Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość Draconus
ONE NIE ZROBIĄ TESTU BO SĄ PEWNE ŻE TO NIEPOTRZEBNE I SĄ PEWNE REZULTATU hehe it i cała słodka typowa kobieca naiwność mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
ja jestem jeszcze młoda, to jedna rzecz, a kolejna- nie jestem wyrachowana ani zgorzkniała, poprostu staram się zrozumieć ból i cierpienie człowieka o pseudonimie "Technokratus", czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
ja bede sie bronila bo takie gadanie jest załosne pozostane sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech facet
powie kobiecie, ze ma raka jeder i 3 lata nici z seksu. Ciekawe ktora kobieta bedzie czekala 3 lata:P Naiwny autorze topicu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
Ale po co nam wogóle faceci ? :P Zwłaszcza TACY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Nie, darconus..... One dobrze wiedzą, co się stanie z ich supermenami, jeśli tylko skończy się to, po co z nimi są. ONE TO WIEDZĄ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
hehe ciekawe czy on zrobił swoj test, radze ci opatentuj go bo jest rewelka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
tak Techno-->jestem pewna że nie zostawiłby mnie gdybym była smiertelnie chora i nie mogła uprawiać sexu, jestem tego pewna w 100%, a robienie takiego testu jest dla mnie chore.Rozmumiem że ty bys odszedł od zony w cięzkich chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Naiwny jest ten co myśli że seks to tylko wkładanie do dziury. Taaaa superkochanek się wypowiedział....Nic dziwnego że żona nie chce mu dawać....Uwielbiam erotomanów gawędziarzy....dużo mówią ale mało robią. O takich mówię: "niewiarygodni kochankowie" phi, najpierw naobiecują a potem wielkie zero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Dobra, dobra ... tylko że ja nie nawijam pierdoł o miłości i innych cudach świata... więc nie muszę takiego testu robić. Żonę mam, bo niestety młodzi chłopcy nie mają doświadczenia z kobietami i myslą, że laski będą dla nich takie słodkie jak do ślubu.No i muszę rozczarować co po niektóre WIELORYBY: mam 34 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
młodzi chłopcy może i tak myślą, ale starsi mogą już pomyśleć o rozwodzie! Po co się męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
ale najgorsze jest to że on twierdz ze każdy facet jest pustym, kretynem co tylko myśłi gdzie włożyć, bla bla bla.....Otóż są na tym chorym świecie faceci którzy kierują się w życiu innymi wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
Listopad to nie jest facet to jakas ciotka klotka bez jaj, "one to wiedzą" o nie jaki ty masz łeb, gratuluje, wiesz co wiemy ze z takimi jak ty nie chcemy miec nic wspólnego preferujemy MĘŻCZYZN a nie popierdułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
34 lata i taki zgorzkniały, żal, po prostu żal bierze napisz lepiej czy masz dzieci, wtedy ich też będę żałować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
Taki piękny wiek i taki zgorzkniały facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
evela..... współczuję trudnych doświadczeń :-) Pewnie ci, którzy na ciebie natrafili , szybko sie poddali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Widocznie ..... NIE PIERDZIEL, tylko zrób taki test, tak dla własnej wiedzy :-) Ale podejdź serio do tego. Na pewno TWÓJ WYBRANEK różni się od wszystkich innych facetów. NA PEWNO :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
Techo mnie konsekwentnie ignoruje 😭 znaczy, chyba lubi się kłócić, a to o kobietach mówi kłótliwe hieny :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
i daruj sobie te wieloryby bo nie każdy ma tu 90 kg wagi , ale widocznie taki obraz kobiety wieloryba utkwił ci wyraźnie w pamięci...hmmm no tak, czyżby twoja żona nim była?????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
TECHNOKRATUS-----> CZY JA ZADAJĘ NIEWYGODNE LUB ZBYT TRUDNE PYTANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
czy sa tu -> to siię nazywa percepcja wybiórcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
LISTOPAD---> mnie również ignoruje, a mówi, że nie potrafimy rozmawiać "na poziomie" (tak to określił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
November ... ja cię nie ignoruję COŚ TY! Ale hiena z moich ust nie padło tu jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
to by sie zgadzało zona przestała byc słodkim tłustym pączuszkiem jakim była przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
Czyżby to Twój kolega na D ? SŁONKO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
tak mój facet różni się od ciebie jest o wiele bardziej dojrzały, chociaż jest o 7 lat młodszy :p i nie pierdol juz o tym chorym teście bo to jest naprawdę CHORE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
patrzcie go jaki oczytany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Ja jestem 1, was jest kilka. Mały problem techniczny w odpowiadaniu :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
tylko ze niewiele z znas zadaje pytania ja nic nie chce od ciebie wiedziec bo zadnej wiedzy mi nie zapewnisz tylko smieci gadac umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
ten problem nazywa się- "czytam to, co chcę przeczytać i widzę to, co chcę widzieć" wszystko inne zostaje konsekwentnie pomijane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×