Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

mezczyzna musi byc zadbany czyli ogolony, czysty i pachnący, włosy musza byc ułożone a strój czysty, wyprawsowany i ..nieprzypadkowy. na najważniejsze zeby był dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o tym kremie co reklamują dzięki \"śliskiej\" wydzielinie od ślimaka pomaga na cere ? zmarszczki, trądzik, czy inne schorzenia skóry. ???? wierzycie w to? a może ktoś ten krem zakupił ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
włosy musza byc ułożone | strój wyprawsowany Z tym sie nie zgadzam :) Włosy jak sa krotkie to nie trzeba ich ukladac a z reszta co to za facet w dlugich wlosach? (bedzie lysial przed 30 ;p ) a co do ubran to ja cale zycie chodze w pogietch i jakos zyje, wyprasowane jedyne co mam to garnitur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
szczęściara86 jesli Ci chodzi o to co reklamuja w Tv marketach to sobie daruj to bedzie kolejny drogi kicz tak jak cala reszta produktow z Tv marketów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a probowal ktos tego kremu czy tak aby mowicie?? ale chyba macie racje. drogie to jak cholera a pewnie wiele nie daje. chociaz na pewno to nie wiem bo nigdy nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmarowałabyś się wydzieliną ze slimaka?? zaraz zwymiotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Po piersze jest to sprzedawane bez recepty wiec jesli nawet pomaga to dawka leku jest tam bardzo mala, po drugie to ze slmakowi jego sporobka po uszkodzeniu sie odnawia to nie oznacza z skora bedzie tak samo, jesli by tak bylo to czlowiek juz by robil wazeline z jaszczurki i smarowam nia kikuty konczyn zeby odrosly :) A te opinie pseudo lekarzy to sa gowno warte :) Płaca im to mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia a po urynoterapii nie wymiotowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulina fuj nawet nie przyominaj mi tego tematu :) A BRAVIA przeciez pisala ze to ja obrzydzało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dobra nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dziekuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogliscie !! w desperacji czowiek robi wszystko...blee nie wiem co gorsze, slimaki czy siuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia ale ja tez mam taka przygode za soba takze wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No juz dobrze nie bedziemy Ci wiecej tego wypominac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na temacie o urynoterapii tak się rozpisują ze to jest super, ale jak widać nie dla kazdego.. horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
to jest horror. ja nie rozumiem jak to moglo komus pomoc. wiem ze na kazdego dzial co innego ale... kurcze przy tym skazeniu srodowiska metody naturalne nie sa juz tak skuteczne jak 100 lat temu kiedy nie bylo tych wszystkich fabryk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Wiesz to jest zwalczanie toksyn-toksynami, to jest bez sensu nie po to sie to wydala zeby znowu to przyswajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o to chodzi, a jaka jest pewnośc ze nerki pracują dobrze? byłam u bioenergoterapeuty i on mi powiedział, że mój problem to wina gównie stresu i chorych nerek.. a jak tu mieć zdrowe nerki jak tzreba nosić ładne bluzeczki i mini... ach ta glupia moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Takie Błędne Koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Bioenergoterapeuty czyli nie bylas u lekarza tylko znachora, probowal wysylac Ci pozytywna energie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ja już nie byłam.... u lekarza, u znachora, wszedzie... ale bioenergoterapeuta spowodował, ze strasznie mnie nerki bolały przez kilka dni a później było już tylko lepiej.. może to sprawa wiary w to co on zrobił, ale chyba mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja jak duzo sie stresuje to tez mi sie twarz pogarsza. i chyba mam od hormonow ten tradzik. jak mam te dni to wygladam po prostu strasznie. nie robilam sobioe badan wiec pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz gule (takie co się nie da wycisnąć) na skroniach i na brodzie, to znaczy ze masz na tle hormonalnym, no i jak się nasila na około tydzien przed odresem i w trakcie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
wyciskac to one sie raczej daja. nie wszystkie no ale. najbardziej mam nasilone na skroniach wlasnie. na brodzie tez ale mniej. taki inny dermatolog chcial mi dac cilest(tabletki anty) ale nie chcialam tego brac. on i tak mi na chama to na recepcie wypisal ale nie wykupilam. ja mam 16 lat dopiero wiec to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 i też nie biorę tabsów bo to jest syf. bierzesz to jest dobrze a jak odstawisz to się to nasili spowrotem i jeszcze przytyjesz, jak chcesz się bezpiecznie kochać z facetem, to lepiej zainwestowac w dobre gumki typu durex, obserwowac swoje ciało żeby wiedzieć kiedy mniej więcej masz płodne i w te 3 dni się po prostu powstrzymać, nie jest to trudne, ja tak praktykuje od 4 lat i nie mam dzidziusia, a dziewczyny co biotą tabletki nieraz wpadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Broń Boże tylko nie sex przerywany bo to najskuteczniejszy sposób na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
na sex jestem jeszcze za mloda. a jak nawet juz przyjdzie ten czas to na tabletki tez sie nie skusze. hormony to nie jest wyjscie. pozdrawiam wszystkich 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe paulinko nigdy nie wiesz czy jesteś za młoda, ja sobie zawsze mówiłam , ze najwcześniej jak bede pewna ze on się ze mna ożeni :) hehe a spotkałam takiego mezczyznektórego bardzo pokochałam i zrobiłam to mając własnie 16 lat :) kochamy się do dzisiaj :) i jest pieknie. blondyn a kto mówi o przerywanym :) nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tak chcialem uswiadomic mlodsza kolezanke, bo jeszcze jej chlopak glupot nagada i nieszczescie bedzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×