Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość Draconus
Powiedzmy to szczerze i wprost gdyby kobiety nie kręciły tyłkami i nie wzbudzały instynktu zachowania gatunku w nas to czy wiązalibyśmy się? NIE bo lepiej pogadasz z kumplem przy piwnie o samochodach polityce sporcie i innych niz z większością lasek o serialach m jak miłosć to fakt, niestety bez sexu charakter nie starcza gdyby meżczyźni nie kręcili kobiet to czy wiązałyby się? CZĘSTO TAK ze względów materialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Aktywna .... nie ściemniaj tylko powiedz mu tak, jak proponuję. Słowo w słowo. Zobaczymy, jaką wielką miłością cię darzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
czytaj ze zrozumieniem WIELORYBIE napisalam ze jestem ponad tobą ty masz ciągle glowe nachyloną bo ciągle szukasz czegos w majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
kobieatmi dla sexu - współczuje nigdy nie doznałes prawdziwej milości stąd ta deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Draconus, Ty to potrafisz ująć rzecz po imieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
ale ty masz nasrane nie bede tak mowic bo nie go nie oklamuje a i wez pod uwage ze nie jest tak zdeperowany jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
To nie było do ciebie z tym Wielorybem, tylko do tej kretynki, która znów wyleciała z jakąś impotencją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
racja, jesteście naszą "maszynką do robienia pieniędzy", żebyśmy się nie musiały wysilać i same zarabiać, tylko leżeć na kanapie (kupionej za wasze pieniądze) i oglądać seriale ( w telewizorze zakupionym, a jakże, za wasze pieniadze). Ot i cała prawda! Jest układ? Jest! I każdemu z tym dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
aha!!!!!!!!!testy to ty rób swoim lodziarom - test na najlepszego loda, bo nikt o zdrowych zmysłach nie robi testów na człowieku którego kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Widocznie ty się wiążesz .... Radzę zrobić ten sam test, który proponowałęm aktywnej. Ale pewnie twoj facet jest z tobą, jeśli w ogóle taki jest, bo lubi na przykład jak gotujesz Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ucieczka
tak,tez mam takiego jelenia co na mnie pracuje.i od niechcenia i z przymusu daje mu polizac od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
wiem ze to z wielorybem nie było do mnie, ale dosyc agresywnie reagujesz na tamtą "kretynke" moze prawda w oczy kole chyba ty tez tak raz napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Czy są tu NO WŁAŚNIE!!!!!!! BINGO!!!!! I TO WŁAŚNIE NIEDŁUGO SIĘ SKOŃCZY!!!! Brawo, pierwsza inteligentna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiytr
techokratus a ty z pracy tak klikasz? jezeli tak, to fajnie sie obijasz:P A moze z domu? Nie szkoda ci czasu na neta? Jestes uzalezniony? Cala kafeteria gratuluje Ci Twoich nowych zdobyczy i seksu za darmo:) Carpie Diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
i tym sposobem dochodzimy do wspólnych wniosków- "jelenie" na nas pracują, my łaskawie "dajemy im".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
mam faceta i chyba sobie zartujesz !!!! nie gotuję - bo nienawidzę - jest to dla mnie strata czasu i on o tym wie i to akceptuje i co ty na to??mieszkamy ze sobą, a obiad mozna zamówić albo gdzieś wyjść - na szczescie takie mamy czasy, a sex też mu nie karze pałcić bo robię to z milością i przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
o prawdzie co w oczy kole napisałem ja A ze kole to widać po przyroście postów na minutę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
komputer to jego przeszłosc terazniejszosc i przyszłosc w tym caly sens jego zycia, pozdro z kobiecego forum dla desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Wiecie co? PO PROSTU ZRÓBCIE SWOIM FACETOM taki teścik, jak pproponuję! Przecież wy JUŻ TERAZ WIECIE, co się stanie. I po co tu ściemniać i wycierać się jakimiś dyrdymałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ucieczka
i jeszcze czasami musze robic dobra mine kiedy sie do mnie dobiera i wsadza mi w majtki te swoje brudne lapy z czarnymi paznokciami ,palant mysli ze to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
dziękuję, że zauważyłeś moją inteligencję, tylko...jest jedna rzecz, której nie zmienisz za żadne skarby świata...Pomyśl chwilę, bo widzę, że jesteś w miarę rozgarnięty, to dojdziesz do tego szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiytr
a rownie dobrze facet moze zrobic taki test kobiecie ja ktora kobieta bedzie na niego czekala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
widocznie ty sie wiązesz z o widzisz to jest to krótko i na temat wiesz ja dodam ze nie lubie jesc na miescie chociaz lubie wychodzic np na jakies piwko z ukochanym, ale czasem trzeba cos ugotowac i gotujemy zawsze(!) razem naprawde zawsze to zbliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
No dobra, przyznaje sie:( Obciagam kolegom z klatki za friko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
ja bym czekała, bo przeciez seks nie jest najwazniejszy choc przyznam ze wazny. I jestem pewna ze moj facet przeszedłby ten yest pomyslnie dla mnie ale jak juz pisałam kocham go wiec nie sprawdzam i ufam i kocham sie znim i ta pewnosc boli techo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty się wiążesz z
nie no ok, ale tak sie zastanawiam czy ja jestem z innego świata?????czy jak bede miala 50 lat jak techno i "czy są tu" to też bede tak zgorzkniala i wyrachowana????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
nie gadaj ze za friko przeciez musisz kupowac zonie waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
widocznie ty się wiążesz .... Nie udawaj, że nie wiesz, o co mi chodzi .... Ale widzę, że muszę na talerzu: Fajnie, że nie każesz mu płacić za seks, ALE POWIEDZ MU, że go już nie będzie miał, bo jesteś np. chora. Już widzę jego dozgonną miłość HAHAHAHAHA Powiedz mu tylko, gdzie się gasi światło ..... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Skoro jesteś taki bystry to po co się żeniłeś ? Nie wystarczyłaby lala z sexshopu z wbudowanym wibratorem ? Nie miałaby wymagań finansowych i innych a podobno prace domowe, które dotychczas wykonywały za Ciebie kobiety nie są dla Ciebie "problemem technicznym ". Posiadanie żony wydaje się wiec głupim, bezsensownym i małoekonomicznym posunięciem...Ale to podobno faceci myślą logicznie, w przeciwieństwie do kobiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
uwazajcie na podszywaczy:( Tak naprawde mam pryszcze i siedze cale dnie na kompie:( Musze placic sasiadom za seks tak mnie swedzi moj maly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×