Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

To może otworzymy usługi tapetowania i malowania jak nam tak dobrze idzie ??? Magda, a Ty się nie śmiej, bo przyjedziesz odebrać mieszkanie po malowaniu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy malujecie, tapetujecie a ja jestem dobra w projektowaniu wnętrz...możemy zakładać spólkę...;) A z tym odbiorem to nie ma sprawy, tylko pamiętaj, że jetem surowa w ocenie, musisz się tam niexle starać by odbiór wypadł pomyslnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko, a czy wspomniałam, że odbiór po martini A swoją drogą wybrałaś sobie najlżejsze zajęcie....My się wybrudzimy i zmęczymy a Ty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chyba w poniedziałek już ktoś się tu zjawi!!! Czemu poniedziałki są takie straszne!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...Nareszcie odzyskałam dostęp do netu...:) Zapraszam na kawkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam po dłuuuuugiej nieobecności :-P Zapraszam na kawę, ja się jeszcze nie dobudziłam! Cholera durne poniedziałki i wstawanie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy i pochurny poiedziałek. Ja po weekendzie nad zalewem. Wypoczywałam z Moim. A dzisiaj znowu praca...ale tylko do piątku, a w piątek NAD MORZE:D Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona--- skąd Ty masz tyle energii w sobie, ja dalej chodzę ledwo żywa. Chyba cierpię na chroniczne zmęczenie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kolejny dzień w pracy...Już piątek bliżej niż dalej:)Wczoraj zrobiłam mega prasowanie, byłam z Moim wyrwać zęba bo sam nie chciał iść:D A dzisiaj kolejna porcja porządków przed wyjazdem. Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło. Dzisiaj zapowiada się nuda, jem bułeczkę, piję kawkę i się obijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zdążyłam jeszcze zjeść! Ale też już pomału się szykuję. Jakiś taki zapał mam dzisiaj do roboty. A moja druga połowa szaleje w domu, zrywa stare tapety. Jak myślicie nowe tapety w kolorze zieleni, ale takiej żywej troszke stonowanej żeby za bardzo nie raziło będzie dobre? Chciałabym wprawdzie dwa kolroy a przez środek pasek, na dół zielony a góra jaki kolor? No znawczynie proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...;) Ja po kawce, zawalona papierami...koniec miesiąca... Dula jutro i Ty na pewno nie będziesz się nudziła...;) wieje i chyba zbliża się burza...ech...boli mnie głowa... co do tapet, cięzko mi sobie wyobrazić co tak naprawdę chcesz Kasiulo wykombinować...na pewno sobie sama poradzisz, skoro poradziłas sobie z wyborem koloru...;) Dla mnie najtrudniejsze było w domu wybranie koloróqw, jak juz tego dokonałam to sposób malowania i łączenia kolorów nasunął się sam...powodzenia... Swoją droga piodziwiam Cie, przygotowania do ślubu i do tego remont w domu to nie lada wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już rzygam tym wszystkim, dobrze, że moja druga połowa jest w domu 24 na dobe i sie morduje ze zrywaniem starych tapet! Pomału do przodu! I żadnych burz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację Dziuaa od jutra już będę miała pełne ręce roboty...jak zawsze po pierwszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa nie przestaje boleć...tym razem do kawy dolałam sporo likierku...może zadziała skuteczniej...;) ciekawe gdzie Helga urlopuje...? ooo, słonko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wystawiam FV, jak sobie pomyśle, że trzeba je opieczętować , podpisać itd. to mi się źle na duszy robi:) Jedyny plus, że czas szybciej mija:) W międzyczasie popijam kawkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj jaka tutaj cisza nastała:) Ja z kawką przygotowana na pogawedki a tu nie ma ani Jednej:) Słoneczko świeci ładnie, może wreszcie będzie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaha Już się dziewczyny nie umiem dzisiaj skupić na pracy...Myślami już jestem na wakacjach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×