Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Dodziu, powiedz mi skarbie czy ty do tego foliowania używasz normalnej folii do żywności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak guam znam stosowałam,, a ja taki to sobie sama robię, taką paciaję z kawy naturalnej mielonej taki sam efekt... mam czas mogę się bawić w domowe SPA... ja sobie kupuję folię strecht taką wieklą rolkę , maż mi to przecina na pół i już, jadę sobie ... robie sobie takich zabiegów 10... potem przerwa i znowu.... bardzo mnie te zabiegi relaksują.... moja znajoma kosmetyczka robi takie zabiegi używa zimt cerme, ten preparat , który mi znalazłaś za 267 złotych, ale za drogi trochę... takie zabiegi w salonach to koszt kliku stówek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej luli rzeczywiscie motywacje masz silna. Odpoczynek w sloncu, plaza, i ty w skapym bikini- juz to widze :-) Uda Cie sie , zobaczysz, ja w kazdym badz razie w ciebie wierze :-D Ja tez zaczelam stosowac co wieczór zel antycelulitowy. wczesnej uzywalam go sporadycznie bo wiecznie zapominalam... ale teraz zmobilizowalam sie, jem madrze, ruszam sie wiecej, czasem cwiecze no i wyszczuplam zelowo uda i posladki :-D I wazyc sie bede raz w tygodniu. Apropo wazenia to nasza tabelka poszla gdzies w zapomnienie.. :-( Odtwozymy ja czy uwazacie ze to nie potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem tak zalatana,ze odlatuje wlasnie pije jogurcik pełno pracy wlece w pn wszystkim zycze miłego wykendu luli laj moje gratulacje a moze ktos odswiezy tabelke? to zawsze motywuje u mnie kiloski jakos sie trzymaja ale najwazniejsze to kochac siebie wierzyc w siebie ciesze sie ze nie utyłam buziolki lece papappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko, tobie też miłego weekendu, i wam wszystkim, ale my pewnie popiszemy dziś,jutro,.... odświeżajcie, możecie mnie wklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja własnie po paskudenj kolacji. Miałam zjeść jajecznicę z szynką ale jakoś mnie odrzucało na sama myśl i zrobiłam sobie jajka sadzone. I wyszły jeszcze gorsze bo jakieś takie plastikowe. No ale zjadłam bo za 3 godziny bym odgryzła Antiemu głowę z głodu. :D Eulalia Ja mam straszny problem z systematycznością. Zawsze miałam. Potrafię wynaleźć miliony różnych argumentów byle tylko czegos nie zrobić... i tak jest też z balsamowaniem. No ale tym razem postarm sie o robić minimum raz dziennie. A co do tego bikini to wszytko fajnie tylko nie jestem pewna czy będzie ono \"skape\"... :D Wiesz, jak całe życie chodziło się z wciągnietym brzuchem i w ciuchach szerokich jak worki od ziemniaków... byle tylko nikt nie zobaczył mojego grubego zadku lub opon na brzuchu... to chyba nie tak łatwo sie przestawić na \"małe\" ciuszki, które sporo odkrywaja. I nawet jak bym była chuda to bym miała z tym problem. To chyba już tkwi w głowie... Nawet żebym ważyła 50 kg to bym myśłała, ze wszyscy na plaży sie gapią bo walenia wywaliło na brzeg... a co gorsza walenia w skąpym bikini!!! :D Zapewne w panice szukałabym wzrokiem pedzącego w moją stronę Grenn Peace\'u, który będzie próbował zepchnąc mnie do morza. :O Dodzia Przeczyałam, że się foliujesz. Spisz w folii całą noc? No i gdzie kupić taką dużą rokę folii spozywczej?? GB Gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzia Super efekt to balsam ujedrniający + mix olejków do masażu. Do balsamu wkrapiamy po kilka kropel olejków (uważać na cynamonowy bo można sie poparzyć) i wcierać w parie ciała, które chcemy foliować. I owijamy sie folią i na rower jesli chcemy większych efektów. Niektóre dziewczyny spią w folii. :) Super ujedrnia skórę peeling kawowy. Osobiscie nie próbowałam ale dziewczyny aż pieją z zachwytu. Wiecie zapisałabym sie na masaże odchudzające ale najzwyczajniej w swiecie wstydziłabym sie przed kimś obsym rozebrać. Szkoda, bo podobno to super sprawa przy odchudzaniu jak masażystka rozbije tkanke tłuszczową. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli nie bedzie tak zle z tym zawstydzeniem na plazy. Ja wiem ze to zalezy od indywidualnych cech charakteru ale szybko sie przyzwyczaisz do nowego wygladu i bedziesz chciala go prezentowac. Ja jak bylam szczuplajsza (o prawie 15 kilo) i po raz chyba pierwszy nie mialam oporów zalozyc spódniczke przed kolano to wbrem pozorom wcale nie czulam sie grubo. Moglabym caly czas wtdy chodzic w spódnicach i dopasowanych bluzeczkach bo wiedzialam ze wygladam dobrze (chociaz nadal uwazalam ze mam z czego schudnac) Zycze Tobie i nam wszystkim spelnienia marzen o zgrabnej sylwetce!! Ja nie mam wygórowanych pragnien- 8-10 kilo i bede zadowolona. TABELKA: Nick............waga..........biodra(cm)........uda.......talia taka proponuje... jestescie gotowe przyznac sie do wszystkiego?? co byscie dodaly??? piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)........uda..... ..talia....biust Proponuje wspisy co tydzien lub dwa. i oczywiscie w razie zmian o uaktualnienie A ja caly dzien tancze do piosenki Shakiry ,La Tortura\' :-D W ramach gimnastyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......talia.......biust dodzia......................................................................... duszkasek....................112cm.......................105cm......... eulalia..........84kg.........108cm..........105cm......86,5cm....... gruba baba................................................................... luli laj.......................................................................... naszata....................................................................... perelka........................................................................ wioli............................................................................ *yohimm nie wpisywalam Ciebie bo Ty chyba sie nie odchudzasz, lady_in_red tez miala przerwe.... ale dopiszcie sie dziewczyny jesli chcecie oczywiscie *pozwolilam sobie wpisac duszkasku twoje wspomniane wczesniej wymiary * i przyznalam sie do wszystkiego :-O Ze przytylam, i ze jestem gruba. Biust podam jutro bo nie mierzylam jeszcze.. Czekam na wpisy!! Oczywiscie jesli chcecie. to nie przymus. Jesli ktos sie wstydzi to nie musi pisac... Ale troszke juz sie znamy ;-) wiec nie ma czego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, dopisuję TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia.................................................. ....................... duszkasek.....91..............112cm..........64.......105.......113 ... eulalia..........84kg.........108cm..........105cm...... 86,5cm....... gruba baba........................................................ ........... luli laj......................................................... ................. naszata................................................. ...................... perelka................................................. ....................... wioli................................................... .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia.................................................. ....................... duszkasek.....91..............112cm..........64.......10 5.......113 ... eulalia..........84kg.........108cm..........105cm...... 86,5cm....... gruba baba........................................................ ........... luli laj......................................................... ................. naszata................................................. ...................... perelka................................................. ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg........................................................... uaktualnie ale nie mam miarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! duszkasku tak jest jak napisalam- ja mierze obwód ud obydwu, a ty kazdego osobno :-) w tej sytuacji sie zgadza gugajnaa dzieki za wpis. Ide na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia.................................................. ....................... duszkasek.....91..............112cm..........64.......10 5.......113 ... eulalia..........84kg.........108cm..........105cm...... 86,5cm....... gruba baba........................................................ ........... luli laj......................................................... ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm......91cm perelka................................................. ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. dopisuję się i bije w piersi za nicnierobienie. Ale ja kocham jeść pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do wniosku że to biust miałam zmierzyć a nie pod nim więc poprawiam Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia.................................................. ....................... duszkasek.....91..............112cm..........64.......10 5.......113 ... eulalia..........84kg.........108cm..........105cm...... 86,5cm....... gruba baba........................................................ ........... luli laj......................................................... ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm......108cm perelka................................................. ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia.................................................. ....................... duszkasek.....91.............112cm..........64.......10 5.......113cm eulalia..........84kg.........108cm..........105cm....86,5cm...103cm gruba baba........................................................ ........... luli laj......................................................... ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka................................................. ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. dodaje obwód biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust zawsze miałam do przodu. :D Szczęśliwa będę jak biodra spadną mi do 104. Tak zaczynałam 24 kilogramy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto?? ja wlasnie wrocilam z pracy bo dzis wyjatkowo musialam cos przy sobocie zalatwic. Jem przepyszne platki owsiane z musli wlsnego wykonania, mniam :-D Co sie dzieje z gruba baba? I z Wiola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba najwyrazniej
wymiękła. Obzera sie teraz jak przed dieta zapewne. i juz dobilo do wagi 140 kg.... wspolczuje, wazysz prawie 3 razy wiecej ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem... jestem... miałam dziś gości byla u mnie siostra ze swoim młodym, nie miałam czasu pokazać się tu, ale nadrabiam zaległości..... powiem Wam że wczorajsza odnowa zabytków udała się!!!!! no włosy oki !!! ale pazury!!!! nowy trend super!!! dziewczyny jak się obmierzę po podam moje gabaryty namiotowe!!! o0czywiście tabelk ma być!!!!! tylko nie dziś bo się objadłam ryb, dziś miałam dzień rybny... taki sobie organizuję raz na jakiś czas z moją siorą.... bo moja rodzina szczeka na ryby... chcą ryby w kostkach... a u mnie ryba musi mieć ogon???? uwaga dziewczyny taki mix na całą noc to niebezpieczeństwo, nie tylko oparzenia, ale i jeszcze coś gorszego mianowicie niektórym osobom pękają naczynka!!! a to jest duży problem, bo takie naczynka pozamykać, to tylko u kosmetologa, wiem bo zamykałam sobie kilka na twarzy.... moje zdanie jest... zakładać folię na 1 h przez kolejnych 10 dni, w tym można sobie zrobić peeling kawowy... prosty tani... a efekt taki sam jak po guamie.... jeżeli chcecie to szukajcie pollena aroma, producent olejków i tam można sobie wydrukować jaki olejek na co???? luli ja po każdej gimnastyce się foliuję i to mi służy... tak zawsze robiłam a to już jest moja kolejna seria... a co do masaży odchudzających... to lipa... chudnie tylko masażysta... mam w rodzinie masażystę...masował mnie uczucie fajne ale odchudzanie to lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy się cepiłyście tej folii spozywczej.. ja kupuję normalną dużą rolę mąż mi ją przecina na pół i już!!! mam dwie, jak mi takiej braknie to czasami kupuję spożywczą w małych rolkach, ale to się nie opłaca????? schudłam dużo ale najbardziej jest to widać na nogach własnie, nogi mi się zrobiły niepropocjonalnie szczuple w stosunku do pozostałych części ciała... moja otyłość to jabłko.... to wiadomo jak to wygląda . okrągła bryła na chudych patykach??? no ale ja tu widzę że wpdamy w szała odchudzania!!!! super!! ja wpadłam tylko z tego nic nie wynika... ale we wtorek kolejna wizyta u dietetyka!!!!! może teraz się uda??? podobno marzenia się spełniają tylko czasami trzeba im pomóc???? laski pisać.. pisać,,, w pon strzelę sobie fotkę w nowych włosach to pokażę.... ale pazury mam zarąbiste... tak chciałam hologramy.. ale moja Aga, namówiła mnie na nowość fajne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ta do wszystkiego przyznam się tomorow, bo dziś mam za wielki brzuchol... do jutra się ustabilizuje!!!! Luli a jak nasz młody idol Anthony???? zdrowy???? w połowie kwietnia urodzi nam się boy w rodzinie i ma być Antek, a teraz oczekujemy na pierwszego tego roku Pawełka, na ujrzeć świat planowo 15 stycznia, ale może róznie być???? dziewczyny pisać... pisać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co się dzieje... balujecie w karnawale czy co??? dziś odwiedziłam kilka tematów i co mi się rzuciło na oczy temat o lewatywie.... tak może dziwnie brzmi.... a czy słyszałyście o takiej metodzie czyszczenia jelit hydro kolonoterapia??? czy coś takiego ???? wspomaganie odchudzania przez oczyszczenie organizmu za pomocą ... takich zabiegów jak lewatywa???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×