Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

Gość zajebista
możesz podać autora tej ksiażki? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jarek :) W Uwadze móili o gościu, który skatował 2,5 letnią dziewczynkę, bo wypiła sok nalany dla jej siostry............😡😠:( Dlaczego Ola wraca?? studia nie podpasowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola skonczyla juz studia (to rocznik mojego brata - 82:) ) i niedawno sie obronila szukala pracy....i znalazla ja ale nie we Wrocku tylko w swojej rodzinnej Łodzi... no i od listopada sie wyprowadza kurde co do tej Uwagi to kiedys gdy w tv bylo glosno o pobiciu takiego malutkiego chlopca, ktory teraz nie widzi i nie slyszy....pomyslalem sobie ze powinno sie stworzyc takiego robota, ktory bedzie karal ludzi ktorzy bija dzieci....a kara ta polegalaby na tym ze robot robil by z tym delikwentem dokladnie to samo co on robil z dzieckiem, no i oczywiscie uzywajac przy tym proporcjonalnie duzej sily....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czuj sie jak u siebie:D rzuć kilkoma swieżymi przepisami, łatwymi w przygotowaniu i niebanalnymi, to w ekspresowym tempie dostaniesz karte stalego klienta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w takim razie dla lubiących serki pleśniowe. gotujemy makaroni, najlepiej tagiatelle, odcedzamy dodajemy zeszkloną cebulkę, pokrojony serek pleśnowy , posiekane orzechy włoskie i dużo zielonej pietruchy, jemu od razu po wymieszaniu. aha, cebulkę szklimy na masełku bo olej nie pasi do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tu chwilowy kryzys i niewiele sie dzieje, wiec moze napisz nam cos o sobie a w zalaczniku podaj przepis na cos smacznego;) zajebista jest chora, ulotna ma chorego kota, mikaa jest maxymalnie zarobiona, ja ostatnio mocno sie zapuscilem.... chyba tylko Blondi i sliwka daja rade...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis przyjety przez zacne grono skladajace sie dzisiejszego wieczoru tylko ze mnie:D spokojnie, jutro jak sie obudza to z Toba pogadaja:) tutaj sporo osob lubi ser plesniowy wiec napewno wyprobuja ten przepis, ja z reszta tez.....ale w weekend moze dopiero :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wszytskim jak i sobie rowniez duuzo zdrowka :) cos o sobie, kurcze prezentacje musze zrobic lat 22,wrocławianka, studentka zakochana w makaronach na wszelkie sposoby :) nieznosząca gotowanych ziemniaków, kolejny przepis na makaron oczywiście : cycki z kuraka lub mielone, podsmażyć z cebulką, dolać śmietanę 18%, posolić, popieprzyć, popapryczyć na słodko i ewlentualnie jakieś ziółka typu estragon lub cząber. doprowadzić do wrzenia, gotować aż śmietana zgęstnieje, wylać na ugotowany makaron posypać żółtym serem i jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie moim glupim gadaniem, nie chcialem cie wystraszyc:) Twoje przepisy napewno wyprobuje nic nie musialas pisac, bo i tak wszyscy przyjeliby Cie z otwartymi ramionami:D ide spac, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze się rozkręcacie wieczorem :) Ja to niestety do kompa siadam tylko w pracy. Gdy wracam i widze monitor to mam odruch wymiotny :O bo w końcu ile można... A tak w ogóle - dzień dobry :) Mam mnóstwo roboty więc jestem w Kancelarii od 7.30 - choć w mojej ocenie to pora dla zwierząt :P ale cóż zrobić...Jednak juz odliczam - w piatek jadę na kilka dni urlopu do rodzicw :) :) :) Menu na dziś > śniadanie - kawa i jogurt z garścią musli, na reszte dnia jogurt i dwie kanapki z bryndza szynką i papryką... Wrócę do domu ok 20 to może coś zamieszam w garach - nie wiem :( miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Witam wszystkich i życzę lekkiego dnia :) wyfruwam właśnie na uczelnie, niestety bez śniadania bo brak czegokolwiek. Jarku, nie przestraszyłam się wcale ani to wcale, może za bardzo wzięłam do siebie Twoje słowa :P POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja się wybieram właśnie na zakupy...internetowe :D Deszcz pada :o porażka, nie lubię wychodzić na deszcz :D Jutro mam zamiar zrobić naleśniki z mięskiem mielonym i kaszą gryczaną, bo już dawno nie robiłam :D Podam od razu przepis a co tam ;) Kaszę gotujemy na sypko, mięso mielone solimy i przesmażamy na uprzednio zeszklonej cebuli, doprawiamy ziołami prowansalskimi, pieprzem, słodką i ostrą papryką, dorzucamy kaszę i jeszcze smażymy mieszając, dodajemy wyciśnięty czosnek. Farsz w naleśniki i zawijamy jak krokiety. Przed podaniem maczamy w jajku, bułce tartej i smażymy, Posypujemy startym żółtym serem i polewamy ciepłym sosem pomidorowym (ja robię z pomidorów puszkowanych z dodatkiem ziół i przypraw) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem wszystkim wlasnie wrocilam z egzaminu nie bylo latwo ale sie chyba udalo po wyniki mam dzwonic jutro wiec sie okaze wczoraj zrobilam zapiekanke z resztek tzn pozostalosci z farszu do pierogow czyli kapusta kiszona wymieszana i przesmazona z miesem mielonym i cebulka do tego makaron sos pomidorowy no i na gore oczywiscie serek wyszlo pychotka no a dzis mam zupke z kalarepki i bede ja miala przez nastepne dwa dni rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałam sie przywitać i ujawnić sie od dłuższego czasu ściągam przepisy od was i jak narazie wszystkie mi wychodza bardzo dobrze a jestem poczatkująca kucharka Jeśli pozwolicie będe miała do was pytania i będe prosiła o rady i wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam zawsze mam problem z czymś do kanapek a domownicy maja juz dosyć wędlin może macie jakies przepisy na pasty np. rybne lub z serem białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam wszytskich ! na szczęście już po uczelni i mogę się zabierać za obiadek, dziś makaron z jajkiem i wszystkim co mi sie nawinie pod rękę. mam pytanie, co można zrobić z jajek poza jajówą, omletem i kotletami ? jako danie obiadowe oczywiście ? jutro mam wolne więc mogę posiedzieć w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kanapek to ja robię pastę jajeczną. jajka ugotowane na twardo i jeszcze gorące rozdrabniam widelcem i mieszam z serkiem topionym, najlepiej jakimś miękkim, dodaję do tego cebulkę drobno pokrojoną, szcypiorek lub paprykę, albo ugotowane pieczarki co kto lubi :) aha jajka w ilości 2-3 na serek, taką kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowe z jajek to ja uwielbiam na obiad jajka w sosie slodko kwasnym z zniemniaczkami chyba gdzies tu juz podawalam na nie przepis odnosnie past do kanapek to polecem np. jajka ugotowac na twardo dodac lyzeczke masla lyzke musztardy sol pieprz ogorek konserwowy moze byc tez kiszony i dokladnie ze soba zmiksowac albo z makreli makrele wedzona obrac z osci i pogniesc widelcem do tego dodac pokrojony w kosteczke ogorek konserwowy ugotowane na twardo i pokrojone drobno jajko i jak jest to zielona pietruszke wszystko dokladnie wymieszac i dodac troche majonezu doprawic do smaku tylko ostroznie z sola bo i ryba i ogorek na ogol sa juz dosc slone mozna tez zrobic paste z boczku boczek maslo i musztarde moze byc tez troche majonezu zmiksowac z ogorkiem i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - WIATJ :-D wielbicieli makaronu nigdy u nas za wielu:) Z makaronu to kocham... zupę mleczną z nitkami, posoloną, koniecznie makaron gotowany w garnku z mlekiem! Do tego bułka z masłem i dżemem:-P Prawie kuchareczko - hej!:-D Serdecznie WITAM ! Mężczyźni, kobiety o blondwłosach, ciężko zapracowane panie:), podglądacze i wielbiciele naszego topicu - hellloooo!:) Tak Was dawno nie czytałam... Kuchareczko - my się zajadamy ostatnimi czasy najprostszą na świecie pastą, którą to ulotna skomponowała przypominając nam smaczki z dzieciństwa...:) Twaróg, śmietana(niedużo) , sół, pieprz, odrobina cebulki w dobniusieńką kosteczkę +przecier pomidorowy:) Pyszne na chlebku z masłem, bez chlebka też. Mama kupowała koncentrat pomidorowy w dużych metalowych tubkach (ktoś pamięta????!!! :-D) i pasjami zajadałyśmy się chlebem z masłem smarowanym na zmiane to koncentratem właśnie, to musztardą! Niezmiennie zachęcene i przymuszane do zamieniania wyżej wymeinionych na kiełbasę, ser żółty czy coć \"porządnego\". Do dziś uwielbiam te smaczki:) (ulotna ma wysokie loty na musztarde!:-D hehe) a! ważne! Nigdy nie zastępujcie koncentartu ketchupem! Totalna klęska...:-P jak na swoje samopoczucie i tak sporo napisałam. papa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlebek z koncentratem pomidorowym , pycha !! ale na to jeszcze odrobinke drobno posiekanej cebulki wrzucic - rewelacja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×