Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

mam nadzieje, ze nie bede miec pomaranczowej skory. mam dosyc ciemna karnacje wiec chyba nic takiego nie nastapi :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
i ten c. tez jest taki dobzre nawilzajacy??a na bazie czego jest ten cutibaza? a co sadzicie o dermosanie??aby go zastosowac na ta skorupe??tylko ze to jest bardzo bardzo tlusty krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cutibaza jest poltlusta :) dla mnie ok i na zime jak znalazl. kremy nawilzajace zapobiegaja utracie wody bo woda z kremow nie wnika do skory. cutibaza chroni przed utrata wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
a co Ty rewelacja uwazasz o nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misissipi
kurcze o tej cutibazie pisza:CUTIBAZA krem półtłusty polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i szczególnie wrażliwej. a moja skora jest choelrnie tlusta tylko teraz pod wplywem tego duacu zrobila sie na niej skorupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja skora tez jest cholernie tlusta ale kosmetyki ja przesuszaja i trzeba ja chronic :) nic nie wiem o kremie nivea. nigdy go nie uzywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missisipi
u mnie nigdy niemozna wyposrodkowac albo jest choelrnie tlusta az z niej kapie albo jest badrzo wysuszona na skutek uzywania roznych preparatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
hejka:)missisipi widze ze masz podobny problem co ja..tez mnie duac podraznia..twarz jest po nim taka czerwona ..nawet jak rano wstaje efekt caly czas sie utrzymuje...no i ta suchosc..dobry jest krem vichy termal fix 2 mamusi podbieram..hmm juz sama niewiem co ja mam robic..przez ten tradzik to juz mi sie wszystkiego odechciewa...bardzo bym chciala zaczac chodzic na solarium bo nie moge wytrzymac z moja jasna buzka na ktorej jest kilka przebarwien..zawsze w zime chodzilam na solarium a teraz..czuje sie z tym naprawde zle...baldosc + pryszczoli+ przebarwienia:(:(:( kto poryczy zemna? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
bladosc + przyszczolki...*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssss
cutibaza zawiera parafine albo wazeline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardcore69
Saliderm 10%. Kwas salicylowy o stężeniu 10% to mój hardcorowy peeling domowy. Służy do usuwania warstwy rogowej naskórka (np. łokcie). To dość mocny kwas, więc najlepiej zrobić próbę na ramieniu i mieć pewność że nie jesteśmy uczuleni na salicylany (aspiryna, polopiryna, pochodne). Czas pierwszych ekspozycji max. 2-3min (spokojnie testować), można zwiększać o 1min co zabieg. Nie nakładać przy oczach / na ustach. Nie nakładać na dziwne znamiona barwnikowe. Nie stosować / stosować bardzo ostrożnie przy aktywnym trądziku. Na ok. 5 dni przed zabiegiem zaprzestać stosowania preparatów medycznych na skórę twarzy. Przygotować się na pieczenie/ból. Zmywać dużymi ilościami zimnej/letniej wody.Odstęp między peelingami: 14 dni. Zero słońca/solarium przez co najmniej 10 dni po peelingu. Nie polecam łączenia z żadnymi kremami/preparatami medycznymi. Podczas złuszczania należy dać skórze odpocząć. Nie wolno pomagać skórze odrywając naskórek. Skóra złuszcza się niemiłosiernie przez tydzień jak przy zawodowym peelingu. Ten peeling u kosmetyczki kosztuje 100PLN, w warunkach domowych do 2PLN (Saliderm kosztuje 7PLN). Kwas salicylowy podczas zabiegu działa anty zapalnie. Koncentracja 10% i konsystencja żelu dają względne bezpieczeństwo, aczkolwiek to nadal kwas! W kosmetyce stosuje się stężenia do 30%. Bez recepty do 3%. Liczę na zdrowy rozsądek, nadal mam wątpliwości czy dobrze robię podając receptę na tak mocny peeling otwarcie. Robię to tylko ze względu na bajońskie kwoty takich zabiegów u kosmetyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just23
polecam maseczkę z drożdży na wysuszoną skórę ja również stosuję duac i po takiej domowej maseczce skóra jest fajna i mięciutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacjaaaaa
nic mi juz nie pomaga brevoxyl duac lisc oliwny aloes immunofort srebro koloidalne antybiotyki szczepionki masci wszystko juz bylo mam 31 lat i gówno na twarzy jak sie pozbyc tych gul nadmnieniam ze posiewy robilam i to nie zadna bakteria ani gronkowiec helppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka328
Czesc! Jetsem po wnikliwiej lekturze poruszonych wątków na temat DUACU. ZAkupiłam go z wielkim entuzjazmem i....i dzis wracam od dermatologa, spuchnieta, ze swędzącą twarza, szyja...koszmar!!!Uzyłam go tylko raz i wto w nieznacznej, zalecanje ilości. Pomijam sampoczucie, bo sama estetyka pozostawia zbyt dużo do życzenia. Jestem uczolona na nadtlenek bezoilu, tzw. BEZOYLIS PEROXIDUM. Gdyby ktoś chciał odkupic (praktycznie nie ruszoną tubkę) po odpowiedniej zniżce prosze o kontakt. Ideał siegnął bruku, a entujazm ustapił miejsce swędzącej alergii:( We Wrcoku możliwy odbiór osobity. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memłon
musisz go sprzedac szybko - bo raz otwarty - trezba zuzyc w przeciagu miesiąca i przechowywać NIE w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :) szubko sprzedaj. ja tez sie uczulilam ale dopiero jak juz wyleczylam wszystko :) zycze szybkiego powrotu do zdrowia, no i nie probuj brevoxylu bo tam tez jest nadtlenek benzoilu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka328
Cześć!Dzis już wyglądam o niebo lepiej...uff ;). Na szczęście goi si ę w miarę szybko. Przyrzekłam sobie koniec z eksperymentowaniem, ale tak szczerze to opinie internautów sa dla mnie na wagę złota. W sumie głównie chciałam pozbyc się pryszczy na plecach, bo po solarium zrobiły mi się podskórny pryszcze, no i przy okazji pociągnęłam po twarzy....:/ Powodzenia pozostałym w stoswania duacu - nsamych pozytywnych efektów! Ja narazie wracam do peelingu migdałowego i isotrexinu. Pozdrawiam i czekam na ewntulanych zainteresowanych tubką DUAC'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misissipi
dziewczynki a u mnie juz o wiele lepiej bylam jeszce wczoraj porzmawiac z paania z apteki i poradzial mi zeby nie stosowac zadnych tlustych kremow na skore bo wtedy na dadatek ta skorupa moze sie zaczopowac i poradzila mi zeby nadal uzywac kremow p tradzikowych ale mocno nawilzajacych.uzywam wiec teraz caly czas mojego iwostinu na noc ktory jest troszke tlustrzy i jest super do tego uzywam pianki do mycia dr ireny eris pharmateris czy jakos tak bo ona jest bardzo delikatna i jest supoer!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effu
Ja stosuje duac od 19dni:) Bylam u dermatologa i przepisala mi duac,differin,sumamed i enterol. sumamed najpierw kazala mi brac codziennie przez 3dni po jednej tabletce a drugie opakowanie po jednej tabletce raz na tydzien przez 3 tygodnie.Differin kazafa mi smarowac na noc a Duac na dzien ewentualnie w obiad i do tego enterol.Czy wy rowniez stosowaliscie duac wraz z jakims lekiem pomocniczym? ja musze stosowac duac i lykac enterol do tego. Stosuje ta kuracje od 19dni. Mialam problemy z zaskornikami glownie na czole i teraz mam gladziutkie czuje nawet pod palcami jak muje buzie,ze nie mam juz grudek. Natomiast mam problem z krostkami ropnymi...wydaje mi sie ,ze wczesniej mialam ich mniej... Czasami gdy zastosuje duc wydaje mi sie ze mam wiecej wypryskow.. nie wiem dlaczego? Wczesniej stosowalam g rano i piekla mnie skora i luszczyla sie. Teraz gdy stosje go w obiad jest lepiej.Moze mialam tak,bo na noc stosowalam diferin i jak odrazu rano po umyciu posmarowalam duac to skora byla bardziej wrazliwa?? W kazdym badz razie jest teraz lepiej gdy stosuje go w obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja wszyatkim jA NIEDLUGO WRACAM DO pOLSKI Leczylam sie z moim tradzikiem w Anglii . Ale jajwazniejsza rzecz to miec wlasnego zaufanego dermatologa . Ja z moim musze sie juz rozstac :((((( wiec pytam was wszystkie czy ktoras z was jest s wawy i moze mi polecic fajnego dermatologa. Znalesc profesjonalnego w swym zawodzie to ie taka prosta sprawa pozdrawaiam B;agam was nie chodzcie na solarium jak uzywacie duacu, differinu i co tam jescze odczekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effu ja stosowalam na dzien skinoren a na noc duac a potem juz tylko duac bo skinoren bardzo mnie podraznial. teraz staram sie nawilzyc skore od wewnatrz bo jest sucha. to normalne ze przy leczeniu tradziku skora jest wrazliwa i przesuszona. te leki na ogol wysuszaja. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effu
Dziekuje za odpowiedz rewelacja:) Mam jeszcze pytanko.Czy podczas stosowania duacu i antybiotyku doustnego mozna stosowac peeling kosmetyczny??samemu oczywiscie:) Aha i jeszczem jedno na moim antybityku i na differinie pisze,ze nie mozna stosowac kosmetykow przeciwtradzikowych podczas stosowania tych lekow:( wiec nie myje twazy zelem i tonikiem tak jak to robilam dotychczas..tylko sama ciepla woda tak jak pisze na ulotce..a wy jak robicie?? Jak Ty robilas rewelacjo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effu
i rozniwz Cie pozdrawiam oczywisciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak długo po zakonczeniu kuracji DUACowej nie mozna chodzic na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effu, ja myje zelem effaclar na zmiane z neutrogena. uzywam differin kilka razy w tygodniu na noc. nie stosuje sie do instrukcji :) peelingow domowych nie robilam teraz bo robilam u lekarza ale zamierzam zaczac robic 2-3 razy w tygodniu regularnie. i nakladac differin. mam nadzieje, ze nic ise nie stanie :D co do solarium to jestem przeciwniczka jesli ma sie cere tradzikowa wiec nigdy mnie to nie interesowalo. najlepiej zapytac lekarza o takie rzeczy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o solarium bo choc nie chodze systematycznie to lubie tam czasem wskoczyc na pare minutek. jest inna skóra no i psychikaaa zwłaszcza teraz jesienia i zima kiedy tak łatwo dopada człowieka deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulu
A czy stosował ktoś z was tetracyklinę? Są efekty czy nie bardzo? Jaki stopień nasilenia trądziku? czy po odstawieniu leku trądzik wraca? ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
stosowalam tetracykline przez 6 miesiecy razem z innymi zewnetrznymi preperatami... a efekty? prawie rzadne... na pocztaku bylo troche lepiej, ale absolutnie nie zlikwidowala tradziku trwale i widocznie... podobno tetracyklina zapobiega tylko postawaniu bialych czubkow przy stanie zapalnym, LECZY to co wyskoczylo, dziala antybakteryjnie bo wydziela sie przez skore, nastomiast NIE ZAPOBIEGA powstawaniu nowych. nie likwiduje przyczyn a wiec zamkniete kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effu
Rewelacjo Ja jednak nie bede uzuwala zelu do mycia twarzy..Jak wczoraj sprobowalam to myslalam ,ze skore spale;d;d tak mnie zaczela piec i w ogole...ze jednak w czasie kuracji antybiotykami nie bede uzywala do mycia twarzy zelu tylko sama wodem..:) Jak u Ciebiem sytuacja z tradzikiem wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×