Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Techokratus

Laseczki, wasze dni są policzone!

Polecane posty

Gość czy są tu
ja chciałam porozmawiać "na poziomie", jak to określiłeś, ale Ty wolisz prowadzić kłótliwą walkę, niż odpowiedzieć na kilka prostych pytań! Ot co! Ominąłeś to, co wg Ciebie było niewygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
bo z tobą się nie da noramlnie pogadać dlatego topik osiągnął taki poziom,:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
jak by nie bylo kobiet to by tego forum nie bylo i gdzie bys sie wyladował za te wszystkie lata bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
nie piszcie do niego techno bo z rąbanką nie ma on nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
JEDYNY ich argument to 2 słowa: "PEWNIE JESTEŚ...." pewnie jesteś gruby pewnie walisz gruche pewnie jesteś oblesny pewnie kurwa to jesteście powalone na łby wszystkie równo i tylko to jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam
on ma "barddzo" ciekawe poglądy, ale to prawda unika odpowiedzi na wiele pytań, najlepeij mu wychodzi obrazanie kobiet a jak nie ma już co powiedzieć to twierdzi że są tu same blondynki, sorry ale z kimś takim nie da się normalnie poroamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
Drakonus dlaczego jesteś wulgarny? Ponosi Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
Ponosi mnie fakt przyznaje jak ktoś umie zastosować tylko argument z serii "pewnie masz kompleks małego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
Draconus i techopajac to to samo? a jak nie to jest juz was dwóch haha i co z tym zrobicie spotkacie sie w realu czy bedziecie gadac tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad ...
wczoraj z sezonem nam się "miło:" rozmawiało :D, nie wylewaliśmy na siebie kubłów pomyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Wiecie co, skoro już koniecznie trzeba z wami rozmawiać na tym poziomie, który jest dla was poziomem odniesienia, to się mogę dostosować. A więc powiem tzw. klartextem: Jesteście zwykłym towarem takim samym, jak samochód, czy lodówka. Tyle tylko, że o niebo bardziej kłopotliwym w nabyciu, a potem bardzo drogim w użytkowaniu. Jeśli myślicie, że facet zadaje sobie ten cały trud, bo widzi w was nie wiem jakie objawienie z Mahabharaty czy z Ramajany, to albo macie ciągle jeszcze po 18 lat, albo jesteście starymi szkaradnymi wielorybami, które nie dotknął jeszcze żaden facet. Faceci starają się o was, BO CHCĄ WAS PO PROSTU PRZERŻNĄĆ od czasu do czasu. Może nie mam racji? Napuszajcie się ile chcecie, ale większość w was w duchu i tak odda mi rację. Ogromna większość z nas ma W DUPIE wasze wszystkie dyrdymały dotyczące waszego poglądu na świat. Ale to się niedługo zmieni ... mówię wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są tu
Draconus, ale ja czegoś takiego nie powiedziałam a wrzuciłeś mnie do tego samego worka! Ubliżyłeś ogółowi, czyli również mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
"pewnie kurwa to jesteście powalone na łby wszystkie równo i tylko to jest pewne" a to nie jest hipotetyzowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
"Pewnie ich dwóch to ta sama osoba" - kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Proponuję prześledzić ten topik od początku i zwrócić uwagę na to, kiedy i od kogo pojawiły się pierwsze impertynencje .... Masz rację, draconus, argument: "pewnie masz ...." jest boski. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
aktywny to była ironia ALE WRACAJMY DO TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
nie zdajesz sobie sprawy ze mezczyzni tez mają pewnie narzedzie do zaoferowania kobietom, gowno wiesz czego kobiety chcą od mezczyzn oczywiscie nie mowie o sobie bo mam swojego ukochanego z którym rozmawiam o poglądach i z którym sie kocham i wcale nie musi mnie o to prosic bo ja tez uwielbiam seks z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draconus
aktywny ma faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
przeciez ciągle podkreslam ze jestem kobietą poczytaj sobie to zobaczysz skąd się wziąl mój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Draconus, nie zniżaj się do jej poziomu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
do mojego poziomu nawet nie siega twoj wzrok, ja jestem ponad tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
ja jestem ponad tobą i nawet nie widze twojego "poziomu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Aktywny, proponuję zrobić mały teścik ze swym "ukochanym". Powiedz, że masz raka macicy, który uniemożliwia ci sex przez następne 3 lata. Tylko najpierw powiedz mu, że go bardzo kochasz, i że w ogóle jest supermenem .... Hehehe Zrób ten test! PROSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
A pewnie, że nie widzisz ... Głowa by cię rozbolała, gdybyć za długo ją trzymała tak wychyloną do góry ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impotencja
techokratus!!! a może ty cierpisz na impotencje??? i masz takie wielkie problemy!!!! a jak czytam twoje pierdoły to widze, że jeśli tylko ruchasz to jakąś wirtualną tłustą panne i myślisz, że przez monitor poczuje twoją fasolke??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhee
dobre....techno! ale hieny nieustępliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techokratus
Czytaj ze zrozumieniem WIELORYBIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny
chcesz zebym sprawdzała to czego jestem pewna a co on by na to powiedzial jakby sie dowiedzial ze go sprawdzam? chyba by pomyslal ze mu nie ufam, a poza tym po co mialabym sie sama meczyc bez seksu przeecez ja tego nie chce, nie musze tego robic dla mnie seks jest dowodem milosci (u ludzi nie u małp) i chce mu dowodzic jak go kocham on tez mi daje tego dowody np nie zasypia po seksie tylko ze mną rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×