Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W labiryncie ludzkich spraw

W Labiryncie- pamieta ktos ten serial???

Polecane posty

Gość W labiryncie ludzkich spraw

Ja go doskonale pamietam i znow chcialabym go obejrzec, pisalam nawet w tej sprawie do TV , odpisali ze nie jestem pierwsza osoba ktora pyta o powtorke ale narazie nie przewiduja emisji powtorkowej bo maja wypelnione wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivcia656
noo ja pamietam fajny byl naprawde,jeden z fajniejszych seriali w tv i nie przejadł sie tak jak klan czy złotopolscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go widziałam już wiele wiel
razy i ciagle mi mało. Może dlatego, że akcja rozgrywała się w czasach, kiedy byłam nastolatka.. (ach, te sentymenty :) ), a poza tym - mimo że czasy trudne, ale ludzie byli o niebo fajniejsi. Chyba rok temu leciał jakoś koło 12, codziennie. Najczęściej powtarzaja go na Polonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
matko z akażdym razem jak jest powtórka w tv to mnie z przed ekranu wypedzić nie można uwielbiam ten serial zresztą pierwszy z tasiemców ma 120 odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
i ja przyłączę się do klanu milosników tego serialu :)) mogliby go ponownie emitować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka fanka LABIRYNTU
Powiem Wam, że też znam go na pamięć, UWIELBIAM i gdyby wydali go na DVD to na 100% bym kupiła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podobało mi sie jak Danka dostała w pysk od Adama po tym jak sie przyznała że \"żartowała\" z ciążą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
A ja zapamiętałam kiepsko zagraną córeczkę Kodrata i "Bronki", a tu nagle na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni ta, dorosła obecnie, aktorka dostała nagrodę :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to chyba Jowita Budnik grała w \"Labiryncie\". Ale grała też w \"Fitness Clubie\" z Biedrzyńską i Zborowskim, pamiętacie? W \"Labiryncie\" nosiła chyba idiotyczną fryzurę, połowa włosów do ramion, połowa wystrzyżona na krótko. A czy ktoś kojarzy ta jasnowłosa aktorkę o nazwisku Robótka-Michalska? Czy Agnieszka Michalska z \"Lokatorów\" to nie jest przypadkiem jej córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita Miondlikowska wtedy była...ten jej Bajbus był zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on grała ostatnio epizodzik w Pensjonacie pod różą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam:D uwielbialam go:D:D:D:D ogladam kazda powtorke jak leci :P a niedawno chyba na wiosne byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Robótce - Michalskiej mówię w kontekście Pensjonatu, bo namieszałam trochę, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pan Leon Gutman...
pamiętacie? Ja uwielbiałam tę atmosferę lat 80-tych, instytut, fenomenalna rolę Leona Niemczyka - dyrektora Stopczyka, Teleszyński jako uwodzacy pilot.... Jeśli mam być szczera, to wolałam pierwsza serię - zanim pojawiły się nowe postacie typu Danka czy Marta Klubowicz. Ale też kupiłabym ten serial :D:D:D Mogłabym go ogladać bez końca. Znam milion scen na pamięć, nawet takie ksiażeczki kupowałam ze streszczonymi odcinkami! Nie mówiac już, że dopadłam kiedyś ekipę i się obłowiłam w autografy!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASNE żE PAMIęTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez ja tez
pamietam i tez uwielbiam!!!! ogladalam tysiac razy i chce jeszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W labiryncie ludzkich spraw
Gdyby powtorzyli tobym nagrala wszystkie odcinki na VHS, niestety na DVD nie ma tego. Ale watpie zeby powtorzyli wola nekac ludzi tym cholernym klanem, nianią, hela w opalach i innymi idiotycznymi badziewiami!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chcę POWTÓRKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyśta pogłupieli z tymi
AGNIESZKAMI MICHALSKIMI???????????? jakim cudem Agnieszka Robótka - Michalska z serialu "W labiryncie" może być matką Agnieszki Michalskiej z "Lokatorów"? przecież one są w podobnym wieku: http://www.filmweb.pl/Agnieszka,Michalska,filmografia,Person,id=50380 http://www.filmweb.pl/Agnieszka,Rob%F3tka-Michalska,filmografia,Person,id=76286 ta z "W labiryncie" - 12.06.1964 ta z "Lokatorów" - 7.12.1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcvygvgh
a jak wlasciwie sie skonczyl ten serial? ogladalam go kilka razy ale nigdy nie widzialam odstatniego odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieloneoczy
Ja rowniez jestem wielka fanka tego popularnego w latach 80-tych kultowego serialu. Zbieram wszelkie gadzety z nim zwiazane a nie jest to proste. Podobnie jak kolezanka zbieram ksiazeczki z wydaniami kolejnych odcinkow oraz wszelkie pozycje ksiazkowe ktore wyszly o tym serialu. Bardzo trudno znalesc w internecie odcinki tego serialu. Jesli ktos mialby prosze o kontakt, ozloce go.Czy ktos wie gdzie w necie mozna znalesc jakies zdjecia z serialu? Prosze o odpowiedzi jesli ktos wie. Pozdrawiam wszystkich fanow serialu "W Labiryncie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze ja ....
ja tez sie przylacze, super serial !! -- za kazdym razem jak byla powtorka *(nie bylo ich tak wiele) ogladam, tak, jakis rok temu powtarzali, to byla radocha moc poogladac .... na dvd bym nie kupila, bo to pewnie bylby majatek, tyle odcinkow, ale serial jest wyjatkowy, a nie powodujacy odruch wymiotny Klan czy zlotoruscy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze ja ....
Wtedy poruszony byl problem alkoholozmu i to kobiety--- moim zdniem bardzo odwazne jak na tamte czasy, gdzie matka byla wylacznie matka Polka ... I zdrad bylo pelno = stewardesa+ wagner ... danka+ adam albo zwiazek dojrzalej babki- tej Anny z Igorem..... on to fajny byl .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Igor
a wlasciwie Karol Molenda chodzil ze mna do klasy do ogolniaka... nadety paw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby chodził z tobą do szkoły
to pamiętałabyś/pamiętałbyś, że to Karol BULENDA, a nie Molenda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mini-tasiemiec, oglądałam wiele razy i jeszcze raz bym obejrzała. Ktos pytał jak się zakończył. Tak w skrócie. Ewa (ale juz nie Michalska tylko podmieniona ) odleciała do Szwajcarii do Pawła, a u Leona Gutmana pojawia się młody mężczyzna, który pewnie okazałby się synem Leona. Szkoda, że tak urwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się....
....Co siędzieje z odtwórcami dzięcięcych ról-Piotrka,Oli.Macie jakieś newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mnie interesuje
ta olenka byla tak denerwujaca ze przy kazdej scenie w ktorej ona grala przelaczalam program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×