Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość YeoOman
wielkie dzięki -chyba tak zrobię...i to nawet jutro - trzeba wcześnie wstać przez te kolejki:/.Ale coś trzeba zrobić:P. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeo nie ma co tracić czasu na własne poszukiwania bo lekarz to jedyna osoba, która tak naprawde wie co robi, to co pomoże mi nie musi pomagać Tobie :) kazdy z nas jest inny. widzisz dla mnie duac był idealny, skóra zrobiła się niemal gładka a przyszedł okres i wyglądam znowu okropnie, cała broda w pryszczach, jeden policzej, czoło i na górze nosa.. szok. nie wiem jak się tego pozbędę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja teraz wygladam nawet ladnie ale i tak nie mam sie z czego cieszyc bo przyjdzie okres i znowu bede cala obsypana. w ogole to jestem w polowie cyklu a te gule i pryszcze na skroniach i tak sa i tak sa. mam w domu dwie recepty na srodki anty bez daty. moge ja sobie wpisac sama. tak mi lekarz nawet kazal jakbym je miala wykupywac. chyba zrealizuje te recepty jak tak dalej bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 a probowalas dermacolu? podobno swietnie maskuje pryszcze. pisze podobno bo ja nigdy nie mialam dane wyprobowac z tej prostej przyczyny ze w mojej dziurze tego nie dostaniesz. ale on chyba dosc ciezki jest. poczytaj sobie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina nie pakuj sie w anty, bo lepiej bedze tylko jak b ędziesz je stosować, a pozniej wszystko wróci dwa razy większe, zawsze tak jest, poza tym jestes jeszcze za młoda ,żeby swoje zycie regulowac tabsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
wiem o tym ale jak patrze w lustro to mysle ze oddalabym wszystko za ladna cere. doslownie wszystko. z tabsami jeszcze poczekam. tylko nie wiem jak z tym tyciem po tabsach. ja bym chciala przytyc tak z 5kg ale jakos nie moge. teraz jeszcze nie jem slodyczy ze wzgledu na cere to zamiast tyc to chudne. a milo by bylo przytyc troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
chyba po duacu przyjdzie pora na differin. ciekawe jakie beda jego efekty u mnie. niektorzy nie reagowali na niego zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
differin jest słabszy od duacu, no ale to zależy na jakim podłożu masz tradzik, a stosowałas juz może kurację odtruwającą aloesen (doustnie)? mi to troche pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrehrt
mam pytanie czy Duac jest na recepte czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie stosowalam ale myslalam o tym. kiedys mialam w domu aloes ale juz nie mam. pozostaje kupic gotowy sok w aptece. ale czy to dobre bedzie? differin jest naprawde slabszy? o to chyba jednak nie bede sie nim leczyc. kurde ja to tez mam schizy. jak ide na wizyte do dermatologa to przedstawiam spis lekow i pytam co on o ktorym mysli i mowie mu ktory bym chciala. on zazwyczaj zgadadza sie z moim wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
na recepte ale czasami sprzedadza bez.. o jak dawno mnie tu nie było spora lekturka sie zebrała... 11 dzien i tylko 5 zaskórników niewidocznych od makijażem jezuuu jaka jestem szczesliwa!! jeszcze mi się tylko nos swieci i mam takie czarne kropki na nosie ktoś wie jak się ich pozbyc??? ale to akurat najmniejszy problem. zaraz adzwonie do mojej dermatolog zeby jej podziekowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duac 4ever it's the best!!!!!!!!!!!! życze powodzenia wszystkim którzy tak jak ja walcza z pryszczami!!! buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w sklepie ze zdrową zywnością taka butelkęsoku z aloesu, ale teraz jest też w aptekach. to pomaga się oczyścić, a jak sobie zmasakrowałam twarz (jak teraz) to wacikiem nasączonym tym aloesem się przecierałam i lagodziło zaczerwienienia. aloes od dawna jest znany ze swoich silnych właściwości łagodzących, więc dlaczego by nie spróbować, ale oczywiście jak jest możliwośc hodowania sobie w domu to jest lepiej, bo masz zawsze swieżutki soczek prosto z listeczka (jak można to tak nazwać) i wychodzi to taniej, ja niestety nie mogę tego u siebie zrobić bo ja nie mam serca do kwiatów i roślin, zasuszyłam nawet kaktusa..a podobno cięzko to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika na zaskórniki już wcześniej pisałam że najlepszy jest żel głęboko oczyszczający z garniera, aż widać jak zostają puste dziurki po tych czarnuchach, ale z tym żelem to trzeba ostrożnie, bo wysusza, więc trzeba go stosowac na przemian z innym jakimś łagodniejszym no ten do higieny intymnej z ziaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
z garniera?? ok spróbuje ;p dzieki wielkie bravia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja mam inaczej. w moim pokoju jest pelno kwiatkow. mam takie duze drzewka. ladnie to wyglada. a aloes to bym musiala kupic. nie wiem czy w naszych ogrodniczych sklepach to bedzie. a na razie kupie sobie ten soczek gotowy. ja to bym pic to wolala bo do twarzy to ja mam kupe masci itp wiec nie wiem kiedy bym to miala czas nakladac. teraz jak mam duac to inne rzeczy ograniczylam. w sumie to tylko to teraz nakladam. chce zeby moja skora troche odpoczela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
ten z granulkami??? bo jest ich kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja nie lubie tego specyfiku z garniera. nie nadaje sie do moich wagrow. moze u ciebie bedzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina a co Ci w nim nie odpowiadało?? na pewno mówimy o tej samej wersji? to ta bez pompki, bo ta z pompka też jest fajna, ale nie na zaskórniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie dziala na czarne kropki. ja mowie o takim bez pompki. w niebieskim opakowaniu. ladny odcien niebieskiego tak w ogole:) garnier skin naturals czysta skora. zel gleboko oczyszczajacy odblokowuje pory z mikroczasteczkami oczyszczajacymi i cynkiem. taki ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez go miałam i mi pomogł, ale trzeba się dobrze na nosku skupić, bo zwykle jak się myje twarz to się traktuje nos po macoszemu , a teraz mi się to zmieniło, kupiłam sobie taka szczoteczkę do mycia twarzy z oriflame i może to tez zasługa tej szczoteczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tez kiedys mialam szczoteczke do mycia twarzy ale mialam krostki i je sobie podraznilam nia. jak juz nie bede miala pryszczy to wtedy kupie sobie znowu taka. moj nosek wyglada ladnie ostatnio. nie mam tam zadnego pryszcza od bardzo dawna. nawet wagrow nie mam. na brodzie sa niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
najladniesza cere mam wlasnie na nosie. szkoda ze nie mam takiej w innych miejscach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ze szczoteczką trzeba uważac, bo to jest jak peeling, ale na nos sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tylko ja juz nawet tej szczoteczki nie mam bo moj przeinteligentny brat jak zobaczyl ja w lazience to myslal ze to taka normalna szczoteczka i uzyl jej do zaprania plamy na spodniach zrobionej podajze zupa pomidorowa.... no trudno. a czy firma szczoteczki ma tu duze znaczenie? pewnie roznia sie w jakis sposob wlosiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślęze nie, ale ja jestem akurat konsultantką ori więc miałam ja dla siebie taniej i byłam zadowolona. nie mam czasu na gonienie po sklepach i szukanie szczoteczek :) mam jeden ulubiony sklep z kosmetykami, gdzie się zawsze zaopatrzam, ale szczoteczki tam mają za twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
kosmetyki z tej firmy w ktorej jestes konsultantka sa dobrej jakosci. fajna maseczke kiedys z tego mialam. niestety nie znam zadnej konsultanki ktora by to rozprowadzala:( z avonu to pelno ale z tego kosmetykow nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem są dobrej jakości ale zdarzają się buble, ale ja zawsze moim klientkom mówię co jest słabe i czego nie powinny kupowac więc mają ze mna dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
rzeczywiscie:) szkoda ze nie wszyscy tak maja. a w normalnych drogeriach to juz w ogole sie z czyms takim nie mozna spotkac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×