Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Do mnie tak samo powiedział laryngolog pół roku temu : ) Co do Twojej wypowiedzi doniedarko to mogę się pochwalić, że mam cały czas cerę "normalną" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
Dan cieszę się :) co do tych ropnych migdałów to fakt-trzeba mieć wyleczone,ale na pewno nie mają one wpływu na powstawanie trądziku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurora
donniedarko - ja nie watpie w kompetencje lekarza, no nie wiem czy nie ma to związku, ale jak zrobi sie wymaz z gardła i wyjda jakies paciorkowce czy inne szity, to ciezko zeby to wcale a wcale nie miało związku z cera chociązby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
a co niby mają paciorkowce do trądziku? Owszem, np gronkowiec(bakteria) może powodować tzw figówkę, która na pierwszy rzut oka wygląda jak trądizk, ale nim nie jest i ma zupełnie inny przebieg. Mogę Cię zapewnić, że migdałki nie mają nic a nic wspólnego z trądzikiem. Kiedyś tak uważano, ale w ub roku tę tezę obalono, bo przebadano setki ludzi i nic nie wykazano. Dentyści i laryngolodzy mało o tym wiedzą, bo po prostu nie są na bieżąco z badaniami dermatologicznymi, większość z nich to konowały. Proponuję wyleczyć migdałki ,ale nie pod kątem trądziku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpić w kompetencje lekarza a być obiektywnym to dwie rożne rzeczy. Dla mnie laryngolog nie ma żadnych kompetencji w dziedzinie dermatologi, mimo to narobił mi wtedy dużo strachu.. :/ Zmądrzałem i nawracam innych : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podważać kompetencji lekarza a być obiektywnym to dwie różne rzeczy. Dla mnie lekarz laryngolog nie ma żadnych kompetencji w dziedzinie dermatologi. Sądzę, że jedne bakterie nie żyją w symbiozie z innymi :) To tak jak wyleczysz grypę, ale nadal możesz mieć katar.. Przynajmniej ja tak miałem : D A jak u Ciebie doniedarko kuracja? Ile Ci zostało mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podważać kompetencji lekarza a być obiektywnym to dwie różne rzeczy. Dla mnie lekarz laryngolog nie ma żadnych kompetencji w dziedzinie dermatologi. Sądzę, że jedne bakterie nie żyją w symbiozie z innymi :) To tak jak wyleczysz grypę, ale nadal możesz mieć katar.. Przynajmniej ja tak miałem : D A jak u Ciebie doniedarko kuracja? Ile Ci zostało mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn, mmj, doniedarko: to coś dla nas : P nie wiem jak wy, ale mi jedynie usta jeszcze troszkę się przesuszają : D czy to znaczy, że umrę? xD Autor tego wątku to kolejny przykład nie kompetencji. Nigdy nie stosował tego leku i ostrzega przed czymś co wg. mnie wynika ze złego prowadzenia kuracji lub zaniedbania.. Wszystkie niezbędne informacje są w ulotce. Kiedyś podesłałem też wam link do polskich testów tego leku i jakoś nie doczytałem się o śmiertelnych wieloletnich skutkach ubocznych ; P http://www.sfd.pl/Izotek%2FRoaccutane_itp._-_d%C5%82ugookresowe_skutki_uboczne-t392009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn, mmj, doniedarko: to coś dla nas : P nie wiem jak wy, ale mi jedynie usta są jeszcze troszkę suche : D czyli chyba nie umrę? xD Autor tego wątku to kolejny przykład nie kompetencji. Nigdy nie stosował tego leku i ostrzega przed czymś co wg. mnie wynika ze złego prowadzenia kuracji lub zaniedbania.. Wszystkie niezbędne informacje są w ulotce. Kiedyś podesłałem też wam link do polskich testów tego leku i jakoś nie doczytałem się o śmiertelnych wieloletnich skutkach ubocznych ; P http://www.sfd.pl/Izotek%2FRoaccutane_itp._-_d%C5%82ugookresowe_skutki_uboczne-t392009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn, mmj, doniedarko: to coś dla nas : P nie wiem jak wy, ale mi jedynie usta są jeszcze troszkę suche : D czyli chyba nie umrę? xD Autor tego wątku to kolejny przykład nie kompetencji. Nigdy nie stosował tego leku i ostrzega przed czymś co wg. mnie wynika ze złego prowadzenia kuracji lub zaniedbania.. Wszystkie niezbędne informacje są w ulotce. Kiedyś podesłałem też wam link do polskich testów tego leku i jakoś nie doczytałem się o śmiertelnych wieloletnich skutkach ubocznych. http://www.sfd.pl/Izotek%2FRoaccutane_itp._-_d%C5%82ugookresowe_skutki_uboczne-t392009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __katarzynka__
a ja teraz odnośnie kremu w trakcie kuracji DUAC . Długo szukałam kremu odpowiedniego do mojej cery bo po stosowaniu duacu (wczesniej differinu strasznie mi sie przesuszyla) generalnie mam cere tłusta z tradzikiem ale nie az tak bardzo nasilonym kilka wykwitow i blizny... i dodam ze od ok 8 lat aczkolwiek co jakis czas zlaleczam jest ok ok ok i znow pogorszenie. teraz postanowialal wyleczyc raz na zwsze!!! No ale wracam do wątku na poczatku używalam kremu HUMEKTAN faktycznie fajny-nawilżal , bardzo delikatny, nie zapychal, fajna konsystencja.. ale cos mnie podkusilo zeby zmienic na KREM PICHTOWY ANTYBAKTERYJNY Z PRODERMY nie podpasowal mi bo dostalam uczulenia po nim -kaszki, teraz wydaje mi sie ze znalazlam idealny!!!! BEPANTHEN -jak dla mnie jest rewelacyjny nie dopuszcz do przesuszenia skory, lagodzi podraznienia, jest leciutki bez zapychaczy bez parafiny, wchłania sie matu :))) jest super POLECAM Wam równiez kosztuje tylko 12 zl :)) jestem z niego bardzo zadowolona. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia1985
witam , czytam opienie na temat żelu Duac. zmagam sie kilka lat z trądzikiem czy ktos może mi odsprzedac tubkę , bo wiem ze jest na recepte ... bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia1985
witam , czytam opienie na temat żelu Duac. zmagam sie kilka lat z trądzikiem czy ktos może mi odsprzedac tubkę , bo wiem ze jest na recepte ... bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chłopaki. Powiem wam, że trochę mi się skóra przestaje podobać. Na razie jest bez porównania do tego co było, ale jakieś drobne niedoskonałości się pojawiają. Myślę, że tak 10% tego co miałem kiedyś. Czyli niewiele. Jak tak będzie dalej, to w przyszłym roku w maju spróbuje jeszcze raz :) Ale to na razie bardzo hipotetyczne. Co zauważyłem, to na czole pod światło widzę pozatykane pory. Nie są to jeszcze pryszcze, ale myślę, że to kwestia czasu. Podobnie przy kościach policzkowych. I na brodzie podskórne, choć niewiele ich. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mmj : D Przewrażliwiony jesteś : ) Mi tez raz na jakiś czas coś małego wyskoczy, to nawet doktor mi mówiła, że przesadzam, że mam zastrzeżenia do tego : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ne_czka
witam.. w koncu wczoraj sie zdecydowalam zarejestrowac u lekarza i dzis mnie przyjal. dal mi zel duac once daily gel 50g ale czytam w ulotce ze po 2 miesiacach mam zmienic tubke.. chyba male marnotractwo bo napewno nie zdaze tego zuzyc.. zawsze mialam problemy z tradzikiem ale krostki znikaly bez sladow ale od zeszlego roku po kazdym pryszczu ktory mi wyskoczy na policzkach mam blizne! w dodatku sa twarde i bola. mam nadzieje ze ten duac zacznie dzialac bo jesli nie to juz niewiem co mam robic :( w polsce pani dermatolog przepisala mi tabletki tetralysal, co prawda pomogly ale blizny pozostaly i po odstawieniu co kazdy miesiac przed okresem mam minimalnie 5-6 nowych gul pod skora w okolicach policzkow.. cale szczescie ze w anglii tego typu leki sa za darmo bo jak mam po 2 miesiacach wyrzucic pol tubki to szkoda kasy.. jeszcze pytanie do was odnosnie blizn.. czy ktos zna jakis dobry srodek? eh nie chce do konca zycia miec tych dziurek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampam
hejka. mam pytanie do ludzi ktorzy brali izotek albo akneromin jakie mieli objawy podczas brania tabletek. ja niedawno polknelam swoja pierwsza. boje sie tego wszytskiego co napisali w ulotce ale tradzik mi zyc nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
polecam zdecydowanie forum http://www.izotek.pl/ Tu się wszystkiego dowiesz! :) objawów jest tak dużo, że szkoda zaśmiecać wątek :P ale warto Narcyz ile jesteś po skończonej kuracji już? mmj i jak tam skóra? trochę lepiej i ile to już minęlo od kiedy odstawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
polecam zdecydowanie forum http://www.izotek.pl/ Tu się wszystkiego dowiesz! :) objawów jest tak dużo, że szkoda zaśmiecać wątek :P ale warto Narcyz ile jesteś po skończonej kuracji już? mmj i jak tam skóra? trochę lepiej i ile to już minęlo od kiedy odstawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampam
dobra poczytam. dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
nie nie...mi się coś porypało!! sorry za tego narcyza, o kimś innym myślałem zupełnie, ale Ciebie miałem na myśli...więc 3,5 miecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
no i jak tam po tych prawie 4 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czasem coś wyskoczy, ale szybko znika : ) Wole raz na jakiś czas niż żebym miał wysyp : D Tak jak mówiłem już, cera normalna i ładna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×