Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

Czy po znieczuleniu u dentysty robi się słabo i kręci się w głowie?

Polecane posty

Wybieram się do dentysty, mam do wyrwania ząb. Słyszałam, że jak się pójdzie z pustym żołądkiem to potem może zrobić się słabo. Czy komuś się robiło słabo po znieczuleniu albo po wyrwaniu zęba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mam takich sensacji
myślę, że tak reagują ludzie, którzy panikują na widok wiertła :) ale lekkie śniadanie radzę Ci zjeść bo po usunięciu zęba nie mozna jeść minimum dwie godziny i będziesz po prostu głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy inaczej reaguje na znieczulenie ja biore na kązdej wizycie u dentysty i nie mam żadnych innych objawów oprócz tego, że jestem znieczulona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nic nie kręci. Tylko nigdy nie mogę się powstrzymać przed gryzieniem znieczulonego języka, który potem boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
ja poszłam kiedys na rwanie zęba na czczo,i właśnie zrobiło mi się słabo w pewnym momencie i jak lekarka dowiedziała się ,że nic nie jadłam to mnie ochrzaniła :) podczas leczenia zębów tez zawsze proszę o znieczulenie i wtedy lekarka pyta mnie co chwile czy wszystko w porządku i czy nie kręci mi si.e w głowie -więc to chyba może sie zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galareta 007
Mnie zrobilo sie slabo po znieczuleniu u dentysty! Zaczelo mi sie robic ciemno przed oczami i mialam trudnosci z oddychaniem. Wystapily rowniez drgawki. Dentystka chciala juz dzwonic po karetke, ale pomoc dentystyczna podala mi antyhistamine po ktorej stopniowo poczulam sie lepiej. Podano mi rowniez glukoze, bo mialam pusty zoladek. Nigdy w zyciu nie balam sie dentysty i wiekszosc zebow leczono mi bez znieczulenia. Po tym incydencie dostaje u dentysty napadow paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×