Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Mam do was pytanie czy ktoś z was robił laserową korektę wzroku na dużej wadzie w plusach? Dzisiaj byłam na badaniach kwalifikacyjnej i przy wadzie +7,45 i +8,25 lekarz odmówił mi laserową korektę wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawdę do + 6 działa korekcja, ale dziwne że nie zaproponowali Ci soczewki fakijnej. W jakie byłaś klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiła o soczewce ale powiedziała że dopiero po 40 żebym się na nią zdecydowała. W Krakowie klinika optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu po 40 ? Hmmm ja bym proponowała przyjechać na konsultacja do doktora Szaflika, on zajmuje się trudnymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie on przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Warszawy to kawał drogi więc cenowo będzie więcej kasa za nocleg,i to w tym roku odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy są osoby które miały dużą wadę przy plusie tzn więcej niż +6 i miały laserową korekte wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wada powyżej +6 nie kwalifikuje się do zabiegu korekcji laserowej. W Twoim przypadku poleciłabym Ci udać się do dobrego specjalisty, który Ci doradzi, co możesz w takiej sytuacji zrobić i jaka jest inna opcja na pozbycie się wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o wszczepieniu soczewki fakijnej? Metoda ta radzi sobie z dużymi wadami wzroku, musisz tylko przeprowadzić badania w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od dużej wady plusowej. Wiedziałam że nie zoperują mojej wady do zera (choć miałam cichą nadzieje że jednak) ale chociaż zmniejszą, brałam również pod uwagę wszczepienie soczewki ale lekarz stwierdził że dopiero ją brać pod uwagę jak mi minie 40 lata. Nie spodziewałam się że w dzisiejszych czasach jak medycyna poszła tak daleko to zostanę z okularami związana dalej, po 30 latach noszenia okularów mam serdecznie ich dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola344
Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę Centrum Laserowego w Poznaniu. Tutaj http://centrumlaserowepoznan.pl są na nich namiary. Mają usługi na wysokim poziomie, ale ceny wcale nie są wysokie. Wykonują różnorodne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie mają dużego wyboru w okulistyce a ceny są wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polece zabieg Lentivu, po nim dużo szybciej dochodzi się do normalności! Tak naprawde juz na drugi dzień jest znośnie. Teraz można zrobić go także w klinice Optegra w Krakowie! Sama jak się dowiedziałam poszłam się zapisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków mnie nie interesuje, a o tej klinice raczej dobrych opinii nie słyszałam. A co do Wawy to jaką klinikę polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina353
Optegra to raczej dobra klinika i dużo się o niej mówi. Z resztą w Warszawie i w paru innych miastach też mają swoje oddziały. Doktor wierzbowska czy doktor Smorawski, którzy tam pracują to raczej znane nazwiska w świecie medycyny okulistycznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a co słyszałaś o nich? ja szukam kliniki, w Krk własnie i z kolei mam odwrotnie - na bardzo dobre opinie się natykam, w dodatku nowoczesna tam klinika jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Warszawę to zdecydowanie CMO Laser, chyba najlepsza w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieć zabieg EBK. Jestem jeszcze przed badaniami, ale mam nadzieję, że się zakwalifikuję do tej metody. Do jakiego warszawskiego specjalisty najlepiej zapisać się na konsultację? W której klinice robią EBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg metodą EBK, dokładnie wykonała go Pani doktor Izdebska z Okolasera, obecnie mam 0 wadę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką wadę miałaś przed zabiegiem? Czy od razu po EBK widziałaś dobrze? Ile czasu potrzebowałaś, żeby dojść do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorka
jestem przed zabiegiem Lentivu. Boję się, że będzie bolało. Podobno nie. Jest ktoś po zabiegu może i może podzielić się wrażeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po EBK od razu był efekt. Praktycznie od razu po korekcji widziałam bardzo dobrze. A jeżeli chodzi o okres rekonwalescencji, to przez pierwsze kilka dni miałam zwiększoną wrażliwość na światło. Tak poza tym gojenie oczu przebiegło bez jakiś komplikacji i dosyć sprawnie. Już po paru dniach nie czułam jakiś większych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, żeby u mnie zabieg EBK też tak gładko poszedł i wszystko zakończyło się dobrze. A napisz proszę, jaką wadę miałaś przed korekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam usuwaną wadę -3,25 i -3,5. Na szczęście teraz mam zero w obu oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK 2016
Hej. Jestem 19 dni po zabiegu LASEK i zaczynam się bardzo martwić, ponieważ w jednym oku nie widzę żadnej poprawy. Kiedy nosiłem soczewki ochronne przez tydzień po zabiegu, widziałem lepiej na lewe oko, natomiast na prawe bardzo słabo. Po zdjęciu soczewek doświadczyłem wielkiego rozczarowania, ponieważ widzenie pogorszyło się zarówno na jedno jak i drugie oko. Dziś mija 19 dzień po zabiegu i o ile widzę na prawe oko, o tyle z lewym jest tragedia. W prawym oku mam przeblyski i niekiedy widzę bardzo ostro :) Jeśli chodzi o lewe, to obraz ciągle jest rozmyty, jakby ktoś założył mi na nie folie i widzę podwójnie. Kolory są wyblakle w porównaniu do prawego oka. Od czasu zabiegu nie widzę nawet odrobiny poprawy. Konsultowałem się z moim okulistą, ale jej odpowiedź była bardzo lakoniczna i koniec końcem powiedziała, że muszę czekać, co wcale mnie nie uspokoiło... Czytałem na forach, że wielu pacjentów widziało znaczną poprawę między 2 a 3 tygodniem. U mnie niestety nic. Bardzo prosiłbym osoby, które miały podobne doświadczenia o podzielenie się nimi ze mną. Będę bardzo wdzięczny za informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zupełnie inne doświadczenie, bo tak naprawdę po 1,5 tygodnia już czułam się świetnie i nie miałam żadnych dolegliwości, obecnie mam 0 wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie robiłaś korekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam na Grzybowską. Zastanawiałam się nad kilkoma klinikami, ale w końcu wybrałam CMO Laser. Uważam, że to był bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×