\". Tam ta mała miała pieska o takim imieniu. Pierwsza próba dla Małego bo Mój pojechał pozałtwiać pare spraw więc maly musi sam posiedziec z 2h. Dobrze ze ma do sypozycji tylko przedpokój i kuchnie wiec mam nadzieje ze za duzo nie narozrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak buty pochowane. Jedyne co moze zjeść to chodnik na przedpokoju:) Ewentualnie podrapać drzwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×