Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość gość
Ja tak własnie zrobiłam. Poszłam do salonu Agaty i wybrałam materac Linea, dopasowujący się do kształtu ciała. Super jest. A obsługa przy wyborze materaca była bardzo pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam jakiegoś dobrego materaca ale niekoniecznie mega drogiego, bo niestety taką mam aktualnie sytuację. Nowe mieszkanie, dużo wydatków, a jak wiadomo codzienne zycie też teraz nie mało kosztuje, rozglądałam się po sklepach i wpadł mi w oko jeden z hilding ale niestey przekraczał moje mozliwości finansowe i przemiły Pan w sklepie polecił mi też z hildinga ale inny model dokładnie zorba, materac nie jest drogi a uwierzcie Mi, że wygląd i komfort jest na bardzo wysokim poziomie. Więc jednak da się kupić dobry materac nie wydając na niego fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek55
Jak ktoś wyżej napisał w sypialni spędzamy 1/3 życia i ja też potrzebuję porady. Zastanawiam się nad takim materacem: http://homlando.com/materac-coco-hygienic,908.html Opis jest świetny, cena dobra i do tego darmowa dostawa. Kusi mnie to;)Kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podany link nie działa. Nie mam jak zobaczyć tego świetnego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad kupnem materaca Benet. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym produktem? Zawsze jak po 60 dniach nam nie przypasuje to można zwrócić. Sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benet
Dzień dobry, wszystkim poszukującym dobrego materaca! :) Z wielką przyjemnością odnotowaliśmy, że zostaliśmy wymienieni w dyskusji, nie chcemy jednak zamęczać obecnych tutaj jakimś elaboratem na nasz temat, zamiast tego zapraszamy serdecznie na naszą stronę: https://www.benetsleep.pl/ i do zapoznania się z opiniami ludzi, którzy niejedną noc spędzili na Benecie: https://www.benetsleep.pl/strona/opinie-klientow Jesteśmy też na Facebook'u i Instagramie! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam materac, który służy mi po dziś dzień, od tej firmy http://eversleep.pl/ , nazywa się SOGNATO ma wymiary 140x190, a wysokość 24 cm. Dostawę miałam gratis : ) Polecam te średnio twarde, kręgosłup nie boli jak w miękkich. Fajna sprawa bo posiada 7 strefami komfortu i pianką poliuretanową. Lepszego do tej pory nigdy nie miałam a trochę się już wymieniało, polecam ogólnie firmę, mają wiele fajnych rzeczy w tym łóżka (również dziecięce). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy z dziewczyną materac Intenso memory 140x200 w promocji za 1351 zł z firmy alvare. Promocja może nie była za wysoka bo tylko ok 250zł taniej ale dostawa była darmowa więc nie jest źle. Wrażenia z materaca świetne jest super wygodny i zgodny z moimi oczekiwaniami. Jedyny minus to kurier musiałem go 2 dni łapać i ciężko było się umówić. Dodatkowo dziewczynie podobają się białe pokrowce na materac a ten pokrowiec bambusowy był lekko beżowy. Ale kogo to interesuje jaki kolor i tak jest pod prześcieradłem a zależało mi bardziej na właściwościach antyalergicznych. Wrażenia na piance termoelastycznej są super śpi się naprawdę rewelacyjnie - nie zdawałem sobie sprawy, że można tak super się wyspać. Natomiast teraz śpimy na drugiej stronie materaca na piance wysokoelastycznej, która jest trochę sztywniejsza ale nie jest źle. Z resztą aby się wypowiedzieć o niej muszę jeszcze pospać ok miesiąca Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaa12
Materac należy właściwie dobrać, bo od tego zależy zachowanie zdrowego kręgosłupa. Ważne jest dobranie twardości materaca jak i tworzywa, z którego został zrobiony. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy, ja zamawiałam stąd i jestem zadowolona z jakości produktów http://naturazone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kupowałam materacu na wielkie łóżko, tylko zawsze jakieś łóżko więc chętnie poczytam co polecacie :) na pewno mi się to przyda zwłaszcza, że będę chciała w nowym mieszkaniu zrobić sobie sypialnię :) tylko od czasu do czasu przeglądam zdjęcia łóżek na różnych stronach np. takich jak ta http://homlando.com/meble-domowe/sypialnia2/lozka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ja mam pytanie, ostatnio natknęłam się na materace z firmy bedding, ale była tylko mała wzmianka, że bardzo dobre włoskie i raczej z wyższej półki. Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć, może ktoś z Was posiada taki materac i może polecić/nie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammanti
Ja mam PerDormire model Ergomind. Ma kilka zalet: łądnie redukuje napięcie, sebro w pokrowcu neutralizuj***akterie, pasy wentylacyjne zapewniają cyrkulację powietrza. Fajna rzecz, może nie najtańsza ale zdrowie jest ważniejsze. Na Płochocińskiej 164 jest salon Materace Selene, można się wybrać. No albo przez neta zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzając sypialnię warto oczywiście pamiętać o materacu. sama niedawno szukałam jakiegoś wygodnego, nie żałowałam pieniędzy bo mam wadę kręgosłupa i właśnie na taki materac trafiłam w agacie. Nie spodziewałam się nawet, ze na taki wygodny trafię, warto zaufac takim salonom, gdzie wybór jest ogromniasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo indywidualny wybór. Trzeba poczytać, poprzymierzać, porozmawiać z doradcą najlepiej nie jednym, każdemu służy co innego. Teraz śpię na piance wysokoelastycznej sembelli i sobie chwalę, wcześniej na sprężynowym nie pamiętam nazwy firmy , nie był dla mnie zbyt wygodny, sprężyny chyba się wyleżały, bo się trochę zapadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem już po kilkunastu latach bojów z materacami rożnych firm. Ogólnie tragedia, nabawiłam się niezłych bóli kręgosłupa. Aktualnie kupiłam model spręzynowy z hilding, jak na razie jest w porządku i mam nadzieje, że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam taki problem, sama nie wiedziałam co wybrać, weszłam na stronę sembelli i tam krok po kroku, odpowiadając na parę pytań pomogli mi dobrać odpowiedni materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się opowiedziała za tym z hildinga, mój służy Mi już rok i wciąż wygląda jak nowy, bardzo dobry zakup, wartuje swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bedding słyszałam od koleżanki która kupiła i z tego co wiem to jest bardzo zadowolona, to jest rzeczywiście wyższa półka jeżeli chodzi o materace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 lena
Przecież nie da się określić jaki materac jest najlepszy, nie ma materaca uniwersalnego i trzeba go dobierać do własnych potrzeb i upodobań. Nasz pierwszy to była kompletna porażka, wstawaliśmy niewyspani i wszystko nas bolało, po prostu był źle dobrany. Teraz mamy materac z Meble Hot to nasz producent i warto było sie posłuchać koleżanki, aby zgłosić się do nich, wspaniale nam dobrali i nareszcie wiemy co to znaczy dobry sen i wstawać jak normalny człowiek, a nie jakiś paralityk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac trzeba dobrać sobie indywidualnie, każdy lubi co innego. Najważniejsze żeby na prawdę na nim wypoczywać. Mysmy kupili w agacie, bardzo wygodny, z tych droższych ale na materacu nie warto oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materac nie może być ani za twardy ani za miękki, najlepiej skorzystać z pomocy doradcy w salonie, i wypróbować. My tak zrobiliśmy w salonie agaty i wybraliśmy taki ze sprężystej pianki wysokoelastycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najlepszy, ja mam od kilku lat materac bonelowy, wybór był trudny tym bardziej że wydaliśmy na niego ponad 500 zł ale warto było, czasami mam możliwość porównania z materacem u mojej siostry, raczej wersja tańsza, to od razu można wyczuć różnicę, do poczytania o materacach http://moje4katy.fast-page.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ten bedding to bardzo dobra marka jeżeli chodzi o materace, no ale też trzeba na niego przeznaczyć trochę pieniędzy, no ale jak ktoś może to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana93
Najlepiej kupić od razu materac z pokrowcem antyalergicznym - jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla alergików. I oczywiście pokrowiec powinien być zdejmowany, żeby można było łatwo uprać. Ten materac http://homlando.com/materac-memory-medicott,904.html wygląda całkiem sensownie i jest w dobre cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×