Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość kaska468
Dziewczyny, a robiła któraś z Was zabieg w ArtLife w Gdańsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa032
robiłam kilka mies temu, spokojnie ich mogę polecić, super opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu maja byc posty w kierunku optegra. Niech ktoś tam wreszcie pójdzie, nie odwołuje wizyt i natrzepia wizyt. I niech to nie bedzie jedna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykonałam zabieg Lentivu w klinice Optegra w Krakowie. Zdecydowałam się bardzo szybko, ponieważ miał to być wyjątkowo szybki i skuteczny zabieg. Jak na razie jestem zadowolona z efektów, zabieg wykonałam miesiąc temu i już na następny dzień bardzo dobrze widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helios4
Niestety z wiekiem wzrok bardzo się pogarsza. Niektórym osobom w starszym wieku może jeszcze pomóc zabieg laserowej korekcji wad. Znalazłem świetną metodę Lentivu. Ważne w nim jest to, że efekt jest natychmiastowy, a zabieg mało inwazyjny. Może starsze osoby też mogę z niego skorzystać. Wykonuje do klinika Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta metoda Lentivu w Optegra to nic innego jak wszczepienie sztucznej soczewki. Zabieg identyczny jak usunięcie zaćmy. Tylko inaczej się nazywa :) Wykonują go wszystkie kliniki, które robią laserową korekcję i zaćmę. Pytajcie po prostu lekarzy, a nie słuchajcie że tylko Optegra to robi i że to super hiper nowa metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka jest po zabiegu w klinice ArtLife, długo ja namawialiśmy z mężem!!! Mówiła, ze świetna lekarz ja obsługiwała, wróciła i powiedziała, ze zabieg bezbolesny, POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara4388
też polecam ArtLife! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerima435
Syn chcę zrobić laserowa korekcje, robił ktoś z Was w ArtLife w Gdańsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka430
Tyle lat się męczyłam z okularami czy soczewkami, parę chwil i pozbyłam się wady -8, teraz mam 1. Minęło juz 5 miesięcy. Super widzę@ Polecam zespół ArtLife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetGin
Moja kuzynka rok temu miała korektę w Centre de la Vision. Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Pierwszy tydzień “po” był trudny, przez cały miesiąc starała się nieforsować. Teraz jest bardzo zadowolona i nawet mnie namawia. Pewnie bym się zdecydowała gdyby nie to, że moja wada ciągle się pogłębia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerek
Moja kuzynka rok temu miała korektę w Centre de la Vision. Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Pierwszy tydzień “po” był trudny, przez cały miesiąc starała się nieforsować. Teraz jest bardzo zadowolona i nawet mnie namawia. Pewnie bym się zdecydowała gdyby nie to, że moja wada ciągle się pogłębia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MondayMorning
Jerek , a nie lepiej np zdecydować się na Lentivu w Optegrze ? Klinika ma kilka placówek w Polsce , więc poszukaj moze internecie jakichś informacji, Zadzwoń sobie i sie umów na wizytę kwalifikacyjną .Potem zostaje oczywiście zabieg ;) Ale słyszałam,że jest bezinwazyjny a okres rekonwalescencji jest mega szybki bo następnego dnia na dobra sprawę juz mozesz zrobić makijaż czy jechać samochodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussima
Ja też jestem zwolenniczką Lentivu, może dlatego że sama jestem po tym zabiegu. Dla mnie, sportowca, to było wybawienie bo jednak soczewki już były męczące a okularów nie mogłam nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissak
Zdecydowanie - sam zabieg jest dobrze przeprowadzany, dokładnie no i sama klinika to sprawdzone miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaBednarska
Tak czytałam wiele na ten temat. Też decyduje się na zabieg Lentivu ;) tzn musze jeszcze przejść badania kwalifikacyjne w Optegrze w Rzeszowie - otworzyli dopiero nową klinikę. Jest teraz tydzień bezplatnej kwalifikacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massak
Świetny wybór. nie wiedziałam że mają klinike w Rzeszowie. Ja robiłam w KRK. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się u nich na zabieg. Bo dzięki temu nie muszę już nosić okularów, które mi przeszkadzały w sporcie. A tak, to szybko i bezboleśnie poprawiłam wzrok na stałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzzi
W Optegrze wiem ze robia porządnie zabiegi korekcji wzroku! i Warto bo doradzą i dobrze podpowiedzą który zabieg będzie odpowiedni! A Lentivu jest super wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisssi
No jak dla mnie to Optegra także się spisała. Wygodnie, szybko i bezboleśnie. Dzięki temu zabiegowi mogę spokojnie już bez okularów funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisz
ja wlasnie poszukuje dobrej kliniki i wertuję różne oferty - ale fakt, Optegra ma jedną z ciekawszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millasz
tak zdecydowanie. myślę ze jedna z lepszych i co istotne - mają Lentivu a to zabieg który jest szybki i bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sattka
no ja myślę ze jednak warto się Lentivu w Optegrze zainteresować bo jest szybko, bezbolesnie no i przede wszystkim dzięki temu zabiegowi można w końcu przestać nosić okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia4470
Moja znajoma wykonała laserową korekcję wzroku w Centre de la Vision. Minęło już w sumie od tego czasu sześć miesięcy i nie żałuje podjętej decyzji. Sama myślę o tym, by za jakiś czas spróbować. Na razie jest to niemożliwe ze względu na pogłębiającą się wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPatrycja
Też jestem już po i też nie żałuję, to była bardzo dobra decyzja ! Ja zrobiłam w Białymstoku w klinice dr Michnowskiego, przekonały było najbliżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok jest fajną opcją, lekarze z dużym doświadczeniem i przede wszystkim chyba nie taka fabryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×