Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradnabezradna

Co robić jeśli chłopak ma stulejke i nie chce jej leczyć?

Polecane posty

Gość eragorn
Ja mam 18 lat i właśnie się zorientowałem że mam ten problem xD żeby do lekarza iść musieli by mnie pobić i nieprzytomnego zabrać, bo za cholere nie pójdę, zaczynam te próby w gorącej wodzie i modle się żeby pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko1991
Powinno pomoc jak bedziesz sobie sciagal ta skorke najlepiej jakbys sobie go tak namydli ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee.....
obrzezanie kłóci się z moim światopoglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak..
stulejka stujejką, ale taki obrzezany i bez stulejki, ba, nawet bez tej skóry niby za długiej, nie doświadczy nieziemskiej rozkoszy, jaką jest niewątpliwie legendarny juz dziś "Kaptur Mnicha"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak..
czyli prawie jak oral..penis do buzi......i skóra na głowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet tez ma stulejke, ma 34 lata i boi się isc do lekarza. Jak rozmawailismy to stwierdził,ze dla kobiet to NORMALNE,ze chodzą do ginekologa, a dla facetów to wstyd isc do urologa!!! Po prostu bez komentarza. Seksu brak, a jak jest to trwa 3 minuty i pozniej mnie on przeprasza,ze tak szybko doszedł:-/ Chyba trace czas przy tym mieczaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko1991
co to za gadanie trace czas , nikt Cie nie trzyma zawsze moze Cie zaspokoic jakis murzynek ; ] jak go kochasz to zostaniesz jak nie to wyje***** ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko1991
zamknij twarz ! chcesz prawdziwego seksu to wypierda*** do burdelu ! i przestań mi tu srac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanca2323
czesc, moj chlopak tez ma stulejke, ale taka przy ktorej napletek podczas wzwodu mozna zsunac. zastanawia mnie tylko edna rzecz. Czy stulejka moze byc przyczyna ze rzadko mu staje? albo np, stoi a za 5min juz nie. czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój partner ma 45 lat i sądzę, że ma tę dolegliwość.... jak mu powiedzieć, jak zapytać, znamy się krótko...... jest cudowny i nie chodzi tu o mnie, lecz o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejej
sadze ze jestescie ze soba juz dlugo i wczesniej tego nie zauwazylas? a macie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana i nieznana
Mam 15 lat. - nie zawsze konieczne jest obrzezanie. Czasem moze wystarczyc plastyka pracia - zaladz jest wtedy schowany i mniej wrazliwy na bodzce (otarcia, dotyk). Ale o tym musi zdecydowac chirurg. Proponuje zaczac od urologa. Nie boj sie i porozmawiaj z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _........._
Mam 14 i chyba mam styleje nie wiem co z tym zrobić boje się zagadać z mamą. Podczas spoczynku normalnie mogę ściągać skórkę z penisa a jak już (\" stoi \") to sama skóra nie schodzi muszę ręcznie ale nawet jak ręcznie to robię to i tak schodzi do końca żołędzia.Nie wiem co z tym zrobić proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG1074261
Mam 15 lat no prawie 16 :)) mam problem wydaje mi sie ze mam stulejke wlasnie tak sie otym przypadkiem dowiedzialem skurka mi sie nie sciaga z rzaledzia od kad pamietam jak bylem maly myslalem ze to sie wyrobi lecz troche musze przyznac wyrobilo sie i w spoczynku schodzi a wswodzie do polowy czytalem na stronie stuleja.com taki artykul : Metody Od początku czerwca 2003 do końca sierpnia 2003 roku poddano ocenie i zakwalifikowano do leczenia miejscowego 50 pacjentów w wieku od 12 miesięcy do 10 lat z rozpoznaniem stulejki. Użyto 0,1% maści zawierającej betamethazon z dodatkiem neomycyny. Maść stosowano przez cztery tygodnie, dwa razy dziennie na okolicę zwężonego napletka. Oceny dokonywano po zakończonej terapii. Leczenie kontynuowano nawet wówczas, gdy napletek swobodnie schodził do rowka zażołędnego przed upływem czterech tygodni. Terapią obejmowano kolejno zgłaszających się pacjentów, bez ograniczeń wykluczających. Oceniono koszty leczenia łącznie z kosztami oddzielenia blaszki wewnętrznej napletka od żołędzi po miejscowym znieczuleniu maścią zawierającą lidokainę i prilokainę. Wyniki Wszyscy rodzice z satysfakcją zaakceptowali możliwość uniknięcia zabiegu operacyjnego. U 92% pacjentów uzyskano ustąpienie zwężenia napletka, prosze odpiscie na GG co mam zrobic boje sie operacji widizalem zdjecia i jestem przerazony szwow w penisie ale lepiej teraz niz puzniej :(( bedzie co wspominac :PP powiem to mamie po siwtach ale boje sie jak holera nigdy sie nie balem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam nie wiem
Pomocy! Mam 15 Lat i sam nie wiem czy "to" mam ;/ Kiedy penis nie jest w zwodzie mogę rozciagnac napletke do precia i prawie nie boli, podczas wzdowu jest tak samo, ale mam tam za duzo skory, i kiedy zdejme ja precie boli gdy dotykam... :( Prosze o szybka pomoc (Lekarze nie wchodza w gre!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki i innych z tym prob
lemem: mój facet też miał stulejkę. Bardzo sie tego wstydził, ale po kilku nieudanych próbach stosunku zaczelismy o tym rozmawiać. Wiem że nie było to dla niego łatwe, ale zaczął się otwierać. Miał wtedy niecałe 24 lata i przez stulejke nie miał dziewczyny dopiero ja jestem pierwszą. Znaleźliśmy prywatną klinike w Poznaniu. Najpierw trzeba skontaktować sie telefonicznie, dokładnie opisać wszystkie szczegóły. Rozmawia sie z mężczyzną, mój mówił że bardzo fajny koleś na luzie i bez stresu rozmowa. Umówił się na zabieg - koszt 1500 zł. Atmosfera w klinice podobno bardzo fajna, miła obsługa, pielęgniarz facet. Okazało sie że oprócz zwężonego napletka ma za krótkie wędzidełko. Lekarz zdecydował że nie zrobi obrzezania tylko plastyke. Szwy były założone naookoło napletka i wzdłuż wędzidełka. Sam zabieg jest na znieczuleniu i nic nie boli. Potem troszke ciągną szwy. Jak już ktoś wspomniał również moczenie w rumianku, smarowanie maściami itd. Po kilku dniach ćwiczenie napletka, rozciąganie we wzwodzie. Ćwiczyliśmy razem :) Po chyba 3 tygodniach pierwszy raz sie kochaliśmy jak wyszły wszyskie szwy. Teraz już jest wszystko ok o o dziwo jego problem bardzo nas do siebie zbliżył. Teraz on żałuje że wcześniej tego zabiegu nie zrobił. Zostały tylko niewielkie blizny. Panowie nie czekajcie z tym im później tym gorzej tu sie nie ma czego wstydzić!! A dziewczyny bądźcie z nimi to będzie im łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvksdlvlmldddddddd
prywatnie taki zabieg mozna zrobic juz od 600zl, pierwsze dni po zabiegu do przyjemnych nie naleza ale naprawde warto to zrobic, ja 3 tyg od zabiegu normalnie moglem uprawiac seks choc odczuwalem jeszcze lekki bol, nie ma nad czym sie zastanawiac tylko DO UROLOGA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUUUUŻE
Ja zdecydowalem sie na zabieg dopiero w wieku 25 lat ... wczesniej zbyt sie balem zabiegu, ten strach byl zbyt silny. Oczywiscie ogromna tu wina moich rodzicow ze tak zaniedbali ten rejon :/ Ktos tu wspomnial o obrzezaniu, po pierwsze NIE JEST zazwyczaj konieczne, mozna zrobic mala plastyke napletka i jest po sprawie. CZASEM to nie pomaga, bo np: wytwarza sie bliznowiec i trzeba poprawiac, ale to jednak zdarza sie dosc rzadko. Ja od razu wybralem obrzezanie i to byla wspaniala decyzja. W Polsce obrzezanie jest strasznie malo obecne, ludzie na ten temat zazwyczaj nie widza nic, albo wiedza jakies bzdury. Tymczasem okolo 50% mezczyzn na swiecie ma takie penisy i strasznie sobie to chwali. JA jestem tym wrecz zachwycony. Korzysci ? Przede wszystkim HIGIENA ! Panowie, nawet myjac nieobrzezanego penisa i 3 razy dziennie nie osiagniecie takiej higieny jak w przypadku penisa obrzezanego. Moja żona po obejrzeniu ilus tam zdjec penisow nieobrzezanych stwierdzila, ze bardzo sie cieszy ze mam obrzezanego, bo wyglada 3 razy bardziej podniecajaco. Wady ? Nie ma. Po prostu nie ma. Polecam www.stulejka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrr3
witam! mam 35 lat i stulejkę częściową (nie zsuwa mi się napletek w trakcie wzwodu). Podjąłem (w końcu) decyzję o zabiegu. Ale chcę żebyście mnie uspokoili. Jeśli nie miałem dotychczas żadnych problemów ze stanami zapalnymi to chyba z tą higieną nie było tak żle? czekam na Wasze wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaiel
Witam mam nieco dłuższą skórę na penisie. Kiedy jest w stanie spoczynku skóra schodiz normalnie kiedy jest we wzwodzie dopołowy żołędzia schodzi normalnie a potem czuje lekki ból i opór. CZy to stulejka i czy może mi to utrudnić współżycie seksualne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
kurna tak to jest jak rodzice zaniedbają, takie rzeczy to sie powinno robić jak chlopiec jest mały a nie jak ma 35 lat i ostatnie 17 lat zamiast uprawiac seks to prawie uprawia albo w ogole nie uprawia i drży na myśl o zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregoriew
Ja mam 15 lat i po tym wszystkim co tu przyczytalem mam zamiar pojsc do urologa z moim problemem poniewaz tez masz czesciowa stulejke. dzieki za podpowiedzi itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagari88
witam, a ja jestem obrzezany od dzieciaka nawet nie wiem kiedy miałem przeprowadzony zabieg( widocznie za niemowlaka) w niczym mi to nie przeszkadza. Fakt na pewno napletek jest troche mneij czyły ale nie mam problemow z seksem wiec nie macie sie czego obawiac. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeMarc
Witam. Mam 19 lat. Od kilku lat podejrzewałem u siebie stulejkę. Podczas masturbacji pierścień zawsze pozostawał na samej górze. Nie przeszkadzało to zbytnio. Jednak w końcu doszło do stosunku oralnego z moją partnerką. Obręcz zsunęła się z żołędzi, ale uciskała niesamowicie. Teraz jestem pewien, że mam stulejkę. Chciałem jedynie powiedzieć , że to obniża komfort współżycia. Te chwile nie przypominały obiecanego w opisach stanu błogości . Dodatkowo myślę , że stulejka wpływa źle na czas stosunku. Mam zamiar coś z tym zrobić jak najszybciej , czekam jedynie na przypływ gotówki ;D Zwracam się do panów : Jak najszybciej powinniście coś z tym zrobić i nie bać się ;P Wolę zaryzykować, niż do końca życia nie doświadczyć tego co od dawien dawna uważa się za najprzyjemniejsze przeżycie, porównywalne ze sportami extremalnymi. Oba doświadczenia dostarczają adrenaliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar88
PRZECZYTAJCIE UWAŻNIE niepotrzebnie robicie panike,ja zrobilem tak,poszedlem do prywatnego urologa,zaplacilem 60 zl za wizyte,[chcialem prywatnie ale w ns nie ma]ten dal mi skierowanie do szpitala,dwa dni po tym bylem juz po zabiegu.Sam zabieg trwa kilka minut,dostajesz znieczulenie miejscowe,więc nie boli.troche sie speszylem jak wszedlem na sale operacyjną,a tam 3 fajne laski,bardzo wyluzowane,ale bylo wesolo[teraz to bym je odwiedzil],bylo przynajmniej kogo zagadac,operowal doktor.po zabiegu czulem sie tak jak i przed.pozniej musi minąc do miesiąca czasu az odpadną szwy.nie ma sie czego obawiac, a im wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej .C
Obrzezanie w Polsce jest zabiegiem historycznie rzecz biorąc naznaczającym a nawet dla b.dużej części społeczeństwa dyskryminującym, ponieważ to zabieg obowiązkowy dla żydów. Niemcy w czasie okupacji po obrzezaniu rozpoznawali żydów. Dlatego znacznie łatwiej było przechować dziewczynkę żydowską niż chłopca. To widać przy odznaczeniach medalem JadVaschem. Tam ocalonymi przeważnie są kobiety. Dlatego biorąc pod uwagę nastawienie społeczeństwa polskiego, radziłbym starać się usuwać stulejkę metodami mniej radykalnymi a nie całkowitym obrzezaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREKIN
No moznaby tylko zrobic lekkie ciach i odciac ta nitke, skóre no i reszte skóry bo ona zakrywa mi zoledzie w czasie spoczynku a w czasie zwodu schodzi elegancko calkowicie i nic nie boli i seks jest super, tylko moze faktyczni za szybko dochodze przez o ze jest mocn odrazniony zołedz :) Wydaje mi sie ze objaw stulejki został juz zredykowany do minimum. A tak poza tym to skad moglem wiedizec ze mam cos z kutasem nie tak jak nie bylo internstu a mam mi nie mowila tylko pamietam ze sprawdzali mi kiedys u lekarza czy mam dwa jajka hahah spodobalo mi sie to ale pani dwa razy nie chcial tego robic. Wiedziala ze mnie to kreci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bots
ide do urologa dzieki wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat i mam calkowita
ale jako ze sex jest NIEBEZPIECZNY a nigdy nie mialem problemow zdrowotnych - to nie mam zamiaru nic z tym robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×