Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

niedobrze sobie tak smaka robić bo teraz to bym wszystkiego po trochu zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem 😭 Na szczęście zrozumiałam swój błąd i już tego więcej nie powtórzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie rozmarzyłam, że niewiele brakowało bym spaliła patelnie... kubeł zimnej wody na głowę i wracam do roboty... Smacznego tym , które już jedzą... Powiem Wam coś na zakończenie kulinarnej dyskusji...Nie ważne co ważne by zrobił to ktoś inny i podał mi przed nos!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serca nie macie :P ja taka głodna, że żołądek przewraca mi się na druga stronę a Wy cały czas o jedzeniu :P …no to ja sobie teraz wymienię co kocham: pomidorową z ryżem, ryż z jogurtem :) ryż jeszcze raz ryż :D naleśniki z serem , kluchy na parze z sosikiem mniam mniam gołąbki, pierożki :) i sałatki wszelkiego rodzaju ;) aha i wszelkiego rodzaju słodkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ztym podaniem pod nos to masz 100 % rację:) Ja juz bym chciała do domku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna teraz ty się zlituj - pierogi z jagodami, polane śmietaną i posypane cukrem... - moja babcia robi takie pyszne że palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pierogi to z kapustą i grzybami, z mięsem, a znacie z kaszą gryczaną i mięta to moje ulubione, zrumienione na skwarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie może jakis dobry przepis na gofry? Kupiłam gofrownicę i wychodzą mi naleśniki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pierogi;) ale juz nie bede czytała co wypisujecie bo mi slinka cieknie:Dpo brodzie oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafimy przestać:D A jadłyście kiedyś zupę dyniową na mleku? To jest dopiero hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiła ja kiedyś moja mama, oto przepis Zupa dyniowa na słodlo (na mleku) SKŁADNIKI: (duża porcja) 2 kg dyni (obranej i pokrojonej w kostkę) Około 1,5 litra mleka szklanka mąki jajko woda cukier PRZYGOTOWANIE: 1. Do garnka włożyć dynię, wlać trochę wody (ok. 1 szklankę) i 1 litr mleka 2. Dusić pod przykryciem aż dynia zmięknie 3. Zmieszać jajko z mąką i odrobiną wody, tak aby powstało (bardzo) twarde ciasto 4. Miękką dynię zmiksować malakserem i dodać mleka. Uwaga! Jeżeli mleka będzie za dużo to zupa straci kolor i smak dyni. 5. Ciasto zetrzećna tarce o dużych otworach prosto do zupy; gotować na średnim ogniu ok 25 minut. 6. Można posłodzić i dodać trochę masła Przepis znalazłam na necie ale jakoś tak sie ja robiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszce 30 minut....Dzisiaj nie mogę wysiedzieć przy tym biurku....wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się najadłam.... teraz może i ja pogram w literaki, a co... aaaaa, gofry też lubię ,tylko posypane cukrem pudrem. Żadnych dodających cięzkości bajerów nie toleruję...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie na co mam ochotę?? Na naleśniki z owocami i bitą smietaną....mniam...Przez Was mam dzisiaj jakieś dziwne smaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×