Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

przeciez ja Was nie chce wyrzucić, tylko mówie, że jeżeli Dan ma jakies pretensje, że ktoś wkleja link, to idąc jego tropem wypadałoby usunąć stąd watek o roa. poza tym zrobiło się tu bardzo nieprzyjemnie. wskrzeszając ten wątek miałam pewnośc, że robię coś dobrego, dzien po dniu pisałam jak wyglądała moja walka, a teraz stałam się osobą, na której skupił się atak. niestety okazało się, że nie mam do czynienia z ludźmi dorosłymi, ktorym można szczerze powiedziec jakie się ma zdanie. szkoda wątku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia nie rob z siebie meczenniczki. Temat sie skonczyl, a Ty go na sile rozpoczynasz na nowo. Znowu chcesz o tym dyskutowac? Po co? I nie probuj wmawiac, ze nagle zaczely Cie w oczy kluc nasz dyskusje, bo jakos przez rok czasu slowa nie powiedzialas na ten temat, a sama wielokrotnie poruszalas watki zupelnie nie zwiazane z Duaciem. Nie badz hipokrytka. Czujesz sie urazona, ze wszyscy stali czytelnicy tego tematu skrytykowali Twoja postawe, trudno - masz prawo sie bronic, nie skorzystalas z niego - Twoj wybor. Ale prosze Cie nie probuj sie na nas teraz odgrywac pod byle jakim pretekstem, bo to jest wlasnie brak doroslosci o ktorym piszesz. Bynajmniej Danowi nie chodzilo o to, ze ktos pisze nie na temat, a ze po prostu bezczelnie spamuje. Dostajesz czasem na maila reklamy, czasem na GG ktos do Ciebie pisze i wkleja jakies adresy ze zdjeciami, ktorych nie chcesz dostawac? Tutaj chodzi o to samo. P.S. Ja nadal stosuje Duac, pare stron wczesniej odpowiadalem na pytania z nim zwiazane i jezeli beda pojawiac sie nowe, to bede robil to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
tak chodzilo mi o spam i nie bede tego tolerowal :) reklamowanie forum na forum...;/ niech sobie bilbord wywiesi a nie przeszkadza w rozmowie.. co do reszty Twoich pretensji juz nie bede komentowal bo z kazda wypowiedzia pokazujesz bardziej swoja prawdziwa twarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Muoda-odpisywałem Ci na maila juz daaawno temu, ale napiszę w takim razie jeszcze raz, bo widocznie coś tam się porąbało. Moja twarz wygląda coraz lepiej.Stare plamy coraz bledsze.Blizny płytsze z każdym tygodniem.Co prawda przedwczoraj zrobiły mi się słownie 4 zaskórniki.Jestem tak przewrażliwiony, że wypatrzę nawet najmniejsze ścierwo.Ale są małe,naprawdę małe...Dla mnie widoczne-chyba zapadam na jakąś fobię :P W środę peeling-ostatni.Jestem po 3 mikro, jeszcze 4 i ma być git.Żadne nowe syfy mi nie wyskoczyły od grudnia.Dziś miesiąc z hakiem od odstawienia Unidoxu.Duac i Skinoren ciągle w użyciu.Skóra to znosi dość dobrze. Bravia-jak widać, nie przeszłaś jeszcze próby czasu i póki co chyba lepiej by było gdybyś nie wywoływała niepotrzebnych spięć, a najzwyczajniej wróciła do dyskusji o pudrach i Duacu, w końcu wielu osobom pomogłaś. Nie masz racji i tym razem niestety. Ta osoba nie miała nic ciekawego do zaoferowania.Pomyśl ile lepiej by wypadła,gdyby napisała chociaż krótką wiadomość od siebie, ale nie... To była krótka, rzeczowa reklama.Bez zbędnej kurtuazji i zwlekania Dan zajął się sprawą.Gdyby nie On, to zrobiłbym to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-s-e-c-z-k-a
A co z tym Duaciem? Juz koniec tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ne koniec tematu ;] pytaj ekspertow duzo tutaj jest ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
kurde ja sie wypowiadam w tylu roznych tematach a o roaccutane napomne nieraz.. i tak wypominasz mi i innym..;/ naprawde BRAVIA Twoje zachowanie i poziom jaki reprezentujesz juz nie tyle zastanawia co oburza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczmy najlepiej ta dyskusje. Ja sie aktualnie pochorowalem, gardlo mi spokoju nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do panow. Jak wyglada sprawa golenia w waszym przypadku? Czy macie mocny, twardy, gesty zarost? Co ile sie golicie? Czy wplywa to jakos negatywnie na skore? Maszynka zwykla, czy elektryczna? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
nom trza skonczyc bo juz to sie robi glownym watkiem :P kiedys jak mialem wiecej tradziku bo teraz gicik jest to mnie to strasznie przeszkadzalo :) ja mam duzy juz zaroscik twardy czarny xD gesty taki nawet :) gole sie co 2 dzien regularnie rowniez w innych miejscach..xD jechanie maszynka po pryszczach napewno nie sprzyja ale golenie ogolnie jest mysle bardzo dobre bo higieniczne nieprawdaz? ja gole sie najpierw z wlosem potem pod wlos i mam skore jak niemowle xD maszynka reczna ale jednorazowa 3 mach od gilette :d taka zielona wiecie i do tego taka sama pianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
piernicze ;/ wiecie jak to jest..czlowiek madry ale jak komus radzi..dzisiaj zobaczylem ze w moich witaminkach jest sporo witaminy B6.. jak moglem to pominac xD fakt faktem jak mowlem to nie 100% przypadkow jest ze pogarsza tradzik ale jednak... :P juz wykluczylem ten suplement diety i zastapilem innym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mnie sie smiali jak radzilam by zwracac uwage co jest w roznych suplementach :p bo czasem w nazwie jest jedna substancja jak u mnie olej z ogorecznika bodajze, a potem ze skladu wynika, ze w tym to tez sporo witaminy E jest ;) to tylko przyklad ale zawsze warto sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na tym koniec, nie mam ochoty juz sie tu udzielać, znalazłam inne forum o podobnym temacie i tam mozna komuś pomóc, ja już jestem w bardzo dobrym stanie, więc duac szczerze polecam, a z Wami się już żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
UFFF.To cześć :) Co do golenia.Mój zarost nie jest bardzo dokuczliwy.Ojciec i brat mają taki sam jak ja,czyli głównie wąsy i broda i trochę bokobrody rosną.Na policzkach pojedyncze włosy, a tu właśnie miałem największy trądzik, więc nie miałem wielkiego problemu.Parę razy sobie podrażniłem maszynką, ale to dawno. Teraz golę się jednorazowymi Gilette, tak mi kazał lekarz, żeby nie roznosić nic po twarzy.Nie używam wody po goleniu, bo podrażnia i też kazali mi odstawić. Od razu po goleniu lekko przemywam wodą i potem myję Effaclar'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Quleczka jak ja to moglem pominac :D hehe ale co tam :) juz zamienilem..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyn89
Mmj zarost to kwestia indywidualna :). U mnie to glownie broda i pojedyncze wloski gdzie niegdzie , wąsa praktycznie nie mam. Maszynka elektryczna jest wygodniejsza ale mniej dokladna i nie sterylna. Do golenia ja tez uzywam jednorazówek tez z gillet chyba blue 2 exel czy jakos tak, pozatym uzywam jeszcze zelu go golenia z tej samej firmy i od czasu do czasu po goleniu nakladam balsam ale to juz ten delitny z nivei :). Gole sie co okolo 3 dni jakos nie potrafi wytrzymac z dluzszym zarostem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no - wiem, ze indywidualna, dlatego pytam z osobna ;) Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dla mnie broda jest ochydna ;] chyba ze mowa o wyprofilowanym zaroscie czy cos takiego.. podoba mi sie jeszcze bardzo 2 dniowy zarost :) taki wiecie leciutki .. jedno jest pewne: wszystko musi byc schudne i higieniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
tez z waas ktos stosowal/stosuje no-scar? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
ja nie, bo Skinoren radzi sobie z plamami,schodzą warstwa po warstwie i blizny też spłyca,a do tego peelingi i mikro robią swoje,już wole nic dodatkowo nie wcierać w ten mój ryj :P starczy duac i skinoren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniedarko... a na ile starcza Ci tubka skinorenu? bo mysle czy nie zaszalec :p i nie kupic raz zamiast acnedermu... ale jak pomysle, ze kosztuje 2-3 razy tyle to wciaz sie nie przekonalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jest jeden najlepszy sposob na slady .. :D tzn moj jak teraz mam przesuszona skore przy roa to z rana pojsc do lazienki umyc twarz i po 20 minutach mam cala biala bo mi sie zluszcza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Quleczka-Skinoren to tak poprzednia tubka starczyła mi na ok 7 tygodni.150mg to w koncu duzo.Mam teraz drugą tubkę i odkąd ją zacząłem minęły gdzieś 4 tygodnie i jest mniej niż połowa,ale to dlatego,że robię zabiegi cały czas.Lekarz mi powiedział,że po mikro odczekać mam do wieczora i posmarować cienką warstwę.Lek się lepiej wchłonie i jego ddziałanie będzie silniejsze,więc używam go trochę częściej niż poprzednio.Polecam zdecydowanie.Substancja czynna ta sama co w Acne Derm ale Skinoren ma po prostu lepsze opinie,gdzie nie zajrzę.Wiadomo,że kasa większa,ale raz na jakiś czas spróbuj! :) Ja po myciu też mam suchą skórę,ale tylko na policzkach, czyli tam gdzie najwięcej lekarstw ma kontakt ze skórą.Wtedy też plam nie widać,zresztą po Skinorenie też nie widać,bo on ma właściwości matujące.Najgorzej jest jak się umyję.Wtedy wszystko widać :P i wiem,że jeszcze sporo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Nie nie..chodziło mi o 150 mg kwasu w stosunku do 30gtuby :) źle napisałem. Mam żel,który jest lepszy od kremu,szczególnie dla trądzikowców no i dla wielu facetów.Ja osobiście nie trawię kremów,ani na twarzy ani na rękach:P Mi powiedziała lekarka, że żel jest lepszy.Lepiej się wchłania i głębiej dociera a przede wszystkim szybciej...nie wiem jakim sposobem, ale nie śmiałbym się sprzeczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :)ja tez nie bede :) czyli jak rozumiem to ta wersja co ma 15% kwasu :) chyb sie skusze...bo potrzebuje cos na dzien, a acne-derm na dzien odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×