Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Wszystkiemu winien jest mój przeklęty trawnik i koniecznośc koszenia...Zawsze potem boli mnie gardło i oczywiście wszystkie mięśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie:) Mam do Was pytanie dziewczyny??Używacie może depilatora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie.... to podobno niewskazane gdy ma sie skłonności do żylaków i pękajacych żyłek, podobnie jak wosk...:-( oczywiście zdania są podzielaone, jak ze wszyastkim, ale ja wolę nie ryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam ale miałam problem z wrastajacymi wloskami więc porzuciłam go dla maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wrastające włoski....Ja nigdy nie używałam ale ostatnio koleżanka wój zachwalała i nie wiem czy się nie skusić...Chciałam poznać Wasze opinie ale widze że nie są za dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakaś pozytywana opinia:) A pwoiedz mi Kasiu jakiej masz firmy ten depilator?? Bo słyszałam że lepszy Phillips niz Braun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula pilam szampana i jadłam pycha ciacho :) tak bez okazji :) pyszniutkie było mniam mniam i dlatego milczałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna smaka mi tym narobiłaś. Leżę na biurku i kimam, zaraz skończą się zajęcia więc będę tu miała błogą ciszę a wtedy 😴 :):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w planie na obiad lasagne...same więc rozumiecie czemu znikam co jakiś czas... Idę uśpić małego potwora i wracam...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nie mam planów na obiad:D Ale Dziulaa jakbyś była bliżej to bym Cię odwiedziła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm lasagne mniammm Zjadłabym też frytki, takie złociste, chrupiące a do tego wielkiego cheesburgera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkie pytanie Helga....bo mnie to chyba by się coś znudziło jakbym non stop jadła....Chociaż nie wiem...Muszę pomyśleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie jedzenia nawet najbardziej ulubionej potrawy non stop...z tych samych powodów co Dula... Bardzo lubię to co ciężkostrawne i niezdrowe czyli frytki, pizza, lasagna, wszelkie zapiekanki, golonka z grilla:-) Lubię tez to co zdrowe np. sałatka grecka, mogę jesc garściami- zawsze wybieram oliwki , golonki z indyka duszone z jabłkami (chyba sa zdrowe?), oj tych zdrowszych ulubionych wyraźnie mniej... A ze słodkości szarlotkę, napoleonkę, lody (czasami), wafelek w czekoladzie (czasami). nie jadam właściwie czekolad, mogłyby dla mnie nie istniec...oooo, zapomniałabym, uwielbiam pączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam czekoladę MILKę (nie wiem czego tam dosypują ale mogłabym jeść i jeść, na szczęście teraz mi przeszło), tosty to mój drugi hit i największy to tory od Sowy... Poza tym bardzo lubię bigos, zapiekanki, frytki, ser feta, gofry z bitą śmietaną i owocami... Oj dużo tego... A jeśli chodzi o depilator to mam firmy Braun...Nie łapie takich zupełnie krótkich włosków, więc zabieg muszę powtarzać w odstępie kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogła jeść frytki non stop, tak mi się przynajmniej wydaje:P Uwielbiam potrawy smażone i ciężkie tak samo jak dziulaa. Przepadam też za wszelkiego rodzaju orzeszkami, słonecznikiem, pestkami od dyni mogłabym ciągle dłubać coś takiego. Lubię owoce, ale głownie suszone. Strasznie lubię też sałatkę jarzynową, z mnóstwem majonezu, zielonego groszku i kukurydzy. Spokojnie mogłabym się obyć bez cukierków, ciast, ciasteczek, czekolady, nie przepdam za słodkimi rzeczami i baaardzo rzadko mam na coś takiego ochotę. Pączki i drożdzówki strasznie mnie zapychają, zjem jedną sztukę i mam dosyć na pół dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka jarzynowa...mniam, tez uwielbiam, ale z tym majonezem oszczędniej, nie dodaję ziemniaków, uwielbiam jak chrupią w niej ogórki, jabłka i cebulka... Jesli czekolada to też Milka. Jajka faszerowane... tatar z lososia z kaparami. Gołąbki. Gdyby Kasia mieszkała bliżej to ja byłabym dzisiaj u Niej na obiedzie... bigosik tez fajny. mielone z ziemniakami i czerwonymi buraczkami. Żurek z kiełbaska i jajeczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jeszcze kluski śląskie z sosem i kopytka, krokiety z barszczem czerwonym, pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak tutaj wszystkiego nawymieniałyście to ide sobie zamówić zurek z jajkiem...mniam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×