Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość na pewno pomozecie

niedrogi a bardzo trwaly lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość gość
teraz jak już firmę na "S" reklamują w telewizji to już w ogóle będzie szał! najgorsze, że my za to płacimy, a pewnie i na jakości pójdzie (jak masa produktów, których wcześniej używałam, a po mocnym marketingu, reklamach w TV i radiu musiałam szukać nowych produktów - od lactacydu, który 15 lat temu był dostępny w aptece i był rewelacyjny, przez nizoral, chrupki, suplementy, napoje i masę innych). Dzięki gościu wyżej za opinię, nie widziałam wcześniej tych amazingów - zamówię bo widzę, że cena dość atrakcyjna i wrócę do Was z opinią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogi i trwały. U mnie zdecydowanie Wibo. Piszę konkretnie o serii Incredible Gel, innych nie miałam okazji używać. Za bardzo lubię lakiery OPI i Jessica, których ceny już niestety odstraszają (mam tylko kilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fearrrr
O Silcare złego słowa powiedzieć nie mogę. Potwierdzone opinie na FB, na Allegro, do tego polski producent. Robię zawodowo manicure i pedicure. Akryle na bazie ich rozwiązań wychodzą super. Balsamów dobrych używam też za kilka złotych z dużym nasyceniem witaminami. Nowa drogeria od nich w Warszawie na plus, bo przynajmniej ułatwi dobranie niezbędnych produktów w jednym miejscu. Na pewno z 10 lat znam markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cechy spełnia chyba tylko lakier z Miss Sporty. powiem Wam, że ja osobiście korzystałam już z większości, ale moim faworytem są wszystkie lakiery z efektem syrenki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zdecydowanie Miss Sporty! Uwielbiam te lakiery, bo są mega tanie, a długo się trzymają i nie odpryskują po kilku dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na http://em-nail.pl mają bardzo duży wybór dobrych lakierów do paznokci, na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie byłoby gdybyscie zajrzały na tą stronę https://modenanails.pl/ Znajdziecie tutaj wszystko to co potrzebne jesli jesli chodzi o manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze lakier hybrydowy Vasco będzie bardzo dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego zdecydowanie najlepszym wyborem będzie lakier Vasco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duaa403
Vinyl Gel z Eveline. W jednym produkcie masz lakier + top coat :) Kosztuje niewiele, a wygląda na paznokciach jak profesjonalnie wykonany manicure. Polecam, nie mam cierpliwosci do malowania co chwile pazurkow, a tutaj mam spokoj przez dobre dwa tygodnie. No i jest duzo kolorow w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie Maga! O mój boże, jak one niszczą paznokcie!! A mają świetną ekipę od marketingu, na różnych forach i na kwc je chwalą. Ale to są podstawiane wpisy, nie dajcie się w to wrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

astor lakiery "żelowe" - nie są to żele ale zawsze coś z żelami mają w nazwie, co jakiś czas te nazwy, kolory, opakowania się zmieniają, ale cały czas jest to mniej więcej to samo i ogólni z różnych firm takie właśnie "żelowe" lakiery dobrze się trzymją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×