Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Mowilam,ze mieszkam na zadupiu ;) Ciekawe jak jutro pojde do szkoly w takiej pogodzie.... A nie mamy domowego tel ,bo po co,skoro kazdy ma komorke-ja nawet 3 :D Ja wygladam juz dobrze:) Dzisiaj nawet nie mialam pudru,ale bylam tylko w domu i u sasiadow;) Ale mimo wszystko jestem z siebie dumna,ze nie uzylam nawet korektora:) A czy bede tu zagladac to nie wiem,ostatnio rzadko kiedy siedze przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
witam Was :* kurde zaczelam uzywac tego duac i wyskoczylo mi jeszcze wiecej krost na czole niz mialam :(( szczerze mowiac to sie lekko zalamalam ze mi nie pomaga w sumie to uzywam go od 4 dni... co myslicie o tym zeby kupic sobie tabletki cynk podobno pomagaja na cere zazywal ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, znow to samo :o ...zaden lek nie pomoze po jedynym dniu, czterech czy tygodniu... jak nie bedzie widac zadnej poprawy po miesiacu to mozna zaczac mowic,ze BYĆ MOŻE nie dziala.... podkreslam po miesiacu albo wiecej co do cynku - nie zaszkodzi - tyle, ze na efekt tez czeka sie tygodnie, a nie dni... wiec jak u ciebie tak z cierpliwoscia to raczej nie ma sensu :p bo to trzeba brac pare miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Quleczka jesli dobrze pamietam do Everybody pomogl lek po 18 minutach xD jee.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... zaraz dojdziemy do tego, ze jak cos nie pomaga w 2 dni to juz nadaje sie do wyrzucenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
nova00900-Quleczka ma rację.Ja używam Duac'u od 4 miesięcy(z przerwą w środku)i poprawa znacząca przyszła po ok 6 tygodniach.To półtora miesiąca.Wyciągaj wnioski.Nie ma leku na trądzik,który niweluje problemy w przeciągu 4 dni. Cynk-TAK.Przede wszystkim działa antyłojotokowo.Łykaj Zincas Forte lub Zincteral(oba na recepte).Znowu przyznaję racje Quleczce, kuracja cynkiem zaczyna przynosić efekty co najmniej po dwóch tygodniach regularnego zażywania.Cynk ma też właściwości bakteriobójcze.Pamiętaj jednak, że to suplement diety,nie lek.Duac to medykament z prawdziwego zdarzenia,anytbiotyk działający bakteriostatycznie oraz nadtlenek benzoilu działający bakteriobójczo i antyłojotokowo.Podstawa to cierpliwość.Minimalny czas używania go to 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
no wiem wiem cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
aa i do suplementów diety tak jak cynk, należą też wit a+e,wit c,wit b6,bratek(tabletki lub herbata)-wszystko to pomaga przy terapii trądziku,ale nie wyleczy do końca.Podstawa to lek,potem suplementy,które wyżej wymieniłem.Szczególnie a+e oraz c to wyjatkowo dobre witaminy dla trądzikowej skóry no i wyżej wspomniany cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
a mozna stosowac duac i brac cynk poza tym lykam jeszcze antybiotyk tetralysal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze dodam, ze trzeba uwazac bo wiele rzeczy sie powtarza w suplementach ja bralam a+e i cos jeszcze na cholesterol z omega 3 ale musialam z jednego zrezygnowac bo oba mialy 100% dziennej dawki witaminy E :) wiec nalezy uwazac by nie przedobrzyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova - a nie pomyslalas by zapytac o to lekarza? tego ktory wypisal Ci recepte na Duac i antybiotyk? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
no nie pomyslalam ;d bylam pierwszy raz i tak jakos skrepowana bylam buhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam :p Bo mnie denerwuja takie wypowiedzi z 18 minutami czy 4 dniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Quleczka nie wiem czy wiesz ale obecne normy spozywania wit. E sa bardzo zanizone.. przyjmuje sie ze powinno to byc 100mg dziennie a zapotrzebowanie w dziejszych czasach ze wzgledu na zanieczyszczenia i mala dostepnosc w produktach powinno wynosic 400mg :) ja osobiscie lykaam 200mg dziennie niestety sa one przyswajalny od 20-100%.. z olejem roslinnym mysle ze dolna granica zostaje zawyzona ale i tak to malo.. co do witaminek to przedewszystkim A E i C :) jak mowil doniedarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ja jednak wole nie przesadzic... i nie przekraczac znacznie tych norm ;) o np. 100% :) w koncu to tego dochodzi jeszcze wlasnie to co zjadamy...czyli zawsze i tak jest wiecej :) ale tak, tak - wiem, ze witaminy E nie mozna akurat jakos latwo przedawkowac ;) podkreslalam tylko by wiazc pod uwage, ze wiele witamin i mineralow sie powtarza w roznych preparatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
nom powtarzaja sie dlatego ja sam dobieram pojedynczo witaminy. :) obecnie raz dziennie wit C i 2 razy dziennie wit E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
No jak się łyka wit a+e,cynk i wit C to ciężko o powtarzalność.Duże dawki wit C w przypadku ludzi z trądzikiem są tolerowane i organizm "dobrze wie"po co je łykamy,nawet jak zjada się pokarmy z dużą ilością wit C to też dobrze,jej przedawkowanie jest bardzo trudne u osób z chorobami skóry.A+E to inna historia.Przedawkowanie wit A łykając tabletki i jedząc pokarmy ją zawierające jest niemożliwe,gdyż pochodząca z pokarmów wit A to prowitamina,inaczej wchłania się do organizmu i inaczej odkłada niż wit A w kapsułkach.Cynk z kolei jest przyjmowany w ilościach przyswajalnych,czyli nawet jak zażyjemy go za dużo,to zostanie wydalony z organizmu.No chyba,że łykamy po 4 tabletki dziennie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mhm..chcesz powiedziec ze np przy chorobach skornych wit C i E jest lepiej przyswajalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dzisiaj pierwszy raz od dwoch miesiecy wyszedl mi ropny..ale taki maly ze prawie nie widoczny xD roa dziala... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
Ja tez mam problemy z tradzikiem, wprawdzie nie wielkie ale są.Lecze sie juz od 2 lat..ale niestety nie do końca sie wyleczyłam.Jak to u ludzi dotkniętych tym problemem jest okres kiedy cera jest lepsza i niestety w którym nastepuje pogorszenie:(Zauwazyłam ze dobrze robi stosowanie minimum kosmetyków:) czyli te wszytskie pudry nawet z górnych pólek szkodzą..wd mnie..ale ostatnio odkryłam korektor miejscowy Vichy z serii Dermablend, jest super..polecam Wam dziewczyny.Uzywam lekkiego podkładu a niedoskonałosci czyli przebarwienia i pryszcze smaruje tym i jest bardzo ładnie.Choć moim marzeniem jest chodzić bez makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Klaudia 22 uzywanie makijazu i nadmiaru kremow masci itd zamyka pory skora nie moze przez to oddychac i efekt jest przeciwny od zmiaerzonego :) skora musi odpoczac raz na jakis czas nawet od kremow na tradzik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everybody Needs A Hero
Dan91 - nigdy nie napisalam ze Duac pomogl mi po 18 minutach hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everybody Needs A Hero
O! nawet znalazlam kto to byl; niejaki arek16 : "Mi pomógł duac już po 18 minutach, świetny lek. Na moim czole już widać wyraźną różnice, znikneły pryszcze jest elegancko super !!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dlatego napisalem ze jesli dobrze pamietam :D widocznie pamietalem zle sorka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everybody Needs A Hero
haha spoko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ale tu ucichlo .. jeep xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davercin
ja tez stosowałam duac, a teraz pani doktor napisała mi davercin, bo juz mi sie bardzo buzia poprawiła, myślicie, że to dobry lek?? mam wersje w płynie. poza tym dostałam maść robiona na zamówienie w aptece... za 5 zł :) tak to sie moge leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hm jesli dobrze pamietam to po davercinie przez pierwszy tydzien mialem mocno podrazniona twarz po nalozeniu ale z dnia na dzien schodzilo (jest to normalny efekt uboczny)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×