Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

witam... witam... Karolina jesteś wielka!!!!! moje gratulacje!!!!! Karola super... super... super!!!!!! TAK TRZYMAĆ!!!! żadngo podjdania!!!! teraz zabierj się za gimnastykę..... jestem dumna z Ciebie gruba....babo hehehehe ale to już niedługo??? witam wszystkie forumowiczki... własnie zaczął się mecz....kibicuję!!!!! u mnie też malutkimi kroczkami hehehe naprawdę malutkimi.... gubię kg... no może dag, ale zawsze cieszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba babo, gratulacje!!! Poczytuję twój topik od czasu do czasu i ciągle ci kibicuję. Mam nadzieję,że już niedługo osiągniesz swój 1 cel, a potem kolejne.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :)) dodzia wiem ze jestem wielka hahahaha :P ciesze sie ze wam tez waga leci 😘 no to mamy srebro bardzo duzo a jednak po tym dzisiejszym meczu czuje jakis niedosyt szkoda ze nasi sie troche pogubili milej niedzieli lece ogladac skoki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola.... czekamy na świeże fotki..... koniecznie wrzucę je do mojego albumu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze chcesz postawic moja fotke kolo cukierniczki zeby nie kusila :)))) nie mam narazie nowych fotek ale narazie nie widac roznicy jak bedzie widac to zrobie zdjecie buziaczki i milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche was laseczki zaniebalam, ale bylo u mnie przez ponad tydzien moje kochanie i nie mialam czasu na forum itd ale juz jestem. smutno mi bo znowu siedze sama i nie mam co ze soba zrobic, popijam herbate a najbardziej brakuje mi tego, ze jest ktos obok i mozna sie zawsze przytulic. o do diety to proste, ze sie jej zbytnio nie trzymalam ale na plus musze zaznaczyc, ze zaczelam regularne cwiczenia na skakance. mysle, ze gdy chudlam latem na diecie 1500 kalorii to byla glowna spraczyni mojego sukcesu. ok. 2000 skokow dziennie. oczywiscie nie polecam osobom z bardzo duza nadwaga, niestety to spore obciazenia dla stawow i kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Barbarom 🌻 Gratulacje za zgubione kilogramy! tylko nie znajdujcie ich z powrotem. U mnie w domu lazaret. Bąble mają anginę. Sztormowo za oknem , a do roboty trzeba iść. Kubeczki dostałam . Są cudne. Czy TY sama je malujesz?? Pozdrowienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!! buziole dla Basiek!!!! pozdrawiam forumowiczki..... w słoneczny poniedziałkowy ranek????? pisać co u Was nowego???? naszata jakie kubeczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ledwo nas odnalazlam... Spadlysmy na druga strone.. Nastrój mam jakis senny. I glowa mnie boli... Chyba sie zdrzemne. dietowo dzis ok ale waga bez zmian :-( Gratuluje Tym Wszystkim którzy osiagaja sukcesy!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................81kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............130 kg.......6,7 kg. lady_in_red.. 169 cm.........79 kg..................66kg...........13 kg luli laj..........158 cm ........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm........110,8 kg.............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm..........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli...........160cm..........114kg................112 kg..........2 kg... czarnulka88..162cm..........97kg..................97kg..............0.. Prosze uaktualniac jak cos jest zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Uaktulnić proszę: 95:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................81kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............130 kg.......6,7 kg. lady_in_red.. 169 cm.........79 kg..................66kg...........13 kg luli laj..........158 cm ........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm........110,8 kg.............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm..........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli...........160cm..........114kg................112 kg..........2 kg... czarnulka88..162cm..........97kg..................95kg............2kg.. Gratuluje czarnulka!!!! Co slychac?? Jak minal poniedzialek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................81kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............130 kg.......6,7 kg. lady_in_red.. 169 cm.........79 kg..................66kg...........13 kg luli laj..........158 cm ........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm........110,8 kg.............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm..........110kg......................................... naszata.......165cm..........90 kg.................89kg.............1kg.. Wioli...........160cm..........114kg................112 kg..........2 kg... czarnulka88..162cm..........97kg..................95kg............2kg.. Dodziu 🌻- jak ty to zrobiłaś?? Ja jem mniej ale waga stoi w miejscu. Jak chodziłam na ćwiczenia to schudłam, ale teraz w domu mi się nie chce ćwiczyć , a do klubu nie mam siły dojść . Po pracy jestem tak skonana , ze marzę o wannie i łóżku. Prezentów dalej nie mam , bo czasu brak , a imprez grudniowych mam 7. Wszystko naraz. Kupiłam tylko męską wodę toaletową , bo była korzystna promocja w Rossmanie. Miłego wieczoru. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszystkim gratuluje spadku wagi :))) jestem tak padnieta ze nawet nie chce mi sie palcem kiwnac ide sie polozyc moze jeszcze zajze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio🌻- zdjęcie wysłałam. Dodziu🌻-kubeczki nie z tego nika. Popie.... mi się. Idę się relaksować. Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy jdna padnięta... drugiej coś.... co się z Wami dzieje... ja sobie nałozyłam własnie maseczkę antystresową.. ogórkową... zara będę laska....hehehehe..... a WY się gdzieś pochowałyście???? tak nie może być. czytam naszą tabelkę no i powiem coś w tajemnicy.... moja waga to 89,60 hehehehe rozmieniłam 90,,,, się mi to udało??? z tego co widzę dziewczyny to my mamy tendencje spadkowe... tak trzymać!!! dobra idę sobie zrobić kąpiel olejkową...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no gratuluje dodziu:)) wczoraj marzylam sobie przy kumpeli i powiedzialam :jak ja bym chciala nie miec do konca wakacji jedynki z przodu a opa zdziwiona i wrecz przerazona pyta sie a czemu nie chcesz miec jedynki ktos ci ja ma wybic czy ci sie psuje? (pomyslala o zebie dla niedomyslnych)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina uda Ci się zobaczysz, masz już swój osobisty sukcesik, on spowoduje dalsze zadowolenie a potem poleci.... tylko zabieraj się za gimnasykę... polecam, trochę ruchu, taki zestaw znajdziesz na strone www.modeling.pl.... polecam spróbuj, to dopiero zaczniesz gubić kg, a jak rodzice zakceptowali decyzję o odchudzaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba... babo.... poznałam na kafe taką fajną laskę i jej złotą myśl \" marzenia się spełniają tylko czasami trzeba im pomóc\" no to do roboty!!!!! Karolina na podłogę i zaczynaj brzuszki, takie na pocztek aby nie obciązać całego kręgosłupa... w pozycji leżacej barki do góry... i już serie po 10 spróbuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara126
Witam, jestem nowa. Nie przejmuj się takimi osobami jak "jak można" to są nienormalne, żałosne anorektyczki, które chciałyby przytyć a nie mogą. Ja sama mam dużą nadwagę i chę schudnąć dla zdrowia a nie po to aby ktoś mi nie dogryzał na ulicy. Jeśli słyszę jakieś epitety w moim kierunku to staje z wysoko uniesioną głową i mówie: "jak ci się nie podoba to nie patrz" albo "lustra w domu nie masz - wyglądasz jak zasuszona śliwka i to ma być takie piękne?" To naprawdę skutkuje. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem zawalona praca moze popołudniu was poczytam i skrobne TABELKE UZUPEŁNIE ZA TYDZIEN BO :P hihihihih nie ma sie czym chwalic ale czy to wazne? świta ida świeta lalalalallallalalaal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,,, witam,,,, u mnie w pracy już święta.... choineczka miga światełkami.... dekoracje: girlandy,, Mikołaje... i bałwany.... chociaż bałwanów Ci u nas dostatek!!!!!! jestem uskrzydlona ,,, waga dziś znowu mniejsza,,,, spadek... zanotowany,, widoczny,,!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
gruba baba oszukuje jakby jadla tyle ile pisze to dawno by juz wazyla 120 kg - na pewno nic nie schudla - papier wszytsko przyjmie a ona sie obrzera dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Wtorek odchaczony, minal !! (w pracy przynajmniej :-) ) Waga bez zmian ale zwyzki spadaja i jest znów 81, czyli ide w dól. Nie \'jak burza\' coprawda ale jednak we wlasciwym kierunku.. :-D naszata dziekuje za zdjecia, za moment wysle jakies swoje, pewnie te co wszystkim bo to chyba najnowsze jakie mam, oprócz weselnych :-) A te które Wam wiekszosci wyslalam z moim bratankiem to sa ok. tydzien po slubie robione :-) Czyli pod koniec sierpnia. Po Swietach pewnie kazda z nas bedzie miala nowe fotki wiec sobie pokazemy jak nam minely Swiateczno- Sylwestrowe dni :-D Pogoda sie popsula, Sztormy gdzies jakies i wieje u nas okropnie, i pada dzis z przerwami caly dzien, i pochmurno, ale przynajmniej dosc cieplo. Do wyjazdu dni 15!! Musze konczyc kompletowanie prezentów. wczoraj kupilam kartki Swiateczne dla tych z którymi sie nie bede widziala. Uwielbiam wysylac kartki, urodzinowe, swiateczne i wszelakie :-) dodzia tabelka specjalnie dla Ciebie!! Gratulacje 🌻 Trzymajcie sie. 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................81kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............130 kg.......6,7 kg. lady_in_red.. 169 cm.........79 kg..................66kg.........13 kg luli laj..........158 cm ........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm........110,8 kg.............89,6 kg.......21,2 kg. perełka.......173cm..........110kg......................................... naszata.......165cm..........90 kg.................89kg.............1kg.. Wioli...........160cm..........114kg................112 kg..........2 kg... czarnulka88..162cm..........97kg..................95kg............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop!! Gdzie sa wszyscy??!! Wieczór samotny narazie, czekam na meza. Chyba pójde za rada dodzi udzielona grubej babie i pocwicze troche. Kiedys jak duzo schudlam to wlasnie cwieczenia mi pomogly. I nie tylko schudnac ale i utrzymac wage (do czasu jak sie okazalo- bo przestalam cwiczyc, olalam diete i znów stalam sie slonikiem ;-) ) Piszcie jak minal dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ej Eulalio ja na takie wyróznienie nie zasłużyłam, bo za mało się staram... ale jest bardzo miło.... hehehehehe własnie wróciłam z pracy... teraz się biorę za gimnstykę... potem tu zajrzę..... a jak przygotowania mikołajkowe, ja robiłam dziś za Mikołaja ,, zostałam w pracy,,, zostawiłam listy, prezenty, rózgi.... heheheehe jutro będą śmiechy, bo prezenty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wlasnie wrocilam z pracy i sie nie czuje hmmm ciezkie dni ale jakos przetrwam jutro do pracy no i mikolajki sara126 skoro twierdzisz ze oszukuje to twoja sprawa jesli mi nie wierzysz to nie czytaj tego topika masz wiele innych bardziej wiarygodnych typu do swiat 20 kg jak wierzysz w cos takiego to idz tam nie prosze cie zebys tu siedziala i wierzyla w to czy oszukuje czy nie ale wierz mi ze gdyby mial wspierac mnie ktos taki jak ty to juz dawno bym zrezygnowala z diety :) ale cale szczescie sa osoby ktore bardzo mi pomagaja i dzieki nim malymi kroczkami chudne i nie potrafie ich oklamywac bo dzieki nim wierze w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo Karolina!!! Tak jest! I damy rade!! :-D Dobrej Nocy Moje Mile Panie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od Krystyny. Jeśli są tu solenizantki to wszystkiego najlepszego🌻 Powodzenia w diecie GB. W górę serca! Ja zaczynam dietkę bo pojawiły się dobre pomarańcze , a tylko na nich umiem chudnąć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusskawa
ja tez chciałam zzucic kilka kg a raczej 8 ale nie potrafie sie wziasc ze to Nie mam silnej woli grr MOze macie na to jakaś rade pannienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×