Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość gin z tonikiem
scottie chyba masz rację, przecież to nie możliwe żeby byli tak podobni i zarazem tak różni......Nie powinniśmy szufladkować pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż skorpion - cierpliwy, spokojny, czuły... Nie potrafi krzyczec. Ale potrafi godzinami rozwazac jeden temat. Ma mnostwo swoich teorii na wszystko :) Pieszczoch jakich mało. dla mnie - raka zwariowanego, roztrzepanego, rozkrzyczanego to poprostu ideał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... tak mysle jescze. skryty w sobie i moze czasem troche... dziecinny. I popieram wypowiedz kogos wczesniejszego - ciezko dotrzec do serduska ale jak juz sie dotrze to... mam nadzieje ze na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki
Bylam ze skorpionem ponad cztery lata. Byl w porzadku. Troche dziwny, troche za spokojny jak dla mnie ( baran ) smieszne jest to, ze nigdy w horoskopy i idealne polaczenia znakow nie wierzylam. Teraz jestem z lwem i faktycznie pasujemy do siebie bardzo, podobno to idealne polaczenie.....po co slowo idal istnieje ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Gosssieńka Twój nie krzyczy ???? to się masz super !!! Mój jest spoko ale do czasu, jak się wkur... to wrzeszczy ile płuca dają :)) Powiada że tylko ja ( czyli żona RAK) jestem w stanie tak wyprowadzić go z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Chyba topik powinien być na temat KOBIET SPOD ZNAKU RAKA !!!!!!!!!!!!!! :))) Chyba my jesteśmy czasem nie do wytrzymania , nie sądzisz ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pannas
ja jestem panna on skospion.. mysle ze pasujemy do siebie, ja czasem go uspokajam swoim zroworozsadkowym podejsciem! Lubie sie mscic to fakt, strasznie dumny !!Ja mu zawsze tłumacze, ze nic mu z zemsty nie przyjdzie, a on jakby był głuchy nie słucha mnie!! choc czasem mam wrazenie, ze sprowadzam go na ziemie natomiast on ciagnie mnie ciagle do łózka.. kocha i to bardzo!!ale jak sie wkurzy to na dobre!!:) lubi ogladac sie za kobietami, czasem nawet przy mnie!!co mnie okropnie wkurza, bo ja jestem panna zazdrosnica:)mała, ale chciałam go nauczyc, ze to nie kulturalne ogladac sie przy włąsnej kobiecie, za innymi, ale to silniejsze od niego.. Lubi spokoj domator, po czesci ja tez, ale jak jest impreza moj skorpion potrafi byc dusza tpwarzystwa i uwaga czasem przesadza z alkoholem, ale tylko na impreazach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scottie
Gin z tonicem - ja sobie czasem powtarzam, ze jestem wredne, uparte, rogate bydle zwane Koiorozcem :) i co? no niby pasuje... bo zawsze czlowiek ma tak, ze patrzy na to co pasuje - a to co nie - odrzuca na zasadzie "bledu statystycznego". I niezaleznie czy Rak, Byk, Wodnik, Lew czy Skorpion - jest po prostu czlowiekiem z okreslonymi wadami i zaletami... Zreszta - tak na zdrowa logike - czy osoba urodzona 1 dzien pozniej i podpadajaca pod inny znak - zamiast byc "powaznym perfekcjonista" nagle stanie sie "wyluzowanym roztrzepancem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
ja pannas @łaśnie !!!!!!!!! lubi kobiety albo inaczej, kobiety go lubią !!!!!!!!! Mój gdy się nie ogląda to one wodzą za nim wzrokiem!! widzę to na zwukłych zakupach w hipermarkecie. Masakra !!!!!!!!!! Idziesz z gościem, swoim mężem ( na marginesie) a jedna , druga dupa próbuje go oczarować uśmiechem . Staram się tego nie zauważać, ale czasem się nie da !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-bool-ka
Ja jestem skorpionem i moj facet również jest skorpionem:)Jak to jest w takim związku?Jak z najlepszą przyjaciółką!Nigdy nie możemy sie nagadać,lubimy taki sam dziki sex,oboje nie lubimy romantycznych spacerów woląc iść na boks lub do siłowni:0Jesteśmy popropstu idealną parą pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
c-bool-ka to się fajnie dobraliście !!! tylko pozazdrościć ja lubię romantyzm, ale chyba jest tak jak piszesz- skorpiony za tym nie przepadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
mam meza skorpiona i sama jestem skorpionem i nie narzekam czasami jestem jeszcze gorsz niz on razem jestesmy od 4,5 roku a malzenstwem od 3lat ale zyc bez siebie nie mozemy nie mamy zadnych tajemnic rozumiemy sie bez slow a jak sie sprzeczamy to na maksa wszystko wywlekamy az do bolu szczerzy jestesmy ale nam z tym b.dobrze wiec lepiej byc nie moze bo nasza milosc jest wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten mój
To wulkan seksu.Rany boskie jak on mnie rżnie!!!!!! Cudo!!!! Gdzie on był wcześniej???? I to facet po 40tce.Szaleje za nim!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Ha ha ha !!! czyżby facet skorpion robił sobie reklamę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny kumpel i nic poza tym
(tak samo jak Strzelec ) faceci Skorpiony to cholerni zazdrośnicy i maminsynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Teraz wszystko wiesz kochanie, ha ha, całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Jesteś tam ?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Ale kocham tego mojego skorpina jak nigogo na świecie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Zazdrośnicy ????????? Jeden chorobliwie a drugi wcale !!. Może to dobrze, może źle, mój mąż wcale nie jest o mnie zazdrosny. Kiedyś męczyła mnie chora zazdrość, dziś momentami tęsknię za tym. Mówią- NIE MA MIŁOŚCI BEZ ZAZDROŚCI, hmmmmmmmm..... przecież to że jej nie okazuje, nie oznacza że nie kocha !! chyba... mam nadzieję. Czasem chciałabym aby mój skorpionek okazał troszkę zazdrości, czułabym się atrakcyjna, ale on ma to w nosie. Nie raz próbuje być zazdrosny, ha ha , próbuje bo tak na prawde raczej nie jest. Dostaję wtedy ataku śmiechu, bo wydaje mi się że improwizuje żeby sprawić mi radość . tak, czy inaczej wolę obojętność chyba niż zaborczą chorobliwą zazdość !! Pozdrówka dla wszystkich pań - partnerek wspaniałych skorpionów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki_jesteś
Czytam sobie o facetach skorpionach i dochodzę do wniosku, że mój facet jest: świetnym ojcem. Wadą jest jego niezdecydowanie, brak perspektyw na przyszłość, brak marzeń, brak pragnień, jest NUDNY!!! I do tego mnie ogranicza. Aale czy znajdę lepszego męża, który będzie tak cudownym ojcem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
jaki_jesteś myślę że skoro masz cudownego ojca dla Waszego dziecka, to chyba połowa sukcesu !! Druga połowa to Twoje szczęście. Skoro mężowi brakuje marzeń, pragnień, to może Twoje niedługo staną się Waszymi ?? W końcu skorpionowi da się przegadać i często zdanie partnera staje się jego własnym ( poprzez brak swojego zdania). To mnie czasem śmieszy ale i cieszy. Chyba są osobami , które nie bardzo wiedzą czego chcą w życiu. Tu masz pole do popisu !! Zastanów się nad swoimi pragnieniami, myślę że masz duże szanse na zarażenie męża swoimi planami. Głowa do góry jaki_jesteś- wierzę w Twoje powodzenie !!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpiony doskonale wiedzą
czego chcą w życiu.....tylko do tego nie dążą. Są raczej mało ambitni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to opowiem o moim
Ja jestem Byk, a moj facet Skorpion. Mieszanka wybuchowa! Co mi sie zgadza: cierpliwy i konsekwentny (jak nie drzwiami, to oknem). Msciwy i uparty (i tu zgrzyta z Bykiem), przegial ze slowami w klotni - nie przeprasza. Probuje zlagodzic sytuacje, ale wymagam jakiegokolwiek przepraszam,czy zlagodzenia z JEGO strony - nie ma mowy , w zaparte. W lozku niesamowity, lepszego nie znajde. Skryty, ciezko wydebic kocham, przepraszam, nawet z dziekuje bywaja problemy... Moze to tez duma (w dodatku kilkakrotnie poraniona przez kobiety). Ale tu nie daruje, bo jak mnie doprowadzil do lez, to MUSI przeprosic, jak nie, to do widzenia, musi wiedziec na przyszlosc,ze nie wolno ranic swojej kobietki... Sam bez problemow puszcza w niepamiec urazy, zwlaszcza jak ma w tym jakis interes :) Mysle,ze ma o sobie wysokie mniemanie (och, artysta!) i lubi tworzyc wlasne teorie - tzn jak jestem nauczycielem, to wszystkich pouczam, jak jestem informatykiem, to jestem zimna i wyrachowana... Ciezki zwiazek, Ja bardzo werbalna, z sercem na dloni. Czula, delikatna (wiem,ze to ceni), ale mam zasady no i ten moj upor... Dla niego jestem jak krnabrna malolata... On skryty, musze go mocno wytracic z rownowagi,zeby mi powiedzial, co czuje... Aha - i jedno wazne: ZLOSLIWY i to bez wzgledu na konsekwencje (to z msciwoscia bym powiazala)... Kocham tego wariata, ale od dluzszego czasu wszystko wskazuje na to,ze powinnismy sierozstac. Co nie jest latwe, bo jak wspomnialam - jak nie drzwiami,to oknem... Odczeka, sprobuje znowu. I znowu... A ja nie jestem z kamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Mój skorpionek bardzo często mówi magiczne słowa : PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
MÓJ SKORPIONEK JEST OSTATNIO WYJĄTKOWO MIIŁY "))) uŚMIECHA SIĘ KIEDY NA DOBRĄ SPRAWĘ NIE MA POWODU, ZMYWA GARY, BAWI SIĘ Z CÓRCIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe będziesz miała lepszego partnera niż skorpion ale do czasu jak go wkurwisz,naubliżasz itp. Wiem bo sam taki jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×