Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Ja sie zblizam do 6k. Jak bede mial dobre wyniki to postaram sie namowic lekarza na jeszcze jedno opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj ja wzielem juz ok 2500 :) 6,5tysiaca przede mna :D ale dziala rewelacyjnie.. zapaasy mam nie cale 3000mg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz tak dobrze, to watpie zeby Ci cale 8k dali. Po 2.5 ponoc zaczyna juz porzadnie dzialac. Ja po 4 mialem juz calkiem, calkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja tak czy owak chce wziasc 120mg/kg masy ciala i tego nie zmienie ;] tzn powiem tak zostalo mi kilka duzych ktore tak w miare srednio schodza ale to z szyi tzn tak niewidoczne prawie i wszystkie nowe ktore wychodza to sa coraz mniejsze prawie niewidoczne.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ale to co chcesz, a to co lekarz zdecyduje nie zawsze idzie w parze :) Niemniej zycze bys osiagnal swoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj pamietajmy o tym ze 120mg/k masy ciala to dawka ktora musi przyjac kazdy - zaleca tak producent.. wiadomo ze wolalbym wczesniej skonczyc leczenie ale tu nie chodzi o to.. :) no ciekawe co u blondyna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi i zaleca, maja rozne znaczenia. W tym wypadku producent zaleca optymalna sumaryczna dawke, a musi, to wysylac na badania :P Na innym forum jeden dermatolog, chcial przerwac terapie dziewczynie po 4k, choc wcale nie miala dobrych efektow, ale uwazal, ze to za duza dawka. SIC! Jednak z dermatologami trzeba uwazac. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj miejmy nadzieje ze 9k wezme :) moja dermatolog jest zdania ze musze zwiac 120mg/kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
tak wlasnie zobaczylem ze jestem juz z wami tutaj 50 stron co zajelo mi nie cale 3 miesiace :) ..jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia ile jzu mam za soba jakis czas temu przestalem liczyc - mysle ze kolo 2k .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mi pyka wlasnie 2,5k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmdht
hej, kto z was stosowal, lub stosuje DUAC??? ile czasu trzeba czekac na porzadne efekty???? ja stosuje go od tygodnia..ale narazie srednio pomagaja:( mam tez jakies czerwone plamki po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hmmdht przeczytales chociaz 2 ostatnie strony tego tematu? ;/ bo caly czas o tym jest mowa i mysle ze na kilkua ostatnich stronach znajdziesz odpowiedz na wszystkie Twoje pytania ;] co do tych plamek to sa przebarwienia.. witamina A C i E na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela_2
witam ponownie:) jakis tydzien temu w czasie stosowania duac-a na mojej brodzie pojawilo sie mnostow tych podskornych pryszczy...:/, czy ten antybiotyk mogł byc przyczyną tego? Nigdy wczesniej nie mialam takich podskórnych zmian, jedyne co mnie męczy to problem z wągrami, które mam rozsiane po calej twarzy no i oczywiście wielkich ropnych wulkanów na twarzy;) oprocz duaku stosuje 2 razy w tygodniu na noc taką maseczke przygotowaną przez farmaceute na zamówienie, moze to moglo mnie podraznic? jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jak dla mnie to duac zaczyna dzialac i Cie wysypalo...wywalilo Ci to co siedzialo pod skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pryszcze podskorne ktore masz na brodzie moga co najwyzej wychodzic po duac\'u a nie sie po nim tworzyc - musialy powstac juz jakies czas temu a dopiero teraz sie wydobywaja na powierzchnie. Qągrów mozna sie pozbyc tylko i wylacznie po przez scieranie naskórka - ale na to trzeba czasu, lub pieniedzy na piling lub cos w tym stylu oraz nie wolno miec na twarzy ropnych wyprysków. Duac pomaga jedynie na ropne gule, na taka \"kaszke\" dobry jest brevoxyl. Pozatym efekty jakies mozna zauwazyc mniej wiecej dopiero po 12 tyg. stosowania jakiegokolwiek leku na tradzik. Plamy na twarzy moga oznaczac to iz nakłada sie za duzo zelu na twarz (ziarenko grochu na cala wilgotna twarz), Twoja skora moze byc bardzo delikatna i musi sie przyzwyczaic lub jest sie uczulonym na jakies skladnik w duac;u zawarty. Prosze czytajcie poprzednie strony, to juz wszystko kiedys bylo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
nie ma czegoś takiego jak wyłażenie czegoś, co sie stworzyło kiedyś!! z medycznego punktu widzenia to kompletna bzdura. tak sobie tłumaczcie, a skoro macie wysyp, to znaczy, że skóra przezywa szok na skutek styku z lekiem, a nie że się oczyszcza... bo pryszcze nie mieszzkają sobie gdzieś tam głęboko i nie robią spaceru do góry, tylko tworzą się tuż przy skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna miec wczesiej pozatykanych porow z ktorych teraz robia sie pryscze? a to ciekawe... to co, nie ma sie nic, a potem nagle w jednej sekundzie od duacu wyskakuja ;) ze storony luskiewnika "Po pewnym czasie miejsca z wągrami głębokimi (wągry utajone) ulegają stanowi zapalnemu, zakażeniu bakteriami i opuchnięciu (substancja rogowo-łojowa nie ma już przestrzeni do odkładania się). Wówczas wągry utajone w krótkim czasie przekształcają się w bolesne pryszcze, szybko ropiejące (dojrzewanie pryszczy). "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
heh z punktu medycznego ;] szok na skutek z lekiem :| w tym momencie to Ty piszesz bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
jestem na studiach medycznych, obecnieodbywam praktykę w gabinecie dermatologicznym, także na temat pryszczy wiem na pewno więcej niż Wy i strona luskiewnika pozostawia wiele do życzenia, jest tworzona dla internautów, ale niekoniecznie z myślą,abypomóc im do konca, bo jak to mówi ekipa mojego gabinetu stracilibyśmy pracę,gdyby prawdępowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mam pytanko bo nie wiem... czy moge sobie zrobic maseczke z owocow dla skory suchej? wiecie nawilzy mi troche skore wiec moze nie bede musial uzywac kremow chemicznych ;] ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
co do poprzedniej wypowiedzi: tylko co to zmienia? i tak kazdy musi przejsc ten okres ;] skupmy sie na wazniejszych na tym forum..pomagjmy innym :) Odpiszcie mi co do tej maseczki.. Moze Ty mi doradzisz jak jestes na studiach medycznych? dodamm ze stosuje wlasnie roaccutane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia medyczne
ja nie polecam, lekarze nie polecają. w owocach są kwasy, dość agresywne dla skóry, a Wasza skóra zapewne jest juz poniszczona wieloma specyfikami przepisywanymi zarówno przez dermatologa jak i stosowanymi na własną rękę. jedno co mogę polecić na pewno, to minimalizm!! bo co za dużo to niezdrowo, Waszaskóra naprawdę reaguje na wszystko co na nią nakładacie i wbrew temu co się tu oburzasz - przezywa szok na skutek styku z jakimkolwiek lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mhm.. a oprocz brzoswkini to jakie ogolne owoce zdrowe na skore sa? takie zeby mialy duzo witaminy C i E..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia medyczne
marchew, fasolka, brokuły, papryka, wspomniana przez Ciebie brzoskwinia, mówię tu zarówno o owocach i warzywach, ważne dla skóry są rówież ziemniaki i groch, kiwi, czarna porzeczka, natka pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a jakbym chcial tak jednym produktem z wymienionych uzupelnic sobie codziennie witamine C to ktory bys polecila i ile dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia medyczne
hehe jednym produktem?? to zdecydowanie za mało. ważna dla naszej skóry jest zbilansowana dieta, więc jesz różne rzeczy w małych ilościach. np sniadanko płatki z mlekiem ( zboże jest bardzo ważne) na drugie zjesz brzoskwinkę obiadek makaron z brokułami i zółtym serem jako zapiekanka na podwieczorek deserek owocowy, lub kisiel z przegotowanych owoców ( bardzo dobrz wpływa na trawienie więc i oczyszczanie się organizmu) na kolację coś lekkiego i na pewno przed 18, popijesz sokiem z porzeczki i juz masz dzienną porcję witamin w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja mam zdrowa diete i jem zawsze rano platki itd itd chodzi mi o to ze zamiast witaminy C w tabletkach chce dostarczyc witamine C z owocow bo jest lepiej przyswajalna...papryka czerwona ma duzo witaminy C i przynajmniej moge ja teraz kupic :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudki podskorne moga byc wynikiem zbyt mocnego przesuszenia skory przez Duac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ciesze sie z jednego powodu.. ze na twarzy jedne co mi wychodzi juz to takie malutenkie krosteczki ala potowki.. tylko ze na dekolcie plecach i szyi trafi sie cos wiekszego zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×