Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Weszłam na poczte, przyszły mi zwrotne maile, że chyba macie pełne poczty i nie może do was dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo byłam ściśnięta gorsetem! Ten co klęczy przy mnie to mój szef. Chyba pierwsze zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula coś takiego mi pisze, w zwrotnym jak próbuje do Ciebie wysłać zdjęcia: This is the INTERIA.PL program at host smtp4.poczta.interia.pl. I\'m sorry to have to inform you that your message could not be be delivered to one or more recipients. It\'s attached below. For further assistance, please send mail to If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The INTERIA.PL program ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula miło mi, nie mam 23 latek, chciałabym mieć tyle, mam 29 już skończone niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo. Wczoraj wieczorem siadłam w kuchni i doszłam do wniosku, że w końcu są moje urodziny i nie będę se żałować i zrobiłam se frytki. Jak je zjadłam to załapałam doła, bo doszło do mnie że to ostatnie dwadzieścia! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam poczty na interii...dziwne.Czy któras z Was mogła by mi je przesłać?? na któryś z tych adresów dula83@poczta.onet.pl edyta@mictel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie przyszło...co za bezsens !!!Wszystkim dosżło tylko mnie nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×