Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość studia medyczne
tylko wiamina c działą głównie na przyspieszenie gojenia sie ran, a inne działanie jest raczej \"wspomagające\". żadna witamina sama w sobie nie działa, trzeba je łączyć w odpowiedni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem dodac. Musza byc pryszcze starsze i mlodsze czytaj musza byc te głebiej oraz płyciej. To juz wiadomo z doswiadczenia, 3 lata jebania sie z tym gownem ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
wiadomo ze trzeba laczcy ;] witamina C i E...blondyn porazka nie? tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) 🖐️ Dlugo tu nie zagladalam...Mam nadzieje,ze mnie nie wypedzicie ;) zartuje.Widze,ze Bravia postanowila sie stad "wyprowadzic" ...Ale podzielam Wasze zdanie.Kazdy pisal tu o tym co uzywa itd. I przez ten rok nikomu to nie przeszkadzalo....jakos teraz tak.. :O U mnie dobrze,mam przesuszona skore w paru miejscach,ale staram sie ją nawilzac jak najczesciej... No i za miesiac dzwonie do endokrynologa,zeby zapisac sie na wizyte:) Przenioslam sie na forum o dietach ;) Quleczka zajzyj do nas,bo chyba tez Ci sie przytylo po tabletkach anty z tego co pamietam...A dietka nie wymaga wyrzeczen naprawde.Ja sie nie nadaje do zadnego dietowania ;) Ale ....zreszta co bede gadac-zerknij sama jesli chcesz:) 3majcie sie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hehe :P aluzja widze.. ale oczywiscie ze nie spamujesz to jest inna sytuacja..blondyn luszczy Ci sie strasznie skora tak jak mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
znowu czytam o tych nawrotach i juz nie wiem w co wierzyc :(.. mmj kiedy Ty konczysz te kuracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a i odebralem wyniki morfologii w srode i sa idealne.. doslownie idealne :) ciesze sie bardzo... w czwartek mam wizyte i mojej pani dermatolog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana...mi sie nie przytylo po tabletkach anty, tylko chcialo sie jesc jak cholera, a to roznica :p Przytylo mi sie z 1,5 roku temu gdy przez dluzszy czas mieszkalam z Wloszkami, ktore za dobrze i za pozno w nocy jak dla mnie gotowaly - efekt, jadlam dwa obiady dziennie :) Ale na forum o dietach sie nie przenosze bo bylam na jedynym topiku od stycznia i starczy :) W dwa miesiace stracilam wszystko co chcialam, waze tyle ile chce i nie mam z czago sie juz odchudzac :) Teraz mam jakies 57kg, moze 56...starczy, mniej nie chce bo nie lubie wygladac jak modelka czyli jak wiszak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan91...nawroty sie zdarzaja niestety :o Sama znam osobiscie (nie mowie o forum) jedna osobe, ktorej dopiero drugie podejscie pomoglo. To dzieczyna z UK...to drugie podejscie bylo gdy miala 16 lat, teraz ma 22 i nie nikt by nie uwierzyl, ze miala tradzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mhm wlasnie... tylko ze niestety ale dziewczyny maja najczesciej nawroty bo u nich to sa sprawy hormonalne.. ostatnio mam ciezkie dni dlatego brakuje u mnie optymizmu.. ale zobaczymy co to bedzie pierwszy na odstrzal idzie mmj hyh zartuje oczywiscie ale mam nadzieje ze po skonczonej kuracji mmj zamiescisz tutaj codziennie raport :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam raport do 130 dni, bo potem mi sie znudzilo pisanie, bo juz nie bylo widac zadnych zmian :] W poniedzialek ide do dermatologa i wtedy podejmiemy decyzje, czy dociagnac do 120 mg na kg, czy zostac przy 100. W pierwszym przypadku potrwaloby to jeszcze ze 2 miesiace, w drugim okolo 20 dni. Sprawa nawrotu, tez mnie ciagle meczy i przesladuje. Pozyjemy zobaczymy. Dodatkowo mama idzie na kontrole do swojego endokrynologa (tez w poniedzialek) i pokaze mu ten zawyzony poziom DHAE, aby zweryfikowal to w stosunku do problemow z tradzikiem. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
robiles testy na hormony rozumiem tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilem na wlasna reke przy okazji kontroli iso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj to ja tez poprosze ale na NFZ od mojej pani dermatolog..jak myslicie..czy dobre wyniki badan czyli jezeli jest sie zdrowym wplywa na dzialanie leku i walke z tradzikiem?.. czy to obojetnie a nwaet powinny byc troszke gorsze zeby bylo widac ze lek dziala? przepraszam za takie blache pytania ale mam metlki w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
*metlik w glowie.. zerwala ze mna dziewczyna przed chwila i z tad tez brak optymizmu.. moze za kilka dni bede bardziej "wczorajszy" w swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkukmukmkjmkjk
mama problem a mamk taki lekki tradzi ale on chyba jet go cocraz wiecej wiec pomyslaalm o fluidzie ale slszalam ze on puzniej tylko potrafi pogorszyc sytulacje prubowalam niemal wszystkiego a moze one same z wiekiem znkina juz naprawde nie wiem pomuzcie mam skonczone 13 lat ....HELP MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jakbys nie podala wieku tez bym sie domyslil ile masz lat po tych bledach ortografinczych ale do rzeczy... fluid to jest tylko do zakrywania tradziku wiec mozesz go stosowac ale najlepiej niech taki ktory nie zamyka porow,, przede wzsystkim zaczal bym na Twoim miejscu od jakiegos toniku oczyszczajacego i do tego kremu na tradzik, jesli nie pomoze to jak najszybciej wybierz sie do dermatologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia medyczne
najlepiej nic nie robić na własną rekę, bo tylko pogarsza się sprawę, idz do dermatologa, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wieku tradzik to normalne.... Sa okresy w ktorych pryszczy jest mniej albo wiecej, do dermatologa nalezy sie wybrac na moje oko dopiero wtedy kiedy zauwazysz ze jest tego wiecej niz u np. kolezanek z klasy - tak nie ma co panikowac. Jeszcze jedna wazna rzecz i mniej kosmetyków tym lepiej. PS. Fluid w tym wieku? Boże jak Ty bedziesz wygladac po 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia medyczne
jedno co moge polecić na pewno, to ręcznik na poduszkę zmieniany każdego dnia oraz mycie twarzy baaardzo delikatnymi srodkami, a nie sklepowymi wysuszaczami. nie wiem jakie masz możliwości finansowe ( albo Twoi rodzice) bo wtedy mozna doradzić coś konkretnego, ale najlepszym wyjściem jest dermatolog, bo on Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
studia medyczne po co wysylasz odrazu dziewczyne do dermatologa.. niech najpierw sprobuje jakims kremem z drogeri.. koszt 15-20zl.. ps. "to ręcznik na poduszkę zmieniany każdego dnia" o co chodzi bo nie zrozumialem? :P wiem ze ja uzywam do twarzy innych recznikow i czesto zmieniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodzi o bakterie beztlenowe, jednak tez nie wiem co taki ręcznik ma na celu. Przecież te bakterie występują u każdego na twarzy i dopiero zatkane pory w połączeniu z w.w. bakteriami tworzą trądzik. Chyba ze ten ręcznik ma łój wyłapywać. Jak możesz kolego na studiach rozwiń myśl :). Ja osobiście myślę ze to tak, jak z ta woda w butelkach do mycia twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja dalej nie wiem o co chodzi xD niech student mi wytlumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwol,ze ja Ci wytlumacze:) A wiec chodzi o to,ze najlepiej na poduszke klasc kazdego wieczora recznik.I zmieniac go kazdego dnia.Albo po prostu jak najczesciej zmieniac poszewke na poduszke.Chodzi tu o to by poduszka zawsze byla czysta i nie gromadzily sie na niej bakterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to akurat ma sens :) tyle, ze ja wole zmieniac poszewke na jasiek...z recznikiem sobie nie wyobrazam, wstawalabym z odcisnietymi szlaczkami na twarzy :p tak samo recznik ktorym wycieramy twarz najlepiej by bylo zmieniac codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np czasami na noc nakladam jakies mazidla typu masc cynkowa i takie tam.I wtedy gdy dotykam twarza poduszki to wiadomo,ze niestety ale masci sie na niej osadzaja. To tak na moj chlopski rozum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka,a moglabys podac ta stronke z dietami? Albo mniej wiecej strescic co i jak? :) Jesli to cos normalnego to moze bym sie przerzucila ;) Bo jedzenie to chyba moje hobby juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana ile Ty masz wzostu, ze Cie to 55kg tak wkurza w tej stopce? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×