Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość NIE NIZORAL
na blizny tylko naturalny Kolagen,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIZORAL
na blizny tylko naturalny Kolagen,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampon na blizny :D Tego to ja tez nie slyszalam:) ale z drugiej strony jesli mozna plynem do higieny intymnej myc twarz to moze szamponem zwalczyc blizny ;) Ja bym w kazdym razie nie probowala.... Ogorek,cytryna,peeling... Ale zeby szampon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana__21
czesc dziewczyny,mam pytanie: czy brevoxyl dziala glownie na zaskorniki czy tylko na nie? i czy jest on na recepte? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana__21
acha i w jakiej mniej wiecej jest cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brevoxyl kupisz bez recepty, kosztuje ok 20 zł z tego co pamietam. A dziala na tradzik grudkowo-krostkowy. Czyli na zaskorniki pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na zaskorniki dermatolog kazala uzywac benzacne i clotrimazol... zmieszac oba preparaty i smarowac 2 razy w tygodniu :) 4 dzien jestem na Luteinie...I nic poki co to nic :D Bravia jak zaczniesz brac swoje tabletki to pisz ;) Mysle,ze ja tak za 2-3 dni powinnam zaczac.... Boze jakie to sa pojebane czasy...W mojej szkole doszlo do tragedii.Chlopak sie powiesil :( Chodzil dopiero do pierwszej klasy :O straszne.Od czasu naglosnienia sprawy o tej Ani,masa dzieciakow w tym wieku sie wiesza.Boze co im strzela do glow... A Ania chodzila do klasy z moja kuzynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo
chodzicie po dermatologach to wam pisza głupoty na recepte,a to przeciez organizm wyrzuca ze srodka toksyny,wiec co tu wam pomoze działanie zewnetrzne????Pomyślcie troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety chyba w tym miesiącu nie zdaże zaczac brać tabletek, bo dzisiaj yłam u ginekologa i miał mi przepisac tabsy, ale robił mi usg dopochwowe i wykrył, że mam policystyczny jajnik. musze wykonać badania hormonalne i jak zdaże zanim się zacznie okres to dostane tabsy, jak nie to powiedział, że woli poczekać buzia ładna, pryszczyk jeden, zaskórników masa, ale ich nie widać pod makijażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana__21
dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna 🌼 .Z tego co wiem to Zespol Policystycznych Jajnikow tez moze byc przyczyna tradziku.I na te przypadlosc czesto wlasnie dostaje sie Diane. Ja dzisiaj dostalam ;) Wiec zaczynam swoje leczenie...Troche sie boje,ale co tam...Nie umre...miejmy nadzieje ;) Uzywam kremu bambino,ale wydaje mi sie,ze po nim jakos robi mi sie wiecej krostek.A znowuz po innych kremach-np z Avonu albo po Tej serii Nuno z Ziaji robia mi sie jakies bolace gule.Nie wiem juz naprawde czego uzywac...No jakiego kremu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po Bambino mam zdecydowanie wrazenie, ze skora jest delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku, ale potwierdzam, ze podczas dluzszego stosowania zwieksza wystepowanie ropniakow. Ja dzisiaj oddalem krew, w piatek wyniki. Zobacze, czy Aknenormin ma na mnie jakis wiekszy wplyw, bo poki co, poza wysychaniem warg, nie doswiadczylem niczego gorszego. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz nagle 5 nowych pryszczy, okres robi swoje. a fuj a fe.za co kobiety muszą tak cierpiec co miesiąc ( albo rzadziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje fatalnie.... :O Brzuch mnie boli jak cholera...i jajniki :O Ale zyje ;) Wlasnie sie zbieram do spania,bo nie mam co robic...i ide po moja Diane... No wlasnie,ze nie moge za zadne skarby dobrac odpowiedniego kremu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Bravia nie denerwuj sie tak :) Tak to juz jest-kobiety sa od rodzenia dzieciaczkow,faceci od zarabiania na to co zdziałali ;) Okres masz co miesiac powiedzmy,ze 4 dni,a facet pracuje caly miesiac,a te 4 dni to ma wolnego ;) Wiec mysle,ze to w miare sprawiedliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem ze kobieta nie pracuje :) Co w dzisiejszych czasam jest rzadko spotykane :) Mmj odkad stosujesz ten lek pochodny izoteku zauwazyles jakies zmiany wagi u siebie? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, caly czas 59 lub 61 (zalezy od wagi). Mialem miec dzisiaj wyniki, ale okazalo sie, ze ciagle czekaja na jeszcze jedno badania. Jakiegos hormonu DHAE, ktory mi zlecila dermatolog na wszelki wypadek, bo u mnie cala rodzina jest genetycznie obciazona jakas wada, ktora objawia sie niewydolnoscia tarczycy i nadnerczy, ble ble. Yh, moze jutro beda. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o to chodzi, bo ja już teraz też będę musiała zacząćpracować bo coraz bardziej chcemy zamieszkać razem z narzeczonym. a ja w te 6 dni okresu namecze się tak jak jeszcze nigdy się nie nacierpiałam w żadnej pracy :( niestety tu życie mnie nie oszczędza. buzia wyglądanawet spoko, był ten mini wysyp ale już się powoli klaruje. i tak niech zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo okresu to powiem Ci jedno Bravia-przystopuj troche z narzeczonym ;) Ginekolog powiedzial mojej kolezance,ze im czesciej sie uprawia sex tym kobieta ma uciązliwsze miesiaczki.A jesli w dodatku zawsze przebiegaly niezabyt ciekawie to juz w ogole masakra. Ja 3 dzien bd brala Diane...Odmowilam sobie slodyczy... :) I chce do szkoly chodzic pieszo jesli bedzie w miare mozliwosci normalna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralem wyniki, ogolnie to wszystko w normie, podwyzszony mam tylko cholesterol (4.94 - normalny przedzial to: 3.1-5.2, przed terapia mialem cos kolo 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego jednego nie mogę narzeczonemu odmówić :) więc bedę cierpieć :D jakbym chciała go przystopowac to bym pewnie nie wytrzymała, bo ciągle by mnie namawiał. a ja sobie dzisiaj odwiedziłam kosmetyczkę i fryzjera i bardzo dobrze się czuję. jak tylko dostanę pieniążki idę na mikrodermabrazję... nic mnie nie powstrzyma :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Bravia to cierp :D Sama se taki los zgotowalas ;) A w jakim celu bylas u kosmetyczki? Ja bym tez w sumie chciala pojsc na ta mikrodermabrazje,ale nie mam narazie kasy :O A poza tym moze lepiej troche zaczekam...zobaczymy jak tabletki beda sobie radzili z moja cera.Jak sie polepszy to pojde na mikrodermabrazje... A poki co to szukam salonu,w ktorym robia kolczyka w brodzie ;) Ale nigdzie sie w to nie bawia :O w promieniu 30 km :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad jestes, moze polece Ci jakis dobry salon w okolicy? Aa, i fachowo mowi sie w wardze, nie w brodzie :P Dzisiaj odebralem wyniki hormonow i juz wiem, czemu jestem chudy i nie moge przytyc. Mam za duzy poziom DHEA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to w wardze :D Polnoc Polski :) Ale wg Ciebie profesjonalny salon to taki,w ktorym przekluwa sie igla :) A ja sie na to nie pisze....:) Albo pistolet,albo wcale. Bo igla to robia 5 km ode mnie.Ale nie dam w zyciu se zrobic.A pistoletem to pewnie w Trojmiescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u kosmetyczki dla przyjemności, zrobiłam sobie jak zwykle regulację brwi z henną, zeby mi pasowało pod włoski ciemne. hmm a kolczyk w wardze przy tradziku na twarzy.. hmm ja bym sobie nie zrobiła :D bo to pzecież przyciąga wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis wysyp znowu mnie dopadl, tak nagle w ciagu chyba dwoch godzin na twarzy roslymi pryszcze, aż 7 !! takich duzych tym razem, nie wiem skąd i dlaczego. moze zjadlam coś nie tak, bozupka byla baaardzo ostra. fuck zrobilam teraz ostry peeling i dalam podwojna dawke duacu, mam nadzieje, zedo rana bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos ja nigdy nie slyszalam opcji by czestotliwosc seksu miala wplyw na bolesnosc miesiaczek ...i nie bardzo sobie wyobrazam jak by to moglo byc mozliwe ;) Za to o wielu pozytywnych aspektach zdrowotnych slyszalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×