Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Gość czarnulka88
Praca to praca:D J anarazie szkoła to dziś wolne, chociaż pouczyć bym się musiałą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Luli laj daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luli laj..a ty ile masz latek? tez bardzo młodziutko wyglądasz?? ja cieee.... wy wszystkie jestescie ładne... gdyby nie zalety zdrowotne z posiadania prawidłowej wagi ciała to napisałabym wam \"nie odchudzac mi sie!!! ładne dziewczeta jesteście...jeszcze was na twarzy wysmukli i bedziecie wyglądac jak wypłochy\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Liczę,że odeślesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eulalio mój chłopak tez w Anglii na świeta przyjezdza:) uh uh juz sie nie moge doczekac...a powiedz mi podoba ci sie tam?? bo ja bylam tam na 3 miesiace i jestem okropnie zwiedzona:( a jak tam trzymasz wage? ja miałam straszny z tym problem...musiałam sie strasznie hamowac i pilnowac... aha eulalio ty sie mi tu dołujesz a ty taka sliczna dziewczyna jestes i wcale nie gruba... to co te angilki mają powiedziec...a poz tym wy dziewczyny nawet jeśli macie nadwage to jesteście ładne, zadbane... a angielki nie dośc ze nadwaga to brzydkie, brudne chodzą, nie zadbane..bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko Jasne, że odeślę. Tylko prosze Ci byś wysłała zdjątka jeszcze raz. Tym razem z załączniekiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Poszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimm Ja mam 24 lata. W marcu skończe 25 lat. :D Mimo to mam ZAWSZE problem z kupieniem jakiegoś alkoholu. Ostatnio mi Red\'sa nie chcieli sprzedać i się musiałam wracać do domu po dowód. A z dzieckiem na ręku byłam. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli laj..serio...wygladasz bardzo młodo:) heh to ci dopiero, ze nie chca alkoholu sprzedac...ale wiesz, jeszcze bedziesz sie cieszyc, ze młodo wygladasz...nie bedziesz musiała kremami swego wieku oszukiwac:) oh normalnie jak sie ciesze ze zakotwiczyłam w tym topicu...tak miło i sympatycznie:) jestescie cudne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka Bardzo ładna dziewczyna jesteś. No i ten pokój rzeczywiście wypasiony!!! Tak jak pisałam przejrzyj dietke MM. Mojej znajomej zrzucenie 38 kg zajęło 6 m-cy. I skóra ładnie się zeszła. Mamy podobny wzrost i waga startowa podobna. Głowa do góry. Ja przez pierwszy miesiąc na MM zrzuciałam 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli laj ile twój synus ma latek? wiem ze gdzies pisałaś ale kurcze ja normalnie jestem tutaj taka potracona... ty mylisz mi sie z eulalia..to jej dziecko chciałam podrzucic:) a no i jestes tylko 4 lata starsza...chciałabym wiedziec od kiedy masz synka...bo we mnie sie juz instynkt macierzynski odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
A co to to MM i gdzie mogę znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka MM to super dieta. Z pozoru wydaje się skomplikowana ale w praktyce to bułka z masłem. Jak już wpadniesz w rytm to bez kombinowania wiesz co z czym łączyć. :) Poczytaj sobie na spokojnie. http://montignac.miniportal.pl/ No i jeszcze link do formu, gdzie znajdziesz spis dozwolonych produktów, przepisy na gania MM i gotowe jadłospisy. http://dietamm.com/forum/index.php Yohimm Mój synek nie ma jeszcze lat. :) Za 4 dni skończy 10 m-cy. W ciążę zaszłam jak miałam 23 lata. :) Urodziłam na 2 miesiące przed 24 urodzinami. I nie żałuję, że tak wczesnie bo moje młode to takie diable żywotne, że teraz cięzko mi za nim nadażyć... babcie to po godzinie z nim dostają zadyszki. :D A z Eulalią Ci się mylimy bo jesteśmy obie z Białegostoku, z tego samego osiedla, do tej samej podstawówki chodziłysmy i mieszkamy od siebie o rzut beretem... a poznałyśmy się dopiero pzrez internet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...a to szczesciary jesteście:) też chciałabym, zeby takie wspaniałe dziewczyny niedaleko mnie mieszkały:) ja spadam...musze zabrac sie za te moje wypracowanko na temat zywienie i diety bo nie wyrobie do wtorku:) POZDRAWIAM..papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam. Obladowana jak zwykle jak wielblad. Piec reklamowek i torka na ramieniu. Ale mam praktycznie tydzien z glowy, tylko pieczywo i takie tam... Biore sie za obiad i sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe i stare kobitki:)) jak tu gwarno wow i ile mi dalyscie do czytania i ciesze sie z tego powodu :)) a ja co od macochy jestem? gdzie fotki dla mnie?? komu jeszcze nie wyslalam swojej -pisac dzis siedzialam caly dzionek w pracy troche mialam zapierdziel ale to dobrze jak narazie trzymam sie no moze poza wczorajszym piwem nie wiem czemu ale mam wrazenie ze puchne i ze jest mnie wiecej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola! Rzeczywiscie dzis bylo gwarno i wesolo! ja juz widzialam wszystkie babki :-P Poza wioli i naszata,bo ich dzis nie bylo. Ty mnie chyba tez widzials? Ja juz po kolacji i czekam na wieczór. dzis kameralna imprezka ostatkowa, Campari sie chlodzi ;-) Musze skonczyc sprzatanie..... Najlepiej sie zmierz i porównaj wymiary ze wczesniejszymi. Mi wagi przybylo a cm ubylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mina mi nie wyszla na poczatku, mialo byc :-D mam nadzieje ze nikt sie za ten jezor nie obrazi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby sie ktas mial obrazac o jezyk no ja tez spadam do znajomych ale na kawe ;p buzka udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Jak tak sobie czytan od początku to niektórzy ludzie są śmieszni. Rzeczywiście grubi nie wyglądaja apetycznie, aczkolwiek nie dla wszystkich:) Nie wiem ile macie lat, ale napewno jesteście starsze..A bycie grubym w wieku młodzieżowym to tragedia:( Wszkole siępatrzą,a w-f:( Płakać mi sie chce jak mam się przebierać w szatni pełnej dziewczyn z anoreksją (mam takie 2 w klasie).Ale chcę to zmienić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka Wierz mi... ja nie urodziłam się odrazu w wieku 24 lat. :) Też byłam nastolatką i to całkiem niedawno. I też miałam nadwagę, masę komplatksów i koleżanki, które wydawały mi się ładniejsze i zgrabniejsze. Z wf-u zawsze ledwo trója była... sama sobie pisałam zwolnienia, by nie ćwiczyć... bo to upokarzające było, ze zawsze miałam najsłabsze wyniki, nikt mnie nie wybierał do drużyn w grach wymagających sprytu, szybkości itp, że z biegu na 600 m przybiagałam ostatnia z wywyszonym jęzorem lub na 60-tke moja konkurentka już na mecie a ja dopiero w połowie bieżni... no wierz mi dziewczyno... dla mnie liceum to był czysty koszmar. Zero pewności siebie. Później poszłam na studia. Udało mi się ładnie schudnąć... poczułam się atrakcyjniejsza, pewniejsza siebie i przekonałam się, że ja też MOGĘ być sexy. ;) Byłam bardzo zdziwiona jak łatwo poderwać chłopaka... a jeszcze bardziej tym, że oni sami mnie podrywają. I nie uwierzysz ale przytyłam ( :( ) a pewność siebie została i powodzenie też... :) Także bardzo dużo, Czarnulko, zależy od twojego podejścia do siebie i życia. To jest 80% sukcesu. :) Położyłam Małego i też idę się zdrzemnąć bo jestem strasznie niewyspana. Mąż mnie dziś w nocy kilka razy budził bo miał fobie zalania sąsiadów... bo zostawiałam na noc wyłaczoną lodówkę, by się rozmroziła. Ech... te chłopy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
W-f brrrrr:( Przez niego najbardziej nienawidze szkoły.I najczęściej ją opuszczam w te dni gdy on jest.Ale to nie jest tak, że nie lubię ćwiczyć.Tylko nie publicznnie:( Chodziłam na aerobik jak był z przyjaciółkami (dobrowolnie) :D Bo przy nich czułam się swobodnie.Ale przy dziewczynach z liceum:/ I to na dodatek łączone klasami.A chciałam iść na zawody tenisa stołowego, bo gram bardzo dobrze,ale... Wstydziłam się:( żałuję teraz tego bardzo. Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello... wiatm wszystkie dziewczeta!!! kurde ale sie nie wyspałam... własnie jestem w trakcie układania diety dla mojej pacjentki:) dobrze mi idzie.. pozdrawiam wszystkie dziewczeta gorąco i pojawie sie później:) a tymczasem paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chce napisac szybkie Dzien dobry wszystkim!!!!!!! Milej niedzieli. Moze zajrze pózniej ( mamy goscia).. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Puściutko tu:( A ja włąśnie wcinam wyśmienitą surókę z marchewki i pora:D Pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko smacznego :-D Ale surówka mam nadzieje bez majonezu ;-) ja mam dzis mila niedziele,jakis taki fajny nastrój. Oby trwal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Bez:D Sama maercheweczka i por, skropione cytrynką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!! ja wlasnie jem jabluszko :-D Na obiad jak zwykle gotowana piers i fasolka szparagowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×