Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan91
doniedarko ale nie ma czego sie wstydzic.. tzn nie uwazam ze jestem prostakiem ze piszesz ze byles przystojny i pewny siebie... musze CI pogratulowac ze mimo tego ze nie stosowales takiej "armaty" jaka poslugujemy sie my tzn ja mmj i blondyn to wygrywasz.. teraz bedzie juz z gorki.. tego Ci zycze :) a ciezko jest kazdemu.. ale damy rade razem damy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
tak wogule to zauwazylem ze juz coraz trudniej buduja mi sie nowe pryszcze tylko jak juz to odbudowuja sie na starych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, bede bral do 120mg/kg, ale w minimalnej dawce po 10 mg dziennie. Twarz mam juz idealna, ale bede nadal bral aby wysycic organizm do tej zalecanej dawki. Dodatkowo mam zapisana witamine E. Dowiedzialem sie w aptece, ze jest duzy Duac 30 mg :) Ale szkoda mi bylo 70 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja mam pojutrze wizyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
Hej wie ktoś może czy istnieje jakiś lek czy żel odpowiadający DUACowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam wieczorem napisac,ale internet mi sie co chwile rozlaczal,a potem zaczynalo mnie mulic,bo wzielam tabletki uspokajajace.Serce mnie znowu zaczelo ostatnio bolec,a przy tych wichurach w ogole. Ale do rzeczy ;) Wiec chcialam napisac,ze ja tez nie pamietam siebie z czasow gdy jeszcze nie mialam tradziku :( Mama mowi,ze kiedys miala sliczna buzke ;) Ze mialam taka ladna cere,opalona bylam...Teraz po tych wszystkich lekach moja skora jest nijaka,nie ma koloru... Moze kiedys jeszcze bede wygladala jak za czasow dzieciecych... Mama powiedziala,ze to jest nienormalne,ze z takiej pieknej cery jaka mialam,w tym okresie dojrzewania porobilo sie cos takiego... Coz-zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no zycie zycie... niestety :P ja jak pojde pojutrze do dermatolog to powiem ze ma mi zwiekszyc dawke przynajmniej do 40mg codziennie (teraz 30/40mg) bo cos ostatnio mnie wysypuje ladnie.. ;/ na poczatku po wysypie pierwszym duzym to mialem spokoj taki.. a teraz sie burza zaczela jakas :P ; O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
najchetniej to bym lykal 60/30 xD albo juz wogule 120mg dziennie xD heh :P w bym skonczyl kuracje w 73 dni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ej mam takie pytanie bo kurde cos mnie ostatnio duzo wysypuje.. myslicie ze moze to byc przez no-scar? bo przed chwila wyczytalem na forum ze zapycha pory czy cos... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, ze to nadal moze byc efekt roa. Mnie sypalo ponad 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
to dobrze.. tez mi sie tak zdaje ale mialem watpliwosci.. a nie wiesz czemu nie a raczej czym grozi smarowanie tym kremem pryszczy? bo ja tak robilem bo nie wiedzialem ze tylko na wygojone rany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
radzę przejrzeć ten wątek..wszystkie jego strony i cieszyć się?...jakoś trochę lepiej mi się zrobiło, doczytałem też,że niejaki Justin Timberlake był na Accutane,co prawda nie miał wielkich problemów,ale jednak... http://www.acne.org/messageboard/index.php?showtopic=102776 mój trądzik wygląda podobnie do tego spears na drugiej jej fotce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jak widze ich na tych fotkach to moja skora przy ich skorze jest piekna :| kto tam wie co onie uzywali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
doniedarko malo widac na tej fotce wiec nie moge ocenic :P moj jak celin dion :d heh zartuje :) milej nocki pa :P i piszcie wiecej bo cos cicho tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
bylem u lekarza :P teraz codziennie bede bral 40mg za 2 tyg nastepna wizyta i mozliwe ze dawka 40/50mg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czeje skad przeslanki do tak duzych dawek, tym bardziej, ze ciagle powtarzasz, ze ma w miare znosny tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no ale wiesz z poczatku bylo super i ostatnie 2tygodnie zaczal sie ostry wysyp ;p zreszta chce jak najszybciej skonczyc kuracje :) efekty leczenia nie zaleza od czasu trwania kuracji ale od dawki sumarycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile wazysz? Bo ja ciagle licze do swojej wagi, a waze 59 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
73kg czyli 9tys jak mowilem :P teraz biore ok 0,6mg/kg dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela_2
słuchajcie, mam strasznie suchą skore po duacku, czy moglabym odstawić duac na jeden wieczor, znaczy raz nie zastosowac z zamiast tego na cala noc nalozyc sobie jakis tłusty kremik? czy moze lepiej by po nalozeniu duac-u po 20min nalozyc krem wieczorem? *stosuje już 4-tygodnie duac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz obie metody zastosowac. Odstawic na troche lub sprobowac nawilzyc po wchlonieciu Duacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Mela_2 a ja bym odradzal stosowanie kremu na krem... nie katuj tak skory :) np nawilzalbym sobie rano a wieczorem duac.. nie wiem tak mi sie zdaje ze najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Nawet w ulotce jest napisane, ze po kilku minutach od nalozenia Duacu, mozna smarowac kremem, fluidem i czym sie tam chce. A Ty Dan nie uzywales, wiec wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja czesto stosuje lekki krem...nie tlusty, tylko nawilzajacy...po odczekaniu jakiejs pol godziny po aplikacji leku :) inaczej czasem luszczylabym sie jak jaszczurka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj fakt nie stosowalem dlatego mowilem ze tak sadze :P ale i tak nie robilbym tak.. nie wiem dziwnie tak jak kiedys tez nakladalem krem na tradzik a potem na blizny..niby mozna ale no nie jestem przekonany do takich wyczynow :P jak kto woli prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, jak kto woli :p a pytajaca ma sucha skore po duacu z ktora wolalaby cos zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hm wydaje mi sie ze nawilzanie rano tez daloby efekt no ale jak moze to niech smaruje po duacu i koniec xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba nawilza juz rano? bo jesli nie to ja nie rozumiem pytania... ;) nawilzanie na dzien to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Quleczka ja tam w tej wypowiedzi nie znalazlem nic o nawilzaniu rano :P wiec dlatego proponowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×