Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

dzień dobry :) Blondi podeslała mi link na ten temat, a ponieważ gotuję postawowiłam do Was dołączyć/ Na razie niestety nie mam czasu by przeczytać Was od A do Z i dodać jakiś przepis :( Ale spoko obiecuję nadrobić. Ps. wyjaśniam - to ja jutro będę u Blondi na naleśnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jarek - powiem serio: nie znam!:-P No to rzuc przepisem - zawsze miło coś innego dla odmiany:-D Zupa krzepka... hm... z taką zupą to mi się tylko hehehhhe piwko kojarzy:-P Śliweczko - WITAJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :-) Blondi zaraziłaś mnie bretonką( ładnie to tak???) -właśnie robie :-D witaj śliwka:-) no ładnie...jak się okazuje nie tylko siostry tu buszyją, ale i też koleżanki:-) no proszę jak rodzinnie nam się tu robi.Tylko biedny Jarosław nie odnalazł/zwerbował kogoś na tym topiku ;-), ale pewnie jego czas niedługo nadejdzie i będziemy mieli \"kulinarny romans\" ;-) hihi Jareczku skarbie nie słyszałam o takiej zupie😭 a może znam , ale pod inną nazwą.... Kobietki ja zamiast grzańca polecam Wam grog :-) a teraz jeśli pozwolicie odmelduję się do kiczena :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie - obiecuję Wam podać przepis na moje ukochane chili con carne :) ostre, gorace i fantastyczne na jesienne chłody :) Dopracowałam je do perfekcji metoda prób i błędów :) Ps. mam nadzieję, ze jeszcze nie ma cie na nie przepisu - tak jak wspomniałam nie mam na razie jak Was przeczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węgierko ja mam :-D nawet zdążyłam go już jakiś czas temu wrzucić na to forum, ale na inny topik :-) ale bardzo chętnie zapoznam się z Twoim przepisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam i owszem ale przepisu nie mam i poproszę:-D TYlko ulotna ma taki cudny zeszycik i tam swoje skarby kulinarne przechowuje. Gorzej jak się trzeba było kłócić o niego;-P A Ja sobie poczekam... moze mikołaj zeszycik przyniesie hheheh:-D Tylko taki w skórze z wytłoczonym \"zeszyt kucharski\" ...(tu imię i nazwisko)... najchętniej w linię delikatną może być z czerpanego. CHA CHA! No, nie stresuj się ulotna, Ty już wiesz co chcesz mi kupić (telewizor szwankuje):-P:-D Ulotna - proszę podrzuć mi trochę, najlepiej osobiście ale musisz być świadoma że .....................................................jestem na L4!:-P i prątkuję! yhy yhy hy ! Stąd się dowiadujesz bo: .......nie piszesz..... nie dzwonisz.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc śliwa:D podaj ten Twoj przepis na to cos ostre, chcialbym sprobowac jak takie cos smakuje....narazie nawet nie wiem co to i z czego to:P czy to Ty jestes ta kolezanka Blondi, ktora poznala na kafe a potem w REALU (hehe)?? co do krzepkiej to jadlem ja niedawno u kolezanki i bardzo mi smakowala a nie znam przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista, podobno przy przeziebieniu trzeba sie porzadnie wypocic wiec proponuje ZAPASY ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pezetak dzwoniłam, ale widocznie uszy też masz chore :-P na L4??????????????????znowu??????????????????? na jak długo????????? jedziesz do tego stetina czy nie?????? dostałam tą bluzkę z allegro...jest świetna :-D Jareczku najlepsze to są okłady z młodego ciała:-D ps. a co było w tej zupinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna- to byla dosc ostra zupa, czerwona:D (chyba przecier pomidorowy czulem), sporo papryki, cebula, jakies mieso (pokrojone w kostke), troche pieczarek (ale b.malo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnienie z powodu choroby... Mam mnóstwo przepisów na podobne (do tej Twojej) zupy. Uwielbiam mięsne konkretne i ostre zupki i zbieram na nie przepisy. Raz tak dałam ognia z zupą z kurczaka w sosie chilli że musiałam ją wylać bo nie dało się jesć :O Ale to dawno było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakowy szef
mam szpinaku dość sporo prosze o przepis tylko mało kaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam opóźnienia :P nie mam pojęcia co to za zupa szpinakowy gdzieś bliżej początku jest przepis na naleśniki ze szpinakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello widze ze dyskusja kwitnie ja wlasnie zamarzam w pracy mam tak zimno ze juz mi dlugopis do reki przymarzl a cztery litery do krzesla no masakra na dworze jest cieplej niz w biurze taka zupke ostra i z duza iloscia mieska tez bym zjadla ale dzisiaj mam fasolke po bretonsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o te Wasze znajomosci kafeteriane i poza kafeteriane;) to rzeczywiscie wychodzi na to ze ja i mikaa jestesmy SAMI:( moze podam linka tej mojej kolezance Oli:) ale ona narazie nie ma netu, szuka mieszkania i jak cos znajdzie to moze bedzie miala czas conieco napisac:) Ola ma 24 lata wiec bedzie pasowala do naszego grona:) z tego co pamietam nie je wieprzowiny, unika wolowiny, lubi indyka i kurczaka:D i bardzooo lubi wszystkie rodzaje makaronow, wiec moze podrzuci nam jakies fajne przepisy Patrzcie ile mozna sie dowiedziec o kims w czasie wieczorku przy grillu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaa........u mnie też fasolka po bretońsku :-D widzę, ze topikowe znajomości nabierają głębszego sensu....telepatycznego wręcz....:-D no przyznajcie, że coś na rzeczy musi być hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadla bym takiego kebaba ale jak juz mowilam dzisiaj fasolka za to jutro fast food bo ide na calodniowe szkolenie wiec pewnie obiad w mc donald\'s bedzie albo jakis hamburgeros gdzies po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekk herbata z pradem albo jak to sie mowi u nas na slasku z coskiem to dopiero w domku bo niestety wracam wozem i nie byloby to wskazane po herbacie z pradem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×