Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Kazdy ma inna skore na Ciebie nie dziala brevoxyl na kogos tam nie dziala duac. Pozatym trudno usunac cos co jest w srodku stosujac tylko srodki zewnetrzne. Co do czytania to uwierz mi na slowo lecac nawet po łebkach znajdziesz to co Cie interesuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozna przeszukac caly temat w celu znalezienia interesujacej rzeczy, np: za pomoca google.com. Wystarczy wpisac: allintext: Kto stosował lek na trądzik DUAC? site:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3321507&start=0 W miejsce wpisac np: na noc, tetralysal, izotek itp. Np: allintext: Kto stosował lek na trądzik DUAC? na noc site:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3321507&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
jak sie w koncu stosuje ten duac?? tylko miejscowo czy na cala twarz i pozostwia do rana czy sie splukuje czy na sucha czy zwilzona twarz? pomozcie !! ;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz ulotki??? na cala twarz, zwilzona, mala ilosc wielkosci ziarnka grochu... chyba oczywiste, ze sie nie zmywa go, przeciez po to wlasnie jest na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze jak sa kawalki gdzie nigdy nie miales tradziku...to mozesz po tych miejscach nie rozporowadzac, a skupic sie na tych gdzie masz tradzik jak ktos ma gladkie i czyste czolo od zawsze to na przyklad tam raczej nie musi go stsowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
dziekuje bardzo za pomoc :):):):):) a czy mozna uzywac dodatkowo przy stosowaniu tego zelu toniku garniera ktory zweza pory i zelu myjacego garnier ktory oczyszcza skore i delikatnie odblokowuje pory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj prosze co inni tu pisza... prawie wszyscy napisali, ze wedlug nich lepsze jest delikatne mydlo lub zel do mycia twarzy, nie typowo tradzikowe.. rano mysle, ze mozesz tonik spokojnie jakis zastosowac po umyciu twarzy przed nalozeniem duacu lepiej nie...naloz duac na wilgotna umyta twarz na noc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova0090
jeszcze raz bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podstawowa zasada przy skorze tradzikowej... delikatnie bo co za duzo to nie zdrowo wszyscy prawie maja sklonnosc do przesadzania z iloscia roznych srodkow i iloscia ich dawkowania.. .to tylko meczy skore, wysusza, a szybciej sie wcale nie leczy... tak wiec nie przesadz z kosmetykami i duacu tez naprawde ilosc wielkosci ziarnka grochu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek16
Mi pomógł duac już po 18 minutach, świetny lek. Na moim czole już widać wyraźną różnice, znikneły pryszcze jest elegancko super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
wow 18 minut :P haha mi pomógł po 3 tygodniach! dziś jestem po trzeciej mikrodermabrazji- zero zaskórników, blizny prawie niewidoczne, zero nowych pryszczy(odpukać :P ) i te 3 co zostały na prawym policzku coraz mniejsze,bo przecież ścieram naskórek i coraz głębiej maszyneria dochodzi, dzięki temu podskórne schodzą- to jest też metoda na te podskórne właśnie, chyba najlepszy sposób.Kto nie ma już bardzo aktywnego trądziku, nowych wykwitow, to polecam zdecydowanie zabiegi mikro, powiedzieli mi dziś,ze 6 zabiegów mi starczy,za 2 tygodnie mam ostatni peeling, potem jeszcze 3 mikro i kto wie... może będzie git :) a duac jak działał, tak działa. Kolejny miesiąc mi pomaga, juz prawie minął miesiąc jak odstawiłem antybiotyk, więc Duac go świetnie zastępuje, do tego Skinoren na plamy. no kurde zajebiście się robi :D :D pozdrawiam LUDZIE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam;| beznadzieja...nie wart swojej ceny(40 zł taka malutka tubka). lepiej kup Skinoren. nakładaj punktowo, bo bardzo wysusza, ale skuteczny. jak nałozysz to dwa dni i nie ma nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie darujcie sobie... na kazdego dziala co innego :) a pisanie, ze cos pomoglo w 18 minut czy miejscowo w 2 dni jest bez sensu... chyba nikt sie nie ludzi, ze tradziku da sie pozbyc w godzie, gdzien czy tydzien? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dam91
ehh ale rozmowa :P 18 minut? dzwonie do komisji z księgi Guinessa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dzisiaj musialem kilka razy umyc twarz i w sumie caly czas mokra mialem i tak mi wyscchal ze wygladalem jak papier :| jak zyje takiego widoku i uczucia nie mialem xD odrazu reka za krem zlapalem i cala buzie nive'ą wysmarowalem.. sie swiecilem i pachnialem :P sorka za rymy hehe :)) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego kochani z okazji tego jakże komercyjnego aleuroczego święta :D życzę Wam pięknych buziek i ochrony portfela w walce o ten cel. ja wciąż mam jakieś gule na bokach policzków, które sukcesywnie zasuszam benzacne, dzięki czemu po przykryciu podkładem są niemal niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a dziekowac Xd chociaz nie lubie tego swieta ogolnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to wsio ryba,dzien nieco inny od pozostalych,ale nieraz niezbyt mile przezyty.Fajnie dostac jakies mile smsy i dowody hsympatii.....ale gorzej gdy dostajemy je nie od osoby,od ktorej by sie chcialo....Coz-zycie:) Moze za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a jeszcze gorzej gdy za duzo xD heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelo1101
Duac jest ok . Pomaga :) Cierpliwość jeszcze by sie przydała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
powiem inaczej: jest moment ze ma sie dosc :P ale to nie koniecznie na walentynki innymi slowy - i tak zle i tak nie dobrze :P blondyn jak tam na wiekszej dawce? :D jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krwiawie jak swinia podczasu uboju :). A tak na powaznie to nic nowego nie zaobserwowalem, co do walentynek to moze i to super swito ale jak ma sie zkim je spedzac - jak dla mnie to zwykly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze nie tylko ja jestem sama ;) Ulzylo mi :D A tak na serio to dla mnie to nie jest dzien jak kazdy inny,bo dziwnie patrzy sie na pary,ktore ida za ręce,dziewczyna niesie kwiatka czy tam misia.... I jakis taki maly smutek sie odzywa ze srodka,ze ja tak nie moge... ,ze ja nie mam tej drugiej polowki,nie moge sie z nia przejsc za raczke.... Ja jade za chwile z kolezanka odwiezc jej chlopaka w dodatku.Ale co tam-tyle czasu bylam sama to i teraz moge byc ;) No i jest jeden plus-nie trzeba wydawac kasy na prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
heh :) ja za samotnosc obwiniac moge tylko swoj wybor xD ja tylko flirtuje caly czas :P ale tak patrzac ogolnie to chyba wszyscy tutaj samotni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wylamala sie :) , ale nie ma co sie dziwic trudno jest wyrwac druga polówke majac spory tradzik. Kiedys nawet Bravia pisala ze obrzydzaja ja faceci z tradzikiem i raczej nie chetnie by mu sie dala dotknac. Jaki z tego wniosek? Mozna byc wspanialym, wyjatkowym a nawet niemal idealnym w srodku, jednak gdy fizycznosc zawodzi nic Ci po tym :). Oczywiscie sa wyjatki od tej reguły ale chyba wiekszosc z nas sie przekonala jak one czesto sie zdarzaja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to ja sie wtrace - na powodzenie to ja nie narzekam :p - ale ja nie mam silnego jakos bardzo tradziku - tylko ostatnio w moim przypadku \"caly w tym ambaras aby dwoje chcialo na raz\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×