Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

No to jutro koniecznie musisz zdać relację jak tam na przymiarce:) Chyba zasnę zraz na siedząco, zrobilo się pochmurno...tak w sam raz do spania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowo! W związku z przymiarką znowu szybciej ucieknę z pracy hihihi, po 12 już wychodzę. Muszę jeczhać do domu przebrać się, okąpać, żebym tylko się nie spociła! A potem jeszcze biegnę na miasto do H&M na stroje kąpielowe może co znajdę konkretnego na moje dupsko! Mi też się zamykają oczy i wciąż ziewam, ale za chwilę stres będzie górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jestem w pracy od 6 ale jeszcze się nie obudziłam pogoda i ciśnienie FATALNE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już w pracy z kawką przed komputerem:) Wczoraj byłam z Moim na rowerach, dzisiaj tyłek mnie troszkę boli:) Pogoda sie popsuła, u mnie zimno i cały czas leje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O figurę trzeba dbać. U nas też zimno deszcz pada od rana, i znowu nam źle, słońce-źle, deszcz-źle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja... miałam jechac nad morze, wyjazd odłożyłam, czekam na lepszą pogode...ech ten nasz klimat...Dzieci już zniecierpliwione i znowu zawiedzione... Kasiula jak po przymiarce? Będzie długi welon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna tak się zarzekałam że nie chce welonu albo jakiś krótki a tu kunra do ziemi będzie, bo taki najbardziej pasował i naładniej w nim było. Oczywiście sukienka w marcu była dobra, teraz do zwężania po dwa centy z każdej strony (efekt montignaca-widzicie? fowód na to ,że się chudnie!), rękawiczki też są, ale też do zwężenia bo spadały i dobrały mi zaraz biżuterie, pokazałabym Wam sukienke bo jest na internecie, ale jak kopiuję ten adres to potem się wyświelta strona główna. Biżuterie Pani mi dobrała bardzo delikatną i srebrną żeby nie przesadzać, a że welon ma te samo szycie na końcach co wzór na gorsecie to do uszu już tylko małe świecące wkrętki żeby nie przesadzić. NO!! Jeszcze jakieś pytania? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj link i nazwe sukni, same sobie znajdziemy...:P a ja przed ślubem też nieźle schudłam, bez diety tylko z zabieganie, stresu itp...:P Na wszelki wypadek zmierz suknię przed samym slubem, odbieraj jak najpóźniej...Ja odebrałam tydzień wcześniej i potem okazało sie, że spada...w ostatnim tygodniu jeszcze schudłam... Czekamy na link...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak www.karina.net.pl potem wchodzicie na kolekcje potem wybieracie \"exclusive\" potem wyskoczy baba w zielonej sukni, u góry po prawej stronie będą takie gałązki do przewijania w prawo i lewo, to naciśniecie w tą lewą gałązkę kolenjo cztery razy i ta czwarta sukienka to powinna wyskoczyć właśnie ta. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha po lewej stronie na dole są nazwy sukienek, ta moja nazywa się iryda. W niej jest taka blond lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na złość zdjęcie Irydy mi się nie otwiera, wszystkie inne tak, ale ta kurna nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi się zajęć na dzisiaj narobiło...echhh Jak znajdę chwilkę to też obejrzę sukienkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w końcu płatki nestle fitness z kodem do trenera, potem drugi kod dostałam za wypełnienie jakiejś śmiesznej ankiety i w efekcie mam dwóch trenerów- to było w piątek, a ja jeszcze nie miałam ani razu czasu poćwiczyć! Cholerny remont mnie wykończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jeszcze raz na stronę...Skoro Duli się otwiera to mi też powinno...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee nie ma sprawiedliwości...:( W małym okienku się pojawia, wygląda nieźle, ale widac tylko górę... Na pewno jest cudna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewyspana jestem, wczoraj miałam strasznego doła, bo się okazało, że kosmetyczka, która miała mnie malować idzie sobie na urlop i jej nie będzie i zostałam bez makijażu ślubnego, cholera mam dość całego tego cyrku jakim jest ślub! Niecały miesiąc został a mnie nie ma kto pomalować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee nie żartujcie sobie, ja mam sraczke od rana z tego powodu, mam już dość całego ślubu! Żona jak umiesz malować to przyjeżdżam!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Kasiula nie przejmuj się przecież masz jeszcze troszkę czasu, a o kosmetyczkę to chyba nie jest tak ciężko co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, teraz na każdym rogu Salony Kosmetyczne, na pewno kogoś znajdziesz na Ten Dzień...Bez paniki, jesteśmy z Tobą... A Kasia jest dobra na pewno w malowaniu ścian, jest na bieżąco z obowiązującymi trendami......:P (mowa o Żonie...)... :) pozdrawiam, spadam coś zjeśc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×