Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość ona 20
no to cała nadzieja w duacu!!Paulina a uzywasz tylko duac?bo ja tylko i nie wiem czy zle nie robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to cała nadzieja w duacu!!Paulina a uzywasz tylko duac?bo ja tylko i nie wiem czy zle nie robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja na czas stosowania duacu chyba zrezygnuje ze stosowania innych masci. ewentualnie bede nakladac takie robione w aptece ktorych mam jeszcze duzo. chcialm stosowac duac z isotrexinem ale sie powstrzymam. jak skoncze duac to dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ide nalozyc Viosept zobacze czy cos jeszcze dzisiaj wyjdzie, musze sie pozbyc guli kolo ucha:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze i bardzo ważne: nie wolno robić peelingów jak się ma tradzik!! ani mikroderrmabrazji tez!!! jak Wam kosmetyczka mówi, że Wam może zrobić to znak ze tylklo chce na Was zarobić! nie dajcie się wyrolować, każde złuszczanie skóry w sposób mechaniczny to rozprzestrzenianie bakterii które macie w pryszczach. nie wolno i już! strata pieniędzy, poza tym nie robi się tego latem tylko jesieniąalbo wczesną wiosną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia zgadzam sie. przeciez napislaam ze najpierw trzeba wyleczyc tradzik a dopiero potem kombinowac jak tu bozbyc sie blizn za pomoca mikrodermabrazji czy czegos takiego. stosujac takie metody na skore z wykwitami mozna sobie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn a ten viosept to dziala na zasadzie masci ichtiolowej?? stosowales kiedys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje się tego vitoseptu... juz chciałam go kupić za Twoja namową, ale teraz nowa praca na wakacje i ważny jest tu wizerunek, nie mogesobie pozwolić na wysyp na żądanie. wolę zaleczać powolutku duaciem i tetralysalem. a dzisiaj mi Pani aptekarka powiedziała, że podczas gdy stosujemy duac powinniśmy pić jak najmniej mleka, jogurty owszem, ale nie mleko bo zmniejsza działanie antybiotyku zawartego w tym żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nie nigdy tej masci nie stosowalem, za to wiosept nie dzial tak ze go nalozysz a ci wyskoczo na nastepny dzien, to jest tak ze te poprostu ktore za na wierzchu zaczynaja sie same chocby powoli wyciskac przy tym nie zostawiaja zadnych czerwonych plam, caly bialy syf wychodzi potem wystarczy umyc twarz sa male czerwone punkty po dziurkach ktorymi to wyszlo a na nastepny dzien juz spoko. Buzia jest gładsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Boże moja skladnia umiera gdy pisze szybko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się przejmujesz składnią :) ale to ile czasu trzeba zeby to wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
30 minut do godzinki, zalezy tez jak głeboko siedzi tyle tylko ze dobrze jest gdzies tak nakladac nowa wartwe masci jak juz troche to wyjdzie. Wtedy umysc twarz nalozyc nastepna poczekac az znowu wyjdzie i tak w kolo az nie bedzie mialo co wylazic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moze sie w ta masc zaopatrze. czasami wyciskam cos na zywca jak jeszcze dobrze nie wyjdzie a moze warto by bylo troche tego pryszczola popedziec. zastanowie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Polecam, masc robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
jesli jestes pewna ze to uczulenie to odstaw duac! tylko niepotrzebnie przesusysz skóre! blondyn a ta masc jest na receptę?? i jaka cena? dziś 10 dzień i na twarzy mam jeszcze 9 zaskórników ,pryszcze znikneły... nie poznaję swojej twarzy martwi mnie tylko ze nie jest zbyt równa przydałby się peeling ale się troszkę boję....nie chce nic pogorszyc...I jeszcze cynk mi się skonczył;( jak myślicie wystarczy ze posmaruję się jakąś maścią na blizny?? co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika jeszcze nie czas na peeling, lepiej chwile z tym poczekaj, ja mam taką fajną maseczkę z glinki z firmy argiletz, nakładam ja na kilka minut (nie za długo bo wysuszysz twarz) ale przy zmywaniu ona ma w sobie takie drobre drobinki, które wyrównują powierzchnie twarzy, może spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a enzymatycznego tez nie mozna? ja nakladam taki chociaz raz na tydzien i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam, ja dzis znow dekold w takich malenkich ropnych :( pewnie od tego ze wczoraj je troche pomaltretowalam ale wyglada to troche jak uczulenie ehh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Zastanawiam się na podjęciem kuracji Duaciem. Mam pytanie... jak postrzeganie skuteczność tego specyfiku na podstawie własnych doświadczeń? Przyznaję, że spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat, ale z uwagi na fakt, że trądzik spędza mi sen z powiek przeszło 7 lat, i że stosowałem dotąd całe mnóstwo różnych mazideł, to trochę sceptycznie patrzę na Duac. Czy ten żel można nabyć bez recepty? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
*Mika* chyba jest na recepte a koszt to okolo 20zł. Apollo44 poczytaj wczesniejsze strony tego tematu a odpowiesz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informację. W sumie Duac ma na niniejszym forum mnóstwo pochlebnych opinii. Myślę, że i ja sięgnę po ten specyfik... w sumie nie mam nic do stracenia. Mam nadzieję, że mi pomoże i nie będę musiał, wbrew sugestii lekarza, tracić kasy na aknenormin, który to lek moja dermatolożka poleciła mojej uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Aknenormin jak mozesz, to zalatw sobie za granica. 200% tanszy, za 100 tabletek zaplacisz mniej niz za 2 tubki Duacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmj, dziękuję za informację. Jeśli będę zmuszony podjąć się leczenia Aknenorminem, to pomyślę o tej ewentualności. Mam pytanko... czy we wszystkich sąsiednich krajach można taniej dostać ten lek no i czy w tych krajach honorowane są polskie recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.
Ja stosowałam i nadal czasem stosuję. Mi nie pomógł, ale wydaje mi się, że jesli ktoś ma niewielki trądzik to pomoże. Mi pomagaja tylko antybiotyki doustne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Apollo: nie wiem, jak w innych krajach, ale na przykladzie Niemiec, moge Ci powiedziec, ze jest kilka mozliwosci. Jedna to taka, gdy masz znajomego niemieckiego lekarza, ktory da Ci recepte (ja tak zrobilem), druga to gdy dajesz polska recepte niemieckiemu dermatologowi (latwo znalezc lekarza polskiego pochodzenia, duzo Polakow tam pracuje) i on wtedy ja przepisuje, a trzecia to poprostu sprobowac isc do apteki z polska recepta (wypisana po niemiecku, taka wypisal mi moj dermatolog, ale z niej nie skorzystalem, bo zalatwilem to we wlasnym zakresie) i wyjasnic o co chodzi. Ja zaplacilem 31e za 100 tabletek, 10 mg + 10e za recepte. Dodatkowo w Niemczech masz kilka odpowiednikow tego leku, ktore sa tansze, np: http://www.dooyoo.de/akne/isotretinoin-ratiopharm-10-mg-weichkapseln-kapseln-100-st/ Jest duzo opcji, ale warto sie zakrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jeden dzien z duaciem i 5 pryszczy wiecej na twarzy!! masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 moze jeszcze sie nie poddawaj. mozliwe ze bedzie lepiej. a ja jestem dzis zadowolona bo zrobilam sobie nowa fryzurke ktora zaslania moje skronie. nie widac tych najgorszych pryszczy i grzywka ogolnie mi pasuje. chyba juz zawsze bede sie tak scianac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Uuu pokaz zdjecie moze tez sie tak obetne :), dobra a teraz na powaznie ona pamietaj ze Twoja skora musi sie do tego przyzwyczaic nic odrazu po tygodniu juz powinnien byc zauwazalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
pierwszy raz uzyłam a juz wiem ze mi nie pomoze:( wczoraj wieczorem posmarowałam przyjechalam z pracy i 5 pryszczy wiecej:(i jeszcze skóra jak jakas skorupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×