Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
podziwiam takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ta wypowiedz to zeczywiscie ILONKA z godz 13.12.heheh ta to jest rąbnieta ratunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ciekawa jestem czy jeszcze sie odezwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale powiem wam cos leprzego wczoraj weszlam na forum dziewczyny ktora prosila o pomoc Temat ,,prosze odpiscie''dziewczyna miala problem a nikt jej nie chcial pomoc tylko nawyzywali a jak ja sie odezwalam to mi wytykano moje bledy ort.jak bedziecie mialy okazje to wejdzcie tam i poczytajcie ZGROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie bronka byłam .....i ojoj jestem w szoku ludzmi jak sie zachowuja tu dziewczyna ma problem jak cholera a oni o ortografi o zgrozoo!! bronka juz tam nie wchodz bo cie zjedza te WAMPIRY !! normalni ludzie mysla co teraz a nie sie zajmuja czy napisałas u -ó no nie chore ja własnie stawiam sie w sytuacje tej młodej i jej mamy co zrobiła bym ..... ale wiem jedno sama mam corke jak by cos takiego jej wyskoczyło to bym wszystkim co na nia zle mowia włosy powyrywała !!! oooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
NO WLASNIE DZIEWCZYNA MA PROBLEM A ONI JA TYLKO DOLOWALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze sie pisze ale musze polatac na odkurzaczu bo moze moja tesciowka wpadnie:P ale bede was podgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja sie tam juz nie wybieram nie mam zamiaru,szkoda mi czasu na te jak napisalas wampiry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie cos fajny ten topik sie zrobił :) oczywiscie dzieki suuppeerr ILONCE!!!!!!!!!!!!!:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni76-sprzataj sprzataj tesciowa i tak cos znajdzie,ja pucowalam cala chate na wizyte tesciowej a i tak mnie obgadala ze jestem balaganiara,sanepid chodzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilonka cos nas unika,ciekawa jestem dlaczego,pewnie nie wie co ma wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja tez mam jakąś fobie jak wiem że teściowa może wpaśc to latam ześciera po domu jak szalona. Ale za 5 minut przy moim małym dziecku jest znowu bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mam pomysl na nowy temat do rozmowy dla Ilonki-,,Kochajmy nasze tesciowe''a moze Ilonka sama miala problem z tesciowa a teraz sie msci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
I co ewelka zagladalas do tego forum ,,prosze odpiscie''?podobal ci sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja jestem straszny tlumok do komputera,nawet nie wiem jak to sie robi,moze inne dziewczyny ci wkleja linka ja nawet nie wiem co sie z tym je.sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę się martwić o porządek, bo po pierwsze mam większy od niej ;) a poza tym bardzo rzadko do nas wpada. Nawet jakby coś dojrzała to w życiu się nie odważyłaby coś powiedzieć - w sumie fajna babka z niej :) Gdyby tylko czasem się nie miała dziecinnych wyskoków i nie zachowywała się jakby bąbel był jej synem to wszystko byłoby idealnie:D tylko pewnie ciut nudno ;) To tak z przymróżeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no chyba ze mi to wytlumaczysz po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lecę z moja mała do mojego taty, bo moja leniwa teściowa nie chce nam pomóc w przypilnowaniu wnuczki. Chyba leci w tym czasie jej serial albo obmawia sąsiadkę z sąsiadką :(:(...ma w dup...swoja kochaną wnusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna wielka bzdura
W życiu nie słyszałam o matce i ojcu, którzy całe dnie spędzają w łóżku głośno jęcząc a dzieci sobie. Tak tak wszystko teściowa robi. Jeszcze niech założycielka powie że w amoku poświęcenia piersią własną wykarmiła te wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mieszkanie nie muzeum w nim sie mieszka,tez nie lubie balaganu ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWECZYNY :) ja sprzatam czyli: w srode latam z odkurzaczem i sobota a reszta dni czyli co drugi dzien kurze i to wszystko za to pranie co dziennie ,a jesli o tesciowa to ona tez uwaz ze balaganiara jestem i mi mowi ze to bym mogla czy to , a ja jej ze mi to nie przeszkadza a jak ona nie moze patrzec to ja moge do tesciowej przyjezdzac! a ogulnie dziewczyny jak przy 3 latku ma byc błysk zaczynam ze na szybach ciagle małe labki mam odbite i na lustrach ,no i co z tego wole z małym poukładac klocki czy puuzle niz ze szmata latac:) albo mojej 6 latce bajki poczytac :) ja juz zlewam co mowi moja tesciowka ! a wiecie kto mnie nauczyl moj kochany maz!!:) temu to nic nie przeszkadza nie mowi ze brudno bo jest zawsze w miare poukładane :) no ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
to bylo dobre!!!,,w poswieceniu wlasna piersia wnuki wykarmila''ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×