Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Hej Waga pokazala dzis tyle prawie samo... 82,8 😠 😡 Ale cm ubylo... I w co tu wierzyc??? Wogóle dzien jakis do bani... Z mezem wojna od rana...teraz juz Ok ale cos mnie naszlo i czepialam sie o wszystko... A poza tym sie ochlodzilo i znów zima :-( Strupki poodpadaly, pozostaly male slady póki co, mam nadzieje ze zniknal z czasem. Ide sie kapac i lulu. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....witam.... dziewczynki!!!! dziś już wtorek fajny dzień!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Topik nam pada... :-( Gruba baba calkiem nam olala... szkoda Reszta tez sie wykruszyla... dodziu dobrze ze chociaz Ty zagladasz, i duszkasek dzis bylo 82,2 na liczniku... Nie nadazam za ta waga... Gotuje gulasz.. Zima wrócila i próbuje byc zla ale slonko sie juz przebija coraz czesciej i czuje ze to zimowanie nie potrwa dlugo :-D Ach, byle do wiosny!!! jak slonko swieci w twarz to od razu swiat pieknieje!!! nawet jesli zimno...Uwielbiam przedwiosnie!!! A to juz tuz tuz (mam nadzieje) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem póki co,mam swoich chłopaków i jeszcze dziewczynkę 2 latka na pilnowaniu i drugi dzień na głodówce,więc nie nadążam ,-i mam też inne topiki do obskoczenia,teraz biegnę mężulkowi obiad podać i sprawdzić czy dzieciaki zjadły.do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... witajcie.... heheheehehe coś tu pusto się robi u nas??? jakoś? dzionek minął oki!!!!! jutro środa!!!! jak przysłowie głosi środa minie tydzień zginie??? jeszcze na rozkładzie dnia wf.... jutro mniej przyjemności bo idę na USG piersi.....brrrr!!!!! ale mus to mus!!!!! no pisać pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto,pusto,-u mnie dzionek się skończy jak zabiorą małą,,na nic człowiek czasu niema....od 6 rano sprzątałam a teraz znowu bałagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... no duszko TY jak matka POlka trójka bąków co dzieci cała chata??? jak nad tym zapanować??? ja zaraz brykam na karimatę.... wpadnę później.... apapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powiem,że łatwo....ta mała skończyła 2 lata w grudniu i nadal nosi pampersy,dzisiaj mi zarobiła się po pachy,mój mały piszczy,bo właśnie wyżyna mu się pierwszy ząbek,tamten szaleje a ta....... roboty co niemiara,ale może łatwiej znoszę głodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ...... duszko to my tylko we dwie ostatnio klikamy.... trochę smutno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... witam.... dziewczynki u mnie pada śnieg..... zaraz spadam do lekarza, potem wpadnę do WAs.... papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki....czy tu aż tak źle,że pouciekałyście?????? Ja jestem na kilku topikach i staram się i tu wpadać,,,,ale niema z kim pisać:(( od jakiegoś czasu to wkradła się tu jakaś rutyna...... poruszcie ten topik bo zniknie........ Ja też się nie będę odzywać w takim razie i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dodziu jak bylo u lekarza?? mam nadzieje ze wszystko Ok... U mnie sloneczna zima- mrozno a jutro ma byc snieg. Apetet mi niebezpiecznie wzrasta.... boje sie ze to odchudzanie szlag trafi... Poza tym Ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babki!!!! jestem!!!! u mnie śnieżyca!!!!! ach to mamy zimę chyba????? wczoraj miałam USG moje suprisowe włókniaki nie urosły, nie zmalały... czyli wszystko oki!!!!! jedno mnie ubawiło.... dr radiolog powiedziała mi że najlepszym lekarstwem na takie guzy jest ciąża!!!! dobrze że leżałam na leżance.... to nie padłam ze smiechu!!!! więc tłumaczę się że moja 43 letnia macica... juz chyba za stara na takie zadanie????? okazuje się że wcale nie!!!!!! po naszej konwersacji moje kobiece ego poszło w górę!!!! jeszcze nie jest ze mną tak źle???!!!!! heheheheheeh dobry dziś dzionek... wczoraj byłam na mieście... w Sephorze.... nabyłam sobie mazidło do ust i tusz .... ostatnio podobają mi się kosmetyki, Sephory.... dostałam rabat, i była happy.... ale mam problem niedługo bal a ja nie mam kreacji??? w przyszłym tygodniu będę biegała po sklepach.... tylko jeszcze mysle o jakiś baletkach..... może założe tą bluzkę co byłam na sylwku???? sama nie wiem????? potem wpadnę papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ach suprisowe włókniaki??? dlaczego??? bo byłam u wrózki i mi je wywrózyła???? ciekawe??? ale tak było!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........hej dziewczyny!!!!! co się dzieje z Wami???? to ja mam tu prowadzić dialog wewnętrzny???? sama ze sobą????? tak sam na sam?????? cały czas pada i pada.... zaspy już są!!!! całe miasto zasypane... ulice nieprzejezdne????? okropność!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu ciesze sie bardzo ze wszystko Ok i badania masz w porzadku. A z ta ciaza..... to moze pomysl o tym ;-) Skoro pani doktor zaleca :-D.... U mnie ciezki dzien. Zatrulam sie i umieralam caly dzien, nie bylam w pracy i dopiero co dochodze do siebie... Sniegu napadalo przez noc ale do tej pory juz sladu nie ma. Za to wciaz zimno... Byle do wiosny dodziu a jaka kreacje byc chciala?? masz cos obmyslone?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... u mnie zima....zima.... Eulalio z tą kreacją.... to brak pomysłu napewno spodnie... a góra ???? to XYZ???... mam taką co byłam na sylwku??? to może ona ? jeszcze się zastanowię???? co ??? a co do ciązy ??? zwłaszcza mojej to hehehehehe.....never...never.... poźniej wpadnę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pogoda pod zdechlym Azorem. Snieg z deszczem i zimno przerazliwie. Dobrze ze juz weekend. dodziu a czemu tylko spodnie wchodza w gre?? teraz sa takie ladnie sukienki, na kazda figure... A ta impreza to bardzo oficjalna? Tzn bal jakis czy jak to jest?? Bo nie pamietam... Ide na zakupy, musze cos na obiad robic... Zajze pózniej i mam nadzieje ktos tu bedzie do tego czasu... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wieczorowo!!! już trochę obrobiłam się w chacie, jutro tylko z rana trochę???? jednak jutro sobie idę zrobić pazury... tylko jak??? a z tym balem.... to jest impreza duża, taka może pół oficjalna .... także nie muszę się lansować tak bardzo wieczorowo???? chyba idziemy dużym towarzychem.. ok 20 osób....mój H to taki kiepski tancor, ale będzie super.... ja mam taka fajną hiszpańską w kolorze czarnym do tego dodatki jakieś szałowe i już,... fryzurkę jakieś luźne loki.... buty na zmianę... i już ja się bawię.... zawsze do końca.... mój mąż zawsze się śmieje że gasimy światło?????? wiesz jak zabawa udana... towarzystwo.... a najważniejszy jest zespół, jak fajnie gra... to się można ubawić!!!! ja mam nadzieję na fajową zabawę.... i taka będzie ja potrafię się pozytywnie zaprogramować i będę miała dobry humor balowy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie!!! Wyspalam sie jak dziecko :-D Zycze milego dnia wszystkim tym które tu zajza... Oby bylo was jak najwiecej... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto :-( :-( Znudzil Wam sie topik???? Na to wyglada......szkoda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze babki , Eulalio nie znudził mi sie tylko miałam problemy z netem... i jestem już,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio jestem dziś dzień pełen wrażeń bo wreszcie przyjechał d nas w odwiedziny szwagier z Irlandii.... nie widzieliśmy się od sierpnia??? wyobrażasz sobie?? jak fajnie było... ale już jestem w domu... no bo jutro kierat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam sobie pazury... nowe... bo miałam już za długie i przeszkadzały mi... teraz mam króciutkie ale super! za tydzień bal karnawałowy wybieramy się dużą paczką, mam nadzieję że się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu przeslij zdjecie pazurków Wyobrazam sobie ze weekend mialas milutki :-D U nas w TV zaraz bedzie \'Coktail\' z Tomem Cruisem, stary dobry film....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... fajnie było fajnie... ale fryzjera dopiero zaliczę 17 przed balem,, jakieś rzęski sobie dorobię po kilka kępek... może jakas maseczka.... pazurki pomaluje mi Aga i już!!!! bal zaczyna się o 21 ......do białego rana??? dam radę?? chyba zawsze daję?? to może mi się i teraz uda? ....we wtorek mam wizytę u dietetyka a w czwartek gina......a w środę uroczystość... hehehehe stawiam ciasto i łakocie w pracy.... hehehe dwie okazje.... imieniny moje... i rocznicowe ciasto.... ale nic sama nie wypiekam tylko kupuję.....kruca bomba mało casu???? jakies fotki może jutro??? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laski!!!! co tu tak pusto u nas???? czasami tu zaglądajcie ??? bo smutno tu się robi??? a topik nie może zginąć śmiercią naturalną....... pozdrawki z zimnej i wietrznej Warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz :-( Stanelam dzis na wage i milo mnie zaskoczyla.... 82 wybilo!!!! I nawet nie mam sie przed kim pochwalic bo Was tu nie ma :-( Lipa straszna Niemniej ciesze sie ze coprawda baaardzo powoili ale spadam w dól Zalaczam aktualna stopke (jesli zechce sie zalaczyc) Piszcie!!! Please!!!!!!! Luli, duszkasek, naszta!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniem tabelke chociaz i tak pewnie nikt tu nie zaglada i sie tym nie interesuje!!!! TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......talia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....106cm........... duszkasek.....87kg..........108cm..........61cm .....99cm....109cm eulalia..........82kg.........106,5cm......102cm....82 ,5cm...102cm gruba baba....132kg.........141cm....................107cm....... ..... luli laj..........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×