Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

A tam milosc nie wie co to czas xD. Nie no tak na powaznie to kazdy ma jakies swoje upodobania, ja dziwnie bym sie czułz dziewczyna ktora by byla odemnie wyzsza jednak gdybym sie zakochal to bym to przegolał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn, jak sie czlowiek zakocha to wiele "przeboleje" ;) Tylko, ze mi sie nie zdarzylo zakochac w kims nizszym ode mnie. Raz mialam faceta z 173 czy 174 bo sie wlasnie zakochalam. Jednak zawsze zwracam wieksza uwage na tych wysokich - nie moja wina :p Znam dziewczyny, ktore wkurza facet wyzszy o 20cm i stanie na palcach - ja to akurat uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jeep :P teraz same niskie dziewczyny i moj wzrost jest idealny xD wyzszy wysoki ale nie zbyt i nie duzo :P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że się nie zrozumieliśmy. nie będę już dalej drążyć tego tematu, bo patrzycie na to bardzo prostolinijnie. także niech każdy zachowa swoje przemyślenia dla siebie. powiem tylko,że wiele moich koleżanek widząc, jak można sobie pomóc ( namoim przykładzie) zaczeło razem ze mna chodzić na basen, aerobic itp., efekty są i jeszcze ani jedna z nich nie powiedziała mi, że żałuje. w ten sposób nawet najbardziej zwyczajna dziewczyna jaka znałam stała się naprawdę piękną zadbaną kobietą. a jeżeli Wam ładna dziewczyna kojarzy się tylko z glupimi idiotkami... to tylko przejaw zazdrości. dla mnie kanonem piękna jest np monika bellucci czy angelina jolie. a nie coś pokroju paris hilton. ale tej różnicy pewnie nie widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem kobiety moga byc zazdrosne, ale ja czego bym mial zazdrosic ładnej dziewczynie? Fakt faktemc zasem trafi sie inteligetny rodzynek jednak zdarza sie to bardzo rzadko. Moze ja za dozo wymagam ale rozmowa o tipsach, solarium lub szkole malo mnie pociaga. Fakt cialo mozna wytrenowac tylko nie kazdemu uda sie osiagnac perfekcje nawet jak by siedzial na silowni 24 na dobe. Sam cwicze i nie narzekam ale nie rozumiem jak mozna skresli czlowieka przez sam wyglad. A od pytania z chlopakiem Ciagle sie mijasz :). Jestem bardzo ciekawy co odpowiesz. Jeszcze co do kanonu piekna, to on dla kazdego czlowieka jest inny. Paris Hilton mimo iz fizycznie jest piekna kobieta bardzo pociagajaca to lakonicznie mowiac jak by rozlozyla nogi t i tak bym sie nie skusil z obawy przed glupimi dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia: to ze walczysz ze swoimi slabosciami jest godne pochwaly, nie mozna sie poddawac. Zauwaz jednak, ze zupelnie zboczylismy z glownego watku tej dyskusji, ktory dotyczyl Twojej dosc kontrowersyjnej - jak na osobe z tradzikiem - postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dani91
zbyt prostolinijnie? a jak mozna inaczej odebrac Twoje obrzydzenie do osob pryszczatych ktora sama bylas?!?! jako metafore? odpowiedz na pytanie co zrobilabys gdyby Twoj chlopak mial nagle strasznie powazny tradzik i chocby byl najslchudniejszym facetem na swiecie jeo problemy bylby tak upierdliwy ze czekala by go dluga kuracja.. powiedz mi co bys zrobila? A co do pieknosci o ktorej mowisz to masz racje i jestem za tym ze mozna osiagnac w zyciu bardzo bardzo wiele starajac sie wierzac w to ale to nie to chodzi w tej rozmowe... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dani91
wydaje mi sie ze majac, jak to powiedzialas, piekna i gladziutka buzie jestes tutaj po to zeby wykrzyczec to calemu swiatu i powiedziec nam ze za malo sie staramy i tak wogule to nasza wina, ze za malo dbalismy o skore przed choroba, bo powiedzialas ze Twoj chlopak tak dba o higiene ze jego to nie spotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
eh :P bez tego "i" mialo byc w nicku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, ja nie poczulam sie dotknieta bo to bylo o facetach ale przez ten kawalek \"nie dopuściłby do tego, bo teraz ma śliczną buzię i jak cokolwiek by się zaczęło dziąc na pewno od razu udał by sie do lekarza, a większość facetów najpierw zapuszcza twarz, a pozniej panikują, bo nie moga się pozbyć dziadostwa, które długo hodowali, rzadko zdarzaja się chłopcy, którzy lecą do dermatologa z 3 krostami na policzku, sami doprowadzają sie do ciężkiego stadium przez wyciskanie i nie stosuja odpowiednich leków, a później jest płacz\" mysle, ze wiekszosc facetow ma prawo poczuc sie dotknieta... Wydawaloby sie, ze Ty powinnas wiedziec, ze to nie jest taka proste :) I drugie pytanie Ty jako nastolatka polecialas z trzema krostkami na policzku do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poleciałam do dermatologa i od razu się leczyłam, tylko mój problem leży duużo głębiej i jako nastolatka nie miałam okazji tego sprawdzić, a o chlopaku już powiedziałam, od to tego na pewno nie dopuści, ale jakby go wysypało, to nie byłabym w stanie pocałowaćgo, bo bym nie chciała dotknąć takiej skóry, która ma jakieś białe ropne bąble, bo przecież mówiąc o trądziku nie mam na myśli kilku grudek. no i Was rozczaruje, ani raz nie byłam na solarium i nie mam tipsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli z 3 grudkami poleciałaś to musisz być troszkę przewrażliwiona, trądzik dotyka około 90% nastolatków a te 3 przysłowiowe pryszcze sa bardzo normalne podczas okresu dojrzewania. Pomyśl jak by wszyscy myśleli tak jak Ty to na wizytę u dermatologa bys nie czekała miesiąc a około 2 jak nie 3 miesiące, a taka osoba po takim leczeniu i tak by nie miala pewności iż to wszystko nie wróci – czego z reszta sama jesteś przykładem. Co do innych lekarzy to miałaś sposobność trafić do nich wcześniej tylko o tym nie pomyślałaś. Wracając do Twojego chłopaka to szczerze mu współczuje cos mu się stanie no to proszę - możemy być razem ale się nie dotkamy, bo mnie obrzydzasz. Wszystko by było w miarę ok., gdybyś miała pewność iż te jego leczenie trwało około 3 miesiące, ale jeśli będzie trwało dłużej to Tobie tez zacznie brakować pewnych rzeczy i zapewne go puścisz w odstawkę bo ktoś inny będzie mógł Ci dać to czego on aktualnie nie może – bo sama tego nie chcesz. Wydaje mi się iż to taka miłości póki jest się atrakcyjnym… Jak sama kiedyś pisałaś on Ciebie chciał mimo trądziku i się nie brzydził. Z tym solarium i tipsami to był tylko przykład ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo są i tacy ludzie, co się nie brzydzą, ja tylko powiedziałam, że mnie to u facetów odraża, bo widzę po facetach na mojej uczelni, że są zapryszczeni a nic z tym nie robią, to mnie brzydzi jak cholera, aż mi się nieprzyjemnie rozmawia z kimś takim. jestem przekonana, że większość mężczyzn nie miałaby tak wielkiego problemu, gdyby od razu wylądowali u lekarza. a ja w istocie nie miałam możliwości w stak młodym wieku byc u tak dobbrego lekarza, bo mnie nie było na to stac, więc nie myśl, że wszystko o mnie wiesz i że sobie możesz powiedzieć, ze mogłam. wydaje mi się, że nie ma sensu tego dalej prowadzić, bo trudno się rozmawia z kimś, kto nie potrafi uszanować, że ktoś inny może mieć inne zdanie. więc myślę, że to by było na tyle z mojej strony w temacie. mam nadzieje, że komuś z Was kiedyś pomogłam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
No, no.Bravia w końcu stanęła twarzą do problemu, a nie tyłkiem. Padła odpowiedź na pytanie. Chciałoby się powiedzieć, prostolinijne pytanie,pretensjonalne pytanie...Cóż tu dużo mówić, odpowiedź mnie szczerze zawiodła.Bravia właśnie zmazała cały swój dobry wizerunek, stworzony w mojej wyobraźni o niej.Ona i tak pewnie kładzie na to, co o niej myslę, ale szczerze współczuje jej chłopakowi, który męczy się z panną tak zakompleksioną,jak tylko można.Bravia z angielskiego się mówi- get a life.Powodzenia życzę... ps.żeby nie było wątpliwości, przytaczam tę wypowiedź: "a o chlopaku już powiedziałam, od to tego na pewno nie dopuści, ale jakby go wysypało, to nie byłabym w stanie pocałowaćgo, bo bym nie chciała dotknąć takiej skóry, która ma jakieś białe ropne bąble, bo przecież mówiąc o trądziku nie mam na myśli kilku grudek"-Bravia. pfff Bravia tu do cholery nie chodzi o własnie zdanie.Masz prawo mieć własnie zdanie, ale to co piszesz to przegięcie pały. Twoje wypowiedzi świadczą, że nie masz pojęcia o trądziku.Że niby jak ktoś szybko wyląduje u lekarza, to wszystko zaleczy.Za kogo Ty mnie masz?Czytasz moje wypowidzi i innych ludzi?Ja mam mały trądzik,kiedy się zaczął,to słownie trzy dni i byłem u lekarza.Dobrego lekarza.I co?Mija 1,5 roku jak walczę.Używam drogich kosmetyków,peelingi,mikro,leki...Szkoda gadać. Tak ,pomogłaś wielu osobom.Ja ze swojej strony dziękuję i liczę, że przejrzysz na oczy i wydoroślejesz.Pozdrawiam Twojego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z kad masz pewnosci ze oni nic z tym nie robia? Moze robia i to sporo tylko Ty o tym nic nie wiesz, tak jak ja nie wiem wszystkiego o Tobie. Pozatym mozna znalezdzc dobrego lekarza tez darmowego nie wszystko za co sie placi jest lepsze. Twoje zdanie staram sie szanowac, jednak jest dla mnie o tyle dziwne ze przeciez sama przez to przeszłas a nadal jestes taka nie czuła. Sama kiedys pisalas ze bola Cie spojrzenia ludzi, a teraz sama z ofiary stajesz się katem. Pomogłas i to wiele razy za to Cie bardzo szanuje, wlasnie dzieki Tobie ten topic jest jaki jest :). No ale w niektorych rzeczach nie moge sie z Toba zgodzic, zdanie zdaniem ale te akurat krzywdzi ludzi. To tak jak czuc obrzydzenie na widok osoby niepełnosprawnej a ona przeciez tez ma uczucia i nawet jak by chciala z calych sil to pewnych rzeczy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ciekawe skad wiesz ze Ci chlopacy z uczelni nie dbaja o siebie ze sie ine staraja? przeciez tak Cie obrzydzaja to pewnie nawet z nimi nie rozmawiasz bo po co ogladac ludzi zapryszczalych majac piekna twarz.. przykro mi to powiedziec ale uwazam ze Twoja mentalnosc bardzo rozni sie od naszej i w tym momencie tutaj nie pasujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie mozna kogos odrzucac od tak z wzgledu na swoje poglady. Bravia sie bardzo zasluzyla temu tematowi i ja osobiscie mam nadzieje z bede nadal pisac pomagac innym ludzia, tutaj nikogo nie widzi wiec nie powinna czuc wstretu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Nie nie..blondyn,nie masz racji. Tu nie chodzi o poglądy. Tu chodzi o pewnego rodzaju zaprzeczenie... Poglądem jest to, że np ja nie umawiam się z dziewczynami piegowatymi(to jest tylko przykład) bo mi się to zwyczajnie nie podoba.Co innego obrzydzenie, które ogarnia człowieka,bo kto inny ma pryszcze(to jest jeszcze do zrozumienia),ale zdanie ,że brzydziłabym się pocałować mojego chłopaka gdyby miał trądzik, nie jest już poglądem i zasługuje na szykanowanie.Tak też się stało. Ja też uważam, że Bravia może i powinna tu dalej pisać.To tylko jej jedna wypowiedź, która jak dla mnie, jest dość znacząca, ale w końcu są tu ludzie ,którzy nie zwracają na to uwagi, a jedynie szukają pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
chciałem dodać tylko do zdania o szykanowaniu, że nabiera ono szczególnego znaczenia w ustach osoby, która przechodzi/ła łaśnie dokładnie to samo, co osoba z trądzikiem.Tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja tez ine chce jej odrzucac ani wyganiac ale zobaczcie o czym ten temat jest a o czym ona mowi.. naprawde z takim pogladem nie pasuje tutaj..takie mam zdanie a co do zaslug to napewno wielu osobom pomoglas i w to nie watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
z takim podejsciem - tak mialo byc w wypowiedzi wczesniej :P ale robie bledy ostatnio.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia - odpowiesz mi na moje pytanie? czy to twoj facet ma mocne slady po poparzeniach? bo po tym co piszesz to juz w ogole zglupialam... bo tradzik cie brzydzi, a mocne poparzenia nie? troche dziwi mnie nadal,ze osoba ktora tyle lat walczyla z tym paskudztwem ma takie podejscie... ze ci ktorzy go maja to przez wlasne zaniedbanie i braki w higienie a gdyby tak ktos o tobie powiedzial pare lat temu? jak bys sie czula? ja z mojej strony koncze i nie bede tu wiecej pisac chyba - ten topik przestal mi w jakikolwiek sposob pomagac bo po pierwsze zszedl glownie na dyskusje o Roa.... a po drugie nie mam ochoty pisac z kims kto uwaza, ze mecze sie z tym problemem z wlasnej winy jedynie - Tak czy inaczej milo mi bylo tu zagladac przez te czas :) Dzieki wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
higienia nie ma wpływu na POWSTAWANIE trądziku, może mieć wpływ na jego nasilenie lub znikanie :) Quleczka,nie zostawiaj nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dokladnie to jest tak jak z czekolada jedzenie pogarsza a wstrzymywanie sie zmniejsza nasilenie :) wlasnie Quleczka :P przeciez nie piszemy tu tylko o Roa ja sie wypowiadam na wiele innych tematow.. o roa dyskutuje tylko z mmj i blondynem :) a BRAVIA sie nie przejmuje jesli juz to ona powinna cos zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, podtrzymuje swoje zdanie - po prostu nie czuje potrzeby pisac juz :) co do czekolady... ja moge jesc w dowolnych ilosciach, nie ma roznicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hm no dobra :) ale jak cos to wpadaj smialo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrnelam przez to wszystko i jestem takiego zdania jak Wy- Bravia pomogla tu wielu osobom,ale takie podejscie jest moim zdaniem po prostu niekulturalne.Wszyscy z nas lecza sie,chodza do lekarza,wykupuja drogie leki....I to,ze mamy tradzik to nie nasza wina.Ja np mieszkajac w malej wiosce nie mam mozliwosci pojscia na jakis aerobik czy basem (co w moim przypadku odpada z wiadomych przyczyn) . I wole wygladac tak jak wygladam,bo nie jestem ladna,nigdy sie za taka nie uwarzalam.Ale na powodzenie tez nie narzekam.... Jestem wesola,szalona...tylko tu wyrzucam z siebie wszystko-moje problemy i smutki z tradzikiem zwiazane.A ogolnie postrzegana jestem jako szalona dziewczyna,z ogromnym poczuciem humoru.I wole byc taka jaka jestem niz wychwalac sie jaka to nie jestem sexowna itd,a tymczasem kto wie jak jest naprawde..... tez moglabym napisac,ze waze 50 kg,ze jestem szczupla,opalona....Ale nie zrobie tego,bo tak nie jest.I co innego gdy czlowiek naprawde o siebie nie dba,widac,ze chodzi brudny,w nieczystych ubraniach...Ale bez przesady....to po prostu niemile z Twojej strony Bravia. Quleczko-zagladaj tu czasem:) Nie chce zostac sama....Bravia pewnie nie bedzie chciala ze mna gadac,bo jestem pryszczata... :P :O Za miesiac zapisze sie do endokrynologa.Badania horomonow mozna zrobic dopiero po 2 cyklach miesiaczkowych od odstawienia tabl. anty.Bede musiala okres niestety wywolac znowu Luteina,bo tak sama od siebie to go niestety nie dostane :O Problem w tym,ze luteina zawiera progesteron :/ Wiec pewnie bede musiala 2 razy wywolac okres i wtedy z miesiac odczekac,zeby wyniki byly wiarygodne.To az 3 msc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Weridiana masz mnie jeszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec ;) Ja tez tu w sumie zagladam rzadko kiedy...Ostatnio dostalismy rachunek na 283 zl za internet :O Fakt,ze brat placi...ale jednak..pojebalo ich w tym plusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hyh :P to gdzie Ty mieszkasz ze nie masz stalego dostepu? ja 61 zl i mam najlepszy necik w miescie xD ja mysle ze tu bede zagladal dlugo jeszcze.. nawet jak skoncze kuracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×