Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość czy są tu
DOMESTOS, odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia o czym tu mowa! Nie wiesz, czy nie chcesz wiedzieć? A moze pewnych rzeczy za wszelką cenę nie chcesz przyswoić? Boisz się przyznać rację komuś, kto wie o czym mówi? Jasne, uraziłoby to Twoją męską dumę! Zwróć uwagę tylko, że ten "ponad Tobą" to też facet! Tyle tylko, że posiada odmienne zdanie na wałkowany tu temat! No i...logicznie się wypowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię, stary. Nie zajmuj sobie czasu, tylko wynieś śmieci, bo wróci mała i będzie jatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
Oczywiście, że możesz, ale w takim razie nie krytykuj kogoś, kto ma odmienne! Każdy z nas posiada własne zdanie, bo ma do tego prawo a forum służy do wymiany poglądów, co właśnie robimy! Powiedz co masz do powiedzenia, ale nie obrażaj innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
i jeszcze coś..."CO ZA KOLEŚ" też może mieć własne zdanie, prawda DOMESTOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś nadwrażliwe jesteście. Bił ktoś was za młodu, czy co? W KTÓRYM MIEJSCU JA KOGOŚ OBRAZIŁEM bo z lekka nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
facet wyraża poglądy a Ty mu każesz za śmieci łapać! To też forma obrazy! Straszna ironia! Wręcz cynizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyplomata
W tej chwili mogę powiedzieć, że nie ma zimnych kobiet. Kiedyś myślałem, ze moja do takowych należy. Problem tkwi we właściwej komunikacji. Wiesz jak kiedyś wyglądał nasz sex? 5 minut gry wstępnej i ...co się dziwić, ze wolała to robić sama. Nie ma dobrego związku bez sexu, który sprawiałby obojgu przyjemność. Jeżeli tego brakuje niektórzy się rozwodzą, inni których na to nie stać robią sobie na złosć jak p. T. z małzonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analucia
ZACZNIJ ZARABIAĆ!!! Kliksz w maile które ci przysyłają! Nie muszisz robić nic więcej. Wystarczy się zapisać : http://www.zaczarowanymail.net/hc4/signup.php?who=30de9ece7cf3790c8c39ccff1a044209 zapisz się również tu, a twoje zarobki będą jeszcze większe!! : http://www.vienna-mails.info/site/index.php?refid=706 http://www.platformabiznesu.com/scs/site/index.php?refid=1639 http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=ania1787 A teraz NAJLEPSZA firma naprawde gorąco polcam: Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca. Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza. Program można pobrać na www.eurobarre.com/index_fr.php?p=971275932690 Wybieramy installer. Niestety wszystko jest po francusku albo angielsku. PRogram zaczyna się pobierać, trwa to kilka sekund. Następnie instalujemy pobrany plik i wypełniamy formularz. 1- to twój numer, nie kasuj go. Zaraz obok wpisz 4-cyfrowe hasło- zapamiętaj go! 2-to kraj w którym mieszkasz. 3-tu wpisz swój e-mail 4- klikasz napis Validez Votre Compte. Następnie wchodzisz na maila, kliksz link aktywacyjny i zarabiasz Najlepiej zapisać się do wszystkich tych firm, wtedy wzrosną twoje zarobki!!!!!!!! Ja dostaje ponad 400 zł/ miesiąc ( jestem w tych wszystkich firmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za koleś
Gościu typu domestos nie jest mnie w stanie niczym obrazić, po prostu dla niego facet który pisze że jest w szczęśliwym związku i szanuje swoją kobietę to pantoflarz który boi sie własnej partnerki, (stąd uwaga na temat śmieci), nie będę sie wdawał w zbędne dyskusje z kimś kto jest tak ograniczony i prosty, jedno jest pewne domestos ma za sobą cięzkie przeżycia z kobietami - albo sie na nim wyżywały bo nie był w stanie sprostać ich wymaganiom sexualnym albo miażdżyły go do roli pantoflarza, tudzież kuchty domowej, drżącej na myśl że nie sprosta swym obowiązkom domowym. Bo wtedy czekała go awantura:D Także troche zrozumienia dla biednego, nieszczęśliwego człowieczka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he zabawne
Jurij, nienawiść?!! :D Weź mnie nie rozśmieszaj. :) O czym Ty mówisz, chłopie?! :) Widzę, że zbiera się coraz więcej Panów uważających za konieczne wzięcie w obronę biednego Techno. :P Takich jak Szybki Lopez ze swoją jakże błyskotliwą klasyfikacją. ;) Piszesz „Pani "hehezabawne" - daje, ale wytypowanemu i myśli, że tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej)„ ale mylisz się, jeśli sądzisz, że mam pewność, że tak będzie. Nie, ale mam na to WIELKĄ nadzieję. Masz jakiś problem z nadzieją, mądralo, tak jak autor topicu z miłością? :) Myślę, że to szersza kwestia i chodzi o to, w co wierzymy w życiu. Ja wierzę i w miłość i w nadzieję na szczęście we dwoje (a nie jestem nastolatką) i dobrze mi z tym. :) Póki co na tym, że uwierzyłam w MOJĄ miłość, wychodzę tylko dobrze. :) Techno jest rozgoryczony, bo mu w życiu nie wyszło, ale przepraszam bardzo, to nie moja wina. :P Więc nie widzę przyczyny, żeby się wyżywał na całym rodzie kobiecym. :) Znamienne też, że kiedy Techno założył swój prowokujący topic i zajmuje się w nim sumiennym obrażaniem kobiet, to wszystko jest cacy. :) Ale kiedy na temat weszły kobiety z tą samą bronią, to już jest be, prawda Lopezku? ;) Dyplomata i „co za koleś” – pozdrawiam, szacunek za wyłamanie się z samczej solodarności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za koleś
To prawda, czasem szoruję podłogę, ale tylko wtedy, kiedy podpadnę mojej Gabrysi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he zabawne
"Gościu typu domestos nie jest mnie w stanie niczym obrazić, po prostu dla niego facet który pisze że jest w szczęśliwym związku i szanuje swoją kobietę to pantoflarz który boi sie własnej partnerki" "Co za koleś", trafiłeś w sedno. Ci panowie mają problem nie tylko z seksem, ale też z pojmowaniem podstawowych pojęć, na których rozumieniu opiera się związek. Między innymi dlatego odnoszą na tym polu porażkę, a potem sfrustrowani wpisują się na takie tematy. :) Pozdrawiam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he zabawne
Cieszę się, że i w tak podłym gronie znajdzie się zawsze paru normalnych, którzy inaczej widzą świat niż prymitywni zwyrodnialcy. Takich jak Techno powinno się po prostu izolować, żeby swym przykładem nie zakażali innych, normalnych i uczuciowych mężczyzn. Wiem, co mówię. Wiele lat molestował mnie mój ojciec, a matka patrzyła zza sofy, ale nie powiedziała ani słowa. Od tego czasu nie uprawiam seksu, bo mam pochwicę nabytą. Nie chciałam się tak uzewnętrzniać, ale trudno ... Na sczęście znalazłam Jasia, który mi pasi bardzo, bo nie ma erekcji ... Pozdrawiam wszystkie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie ma przerażać? Ty myślisz tak, ja inaczej. Proste. Ty się przylizujesz, ja nie. Każdy robi to, co lubi. A teraz alseczki: proszę przyklasnąć koledze Co za koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc o to chodzi. Owszem nikt tu nie zaprzecza że są kobiety które manipulują swoimi facetami za pomocą sexu, ale to wszystko tez ma swoje podłoże, tak samo jak są na świecie faceci typu Techno i domestos, żałośni i nieszczęśliwi bo im wżyciu nie wyszło. Tacy ludzie mają kompleks niższości bo nie umieją odnaleść sie w relacjach damsko-męskich i wszystko sprowadzają do jednego. Może w dzieciństwie byli odrzuceni przez rodziców? a potem każdy kolejny związek to wielki zawód miłosny i życiowa porażka. Więc ich system obronny to poniżanie kobiet, traktowanie ich jak przedmiot. NIe dopuszczają do siebie myśli, że nie każdy jest tak nieszczęśliwy jak oni. Smutne ale prawdziwe. Pozdrawiam wszystkie \"normalne\" kobiety które mają normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
przyklaśniemy, owszem! A wiesz czemu? Bo znalazł się jeden odważny, który nie boi (wstydzi) sie wyłamać i nazywa rzeczy po imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he zabawne
Domestos, to nie chodzi o podlizywanie się, tylko o odrobinę obiektywizmu, na którą nie każdego stać. Ale jeśli już chodzi o wazeliniarstwo, to chyba coś o tym wiesz, skoro piejesz w równym chórku z Techno, nie zauważając jak tendencyjne i pozbawione wartości są jego tezy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
Brawo Koleś! Cóż za odwaga! Załóż Partię Pro_Femina! Będziesz miał wzięcie u Wielorybów, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
ten "Szybki..." to w odniesieniu do długości Twoich stosunków seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
lubię walić gruchę patrząc na zdjęcie dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he zabawne
Wpis z 11.47 nie jest oczywiście mój. :) Podszywacza również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he zabawne
Wpis z 11.47 nie jest oczywiście mój. :) Podszywacza również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
dawno nie byłem z kobietą, ostatni raz pani Stasia z biedronki pozwoliła mi popatrzeć jak się przebiera po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
Tak, tak ... i mam jeszcze odciski na dłoniach oraz kłopoty z prostatą. Chór blondynek, którym wtóruje lizusowaty palant. Dobr Jazz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
przegrałem swoje życie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
nie, nie, to Ty jesteś lizusem, bo próbujesz przypodobać się Technokratusowi i innym kumplom! A "CO ZA KOLEŚ" wyłamał się i jest sam przeciwko wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawki o myciu kibli są tak żałosne, że nawet trudno się odnosić do nich. Na pewno jakiś rozhisteryzowany pasztet... To ja współczuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×